Systemy operacyjne

Narzędzie zapamiętujące twoją pracę

przeczytasz w 1 min.

Załóżmy taki scenariusz: otworzyłeś kilka okienek i programów. Właśnie zabierasz się do pracy, ale najpierw chcesz sobie jeszcze zaparzyć herbatę. Idziesz więc do kuchni i ją przygotowujesz, a gdy wracasz do komputera okazuje się, że system z jakiegoś powodu musiał się ponownie uruchomić. Wówczas może cię irytować fakt, że wszystkie aplikacje i okienka musisz otwierać ponownie - jest to denerwujące zwłaszcza wtedy, gdy korzystasz z zaawansowanych narzędzi, które uruchamiają się dłuższą chwilę.

Cache My Work zapamięta, co uruchomiłeś

Jeżeli przeglądarka internetowa z jakiegoś powodu odmówi posłuszeństwa, możesz ją później włączyć i kontynuować przerwaną sesję. Z systemem to niemożliwe. Chyba że zainstalujesz bezpłatnego Cache My Work.

Możliwość przywracania otwartych okienek systemowych

Pobierz i zainstaluj ten program. Następnie otwórz go i wybierz aplikacje, które mają się włączać po ponownym uruchomieniu peceta. Musisz tylko wybrać ulubione programy, kliknąć przycisk "Save" i zamknąć Cache My Work. Co więcej, to bezpłatne narzędzie pozwala nawet odzyskiwać okienka z systemowego Eksploratora, co dla niektórych na pewno okaże się przydatne.