• benchmark.pl
 • wideo
 • Okulary z fulerenem - do komputera, samochodu i na co dzień. Zepter HyperLight Eyewear
Okulary z fulerenem - do komputera, samochodu i na co dzień. Zepter HyperLight Eyewear
Ciekawostki

Okulary z fulerenem - do komputera, samochodu i na co dzień. Zepter HyperLight Eyewear

przeczytasz w 1 min.

Naturalne, ciepłe światło kojarzy nam się bardzo pozytywnie, z latem, długimi dniami i piękną pogodą. Jednak ma ono również potężny wpływ na dobre samopoczucie i zdrowie. Jest sposób na to, by złotą godzinę mieć o dowolnej porze. Oto okulary z fulerenem Zepter HyperLight Eyewear.

Do samochodu, komputera i na co dzień. Okulary z fulerenem Zepter HyperLight Eyewear 

Zastosowano w nich technologię, która wymagała naprawdę tęgich umysłów. Za odkrycie fulerenów kilku naukowców dostało Nagrodę Nobla. W kolejnych latach okazało się, że różne rodzaje fulerenów mają szerokie zastosowanie, między innymi w branży elektronicznej, biomedycznej i optycznej. A teraz możesz je mieć w swoich okularach.

Dlaczego warto? O tym mowa w poniższym filmie. Zapraszam!

HyperLight Eyewear są bardzo przydatne w domu i biurze. Wyjątkowo efektywnie filtrują światło niebiesko-turkusowe, emitowane przez białe oświetlenie LED. W praktyce przekłada się to na znacznie bardziej komfortową pracę i mniejsze zmęczenie oczu. W dodatku obraz na ekranie jest bardziej wyraźny i nie razi w oczy. Praca przed komputerem jest wygodniejsza, zarówno w dzień, jak i wieczorem.

Zupełnie serio - to po prostu trzeba zobaczyć, żeby uwierzyć. Jeśli będziecie mieli okazję przymierzyć takie okulary w salonie, to zdecydowanie warto to zrobić, by zobaczyć różnicę. Filtr światła niebieskiego jest po prostu świetny.

Zepter Hyperlight Eyewear. Czy warto kupić okulary z fulerenem?

Okulary z filtrem fulerenowym redukują też efekty długotrwałego wystawienia oczu na kontakt z promieniowaniem UV i wysokoenergetycznym światłem niebieskim. I nie jest to tylko teoria. Realna różnica jest duża - w ostrym świetle słonecznym kontrast jest lepszy, a odblaski światła mniej uciążliwe dla oczu. Okulary HyperLight Eyewear mogą wręcz poprawić widzenie, np. podczas wyjeżdżania z tunelu lub z budynku, na jasne światło słoneczne. Oczy mają szansę szybciej dostrzec szczegóły, co ma wpływ na poprawę bezpieczeństwa jazdy.

Tesla Hyperlight Eyewear test

Więcej informacji na ich temat znajdziecie w naszym filmie. Dajcie znać co sądzicie o okularach z fulerenem. Brzmi kusząco? Czekamy na Wasze komentarze.

 • Wyróżnienie "Super Produkt" - benchmark.pl

Komentarze

34
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Bariarte
  11
  Przypuśćmy, że chciałbym się skusić. Ale mam wadę wzroku -2.5 i noszę okulary. Soczewki odpadają w moim przypadku. Czy mogę dostać te okulary na moją wadę, czy są one tylko dla zdrowych ludzi?
  • avatar
   brigand
   9
   Kompletny bełkot pseudonaukowy. Fulereny nie mają tu nic wspólnego z właściwościami tych okularów. To tylko odpowiednie barwienie i filtry. Jedno i drugie można mieć za 1/3 tej ceny w dowolnych okularach u dowolnego optyka. Zepter niech zostanie przy garnkach.
   • avatar
    MrOsamaful
    8
    Jakaś chyba zmasowana akcja reklamowa bo pełno reklam tych okularów w internecie.

    A co do okularów no to oczywiście nie ma żadnych naukowo potwierdzonych przesłanek by uważać że noszenie takich okularów ma jakieś korzyści. Czytałem przegląd 217 badań na ten temat.

