Avatar użytkownika

Altru

data dołączenia:

Moje komentarze (95)

  • Avatar użytkownika Altru
   Altru
   @Antykatolik A ja bym usunął wszystkich radykalistów, zmienił szkolnictwo na takie, w którym uczy się ludzi logicznego myślenia, praktycznego zastosowania wiedzy jak i myślenia samodzielnego, żeby ograniczyć np: takie głupie wpisy jak twoje.
   • Avatar użytkownika Altru
    Altru
    @kryspin34 Czytaj ze zrozumieniem, zaznaczyłem nawet, że to nie atak na jego osobę, tłumacze tylko zależność miedzy konstruktywną krytyką a patologicznym hejtem, odpowiedziałem na jego pytanie, które zadał, rozumiesz już.
    • Avatar użytkownika Altru
     Altru
     @kitamo A gdzie napisałem, że pomniejsza, przeczytaj jeszcze raz co napisałem. Konstruktywna krytyka to coś normalnego a zwykły hejt zwyczajnie patologia.
     • Avatar użytkownika Altru
      Altru
      @MaNiAc Nie odnieś tego co teraz napisze jako atak na twoją osobę.

      Jest różnica kolego miedzy konstruktywną krytyką a patologicznym hejtem i z tego się śmieje, bo niektórym nigdy nie dogodzisz. W przeciwieństwie do np: Blizzarda, EA, Acti, Ubi wzięli to na klatę i nie zaprzeczali niczemu, przepraszali wielokrotnie i starają się to naprawić, nie wiem czego ty jeszcze oczekujesz od nich. Mleko się już wylało krytyka poszła i to mocniejsza niż przy innych firmach, które miały wiele większych wpadek jak np: blizzard. Teraz trzeba czekać na poprawki. I mieć nadzieje ze to się nie powtórzy, ale zwiastowanie jakiegoś upadku CDPR czy wręcz życzenie im tego jest zwykłym przejawem hipokryzji i ignorancji patrząc na cały rynek game devu , choćby sam rokstar "ubił" wielu developerów i masa od nich odeszła to samo z naughty dog.
      • Avatar użytkownika Altru
       Altru
       Kolejne płyty sztucznie zablokowane na 1, max. 2 generacje procków intela.
       • Avatar użytkownika Altru
        Altru
        Przecież to jest jakaś farsa UOKiK żadko kiedy robił cos dobrego albo nakładał duże kary nie mówiąc już o % od dochodu, a gdzie te setki innych spraw gdzie umyli ręce, śmierdzi mi tu na kilometr.

        Mało tego CDPR zrobił więcej niż jakiekolwiek inne firmy jeśli chodzi o zwrot produktu i pieniędzy, choćby wspólną decyzją z Sony tymczasowo usuną grę, żeby umożliwić ludziom zwroty. UOKiK jest żałosny jeśli chce, jakąkolwiek kare na nich nałożyć i będzie to całkowicie bez zasadne.
        • Avatar użytkownika Altru
         Altru
         Problemem Visty i win 8 nie są modyfikacje czy działanie, tylko że to praktycznie martwe systemy, na które wielu producentów już nierobi sterowników albo niedługo przestanie Vista to jakieś 0,5%, WIN 8 to niecały 1% dlatego nie opłaca się producentom ich wspierać. Vista niema już wsparcia a win 8 kończy się w 2023 roku. Win 7 jest wpierany tylko przez producentów, ponieważ siedzi na nim nadal ogromna ilość osób ok 40% a i tak żeby zainstalować ten system na komputerach z nowymi procesorami trzeba się nagłowić. Więc może i Vista i Win 8 nadają się jako biurowe systemy, ale nie liczyłbym na wsparcie ich pod komputery do gier czy nowszy hardware.
         • Avatar użytkownika Altru
          Altru
          Czy wy w ogóle jesteście świadomi, że jedyne co ten moder zrobił to oddalił kamerę, modele poruszania się do 1 osoby i 3 są zupełnie inne a ta gra nigdy nie miała być w 3 osobie. To świetnie pokazuje jak można manipulować opinią publiczną gościł zrobił źle działającego moda ale hejt na CDPR bo wygląda to źle i będzie dopóki któryś z lepszych moderów nie zaimplementuje nowego modelu poruszania się w 3 osobie. Pierwszy mod do Dying Light w 3 osobie również powodował problemy to samo w mirrors edge macie tu nawet film, bez implementacji nowego modelu poruszania się każda gra, która była tworzona z myślą o 1 osobie będzie wyglądać podobnie, albo przykładanie celownika na środek ekranu w grach fps i można tak wymieniać bez końca.

          https://www.youtube.com/watch?v=t3VnWYt9flM
          -1
          • Avatar użytkownika Altru
           Altru
           @hideo No przecież będą ja łatać to ich priorytet wszystko było w informacjach od CDPR wystarczyło poczytać. W nowym roku czekają nasz 2 duże aktualizacje i masa mniejszych, a to tylko początek, wiec spokojna twoja rozczochrana.
           • Avatar użytkownika Altru
            Altru
            I na 99% niczego nie ugrają gdyby tak było to blizzard leżałby już na łopatkach, za aferę z chinami, diablo na komórki i wracrafta reforge(przy tej grze blizzard nakłamał 20 razy więcej a żadnego pozwu nie było). To jest zwyczajna próba wyciągnięcia kasy przez płotki, które kupiły kilka akcji i z tego co wiem nagminnie tak się dzieje w USA a, że CDPR nie jest jeszcze tak dużą firma jak Blizzard to myślą, że mogą coś ugrać. Adwokaci wynajęci przez CDPR w USA zjedzą ich na śniadanie z tego co wiem takie firmy jak CDPR broni odpowiednia (konkretna) firma prawnicza. Jeśli ktoś wierzy w to, że CDPR skłamał odnośnie działania gry na stare konsole jest dowodem, że komuś należy się kasa to szkoda słów, CDPR obecnie wykazał swoja dobrą wolę ze zwrotami, a niczego nie musiał robić, jak inne firmy.

            Czy EA masowo pozywają za niedopracowane produkty i kłamstwa nie, czy Ubi też nie Blizzard a gdzie tam i jakieś płotki myślą, że coś ugrają.

            Tu macie wypowiedz prawnika, odnośnie tego pozwu to jest wyłącznie marketingowe zagranie, żeby było głośno o tej prawniczej firmie.

            https://www.youtube.com/watch?v=dtE_QIbet4o
            • Avatar użytkownika Altru
             Altru
             @KENJI512 Czytanie to trudna sztuka prawda.

             "Powyższa liczba odpowiada szacunkom odnośnie do salda zrealizowanej sprzedaży detalicznej na wszystkich platformach sprzętowych (po uwzględnieniu zwrotów dokonanych przez klientów detalicznych w sklepach fizycznych oraz cyfrowych) "
             • Avatar użytkownika Altru
              Altru
              @Dragonik To jest przypadłość pirackiej wersji gry.