    Powinniście się wstydzić, że coś takiego reklamujecie. To taki sam poziom jak reklamowanie garnków dla emerytów czy magicznej pościele. Żerowanie na ludzkiej niewiedzy.
    • avatar
     Wik-Mar
     6
     A te co tu reklamują to cenny z kosmosu
     • avatar
      jozek23
      6
      Czy jak kupię te okulary w zestawie z garnkami, będzie jakaś zniżka ?
      • avatar
       piotr.potulski
       6
       Kolejny gadżet of foliarskiej firmy sprzedającej doprawione niby-naukowym ględzeniem produkty 10 razy powyżej ich rzeczywistej wartości.
       • avatar
        piterk2006
        5
        Albo nie umiem szukać albo nie widzę nigdzie napisu REKLAMA.
        • avatar
         k3tchup
         5
         Mam okulary korekcyjne z filtrem światła niebieskiego, na pewno nie ta technologia co tutaj, ale wystarcza do pracy codziennej. A za filtr dopłaciłem koło 200 zł... :)
         Nie wiem jak jest w rzeczywistości, ale na filmie wygląda jakby okulary strasznie zmieniały kolory, jak dla mnie za mocno.
         • avatar
          pawluto
          5
          Czekam na chińską podróbkę bo prawie 2 tys zł za coś takiego to mega zdzierstwo !
          • avatar
           Ad_Lou
           5
           tjaaa, zaleciało mi Mango TV...
           • avatar
            mariusz_k
            4
            Okularki spoko, ale jak sprawdziłem cenę to :o Może programista sobie może na nie pozwolić.
            • avatar
             Sanctrum
             3
             Buhahahaha. Podsumujmy: Wystarczy, że kupisz 1 sztukę i od razu producentowi zwróci się produkcja 2000 sztuk. I o to chodzi w tym bublu.
             • avatar
              belliash
              2
              "Okulary z filtrem fulerenowym redukują też efekty długotrwałego wystawienia oczu na kontakt z promieniowaniem UV i wysokoenergetycznym światłem niebieskim. I nie jest to tylko teoria. Realna różnica jest duża". Duża tzn ile i jak Pan to zmierzył?
              • avatar
               Fa_sol
               1
               Może do komputera to i dobry pomysł, jak komu wygodnie (choć i tak według mnie lepszym zastosowaniem jest oprogramowanie niwelujące światło niebieskie). Do samochodu mam zwykłe okulary przeciwsłoneczne z polaryzacją i zaciemnieniem gradientowym z niebieskim zabarwieniem. Ostatnio z nimi przejechałem 1600 km i przez 17 godzin jazdy ani razu nie miałem problemów z widocznością, wręcz mi pomagały. A używałem ich przez wszystkie warunki pogodowe, od ciemnej nocy, poprzez pełne słońce, silne opady deszczu kończąc na mgle. Dałem za nie 350 zł u optyka.
               • avatar
                Richiger
                1
                Po przeczytaniu komentarzy muszę napisać swój, jako użytkownika tych okularów od ponad 4 miesięcy. Pisanie o nich kiedy ich się nie używało, to jak pisanie o doznaniach lotu samolotem, nie lecąc nim ani razu. Firma Zepter udowadnia od ponad 30 lat na rynkach świata, że każdy ich wprowadzony produkt do sprzedaży jest poprzedzony badaniami, by jako finalny produkt zapewniał firmie rozgłos, reklamę sprzedaży poza siecią sklapów oraz co najważniejsze 100% zadowolenie klienta pod każdym względem. Okulary swoje zakupiłem z dwóch powodów. Pierwszy to około 10 godzin dziennej pracy przy komputerze oraz drugi to jazda samochodem o różnych porach dnia. Mój wzrok był w takim stanie, że okulista podczas wizyt (nie darmowych) przestrzegał mnie o szkodliwości i narażaniu oczu na działanie szkodliwego światła dla oczu. Przepisywał krople i zalecał użycia okularów chroniących wzrok. Od kiedy używam okularów z fulerenem C60 (jedynych na rynku ze względu na patent) zauważyłem same plusy ich użytkowania. Wzrok nie męczy się nawet podczas 10h siedzenia przy kompie, nie szczypią oczy, obraz jest wyraźny i wyostrzony, podczas jazdy autem nie ma efektu oślepiania słońca oraz świateł przy jeździe po zmierzchu, co więcej jazda autem jest przyjemnością z powodu działania pozytywnego na szyszynkę mózgu z powodu działania fulerenu. Opowiadanie o nich to za mało. Proponuję dla zainteresowanych skorzystać z możliwości ich testowania przez 3 dni, bo to daje firma Zepter, aby na własnych oczach poczuć ich doskonałość ochrony oczu i wzroku. Dla tych którzy piszą o ich cenie proponuję to porównać do ceny usług okulisty i ewentualnej potrzeby operacji wzroku w przypadku problemów z jaskrą lub plamką żółtą oka nie mówiąc już o problemach związanych z zagrożeniami utraty wzroku. O cenie piszą młodzi ludzie, którzy nie mieli jeszcze do czynienia z wydatkami związanymi z usługami i leczeniem u okulisty, bo ich oczy są jeszcze zdrowe. Każdemu komu wzrok i oczy służą w życiu do pracy, polecam szczególnie by zainteresowali się okularami Zeptera, gdyż po zakupie i użytkowaniu po stronie klienta jest tylko samo zadowolenie z ich noszenia.
                • avatar
                 Marucins
                 0
                 Buhaha toż wszyscy mamy to za free — telefon i komputer — filtr błękitnego "światła".
                 • avatar
                  GrafikaFika
                  -5
                  Testowałem te okulary przez jeden dzień, są fenomenalne - wzrok w ogóle się nie męczy przed komputerem, dają mega komfort w jasny dzień przy jeździe autem. Jeśli dla kogoś 2 tysie to kwota niezbyt zaporowa, to polecam - mnie nie stać na takie luksusy...
                  • avatar
                   Gadon
                   -11
                   Taaa okulary do samochodu, dobry pomysł i musisz majdać głową jak wahadło bo oprawki będą zasłaniać lusterka boczne...
                   • avatar
                    baertus11
                    0
                    jak przeczytałem o fulerenach, to mi się książka dziwnym trafem przypomniała: "Bo kombinerki były brutalne" Konrada T. Lewandowskiego :-D
                    • avatar
                     UrszulaF
                     0
                     Szkoda, że wypowiadają się tutaj również ludzie, którzy najzwyczajniej w świecie nie mają co robić i "ględzą". Używam okularów od pół roku i nie da się ich porównać do żadnych innych. Nie mam już objawów "piasku w oczach" po dłuższym używaniu komputera, nie wspomnę o lepszym samopoczuciu psychicznym - warunek, że używam ich minimum 2 h dziennie.
                     Czasami warto doświadczyć, zanim wypowiemy się na jakiś temat.