Komentarze

 • Dane 20 milionów użytkowników Aptoide dostępne na forum hakerskim

  Ocena komentarza: 1
  @DrMjut albo o tym nie wie/nie ma świadomości jak to działa ;)

  7

 • YouTube będzie usuwał filmy sugerujące związek sieci 5G z COVID-19

  Ocena komentarza: -1
  @anarchist Dzięki za odpowiedz i otwarty umysł. Z tego co ja rozumiem po zapoznanych materiałach to trochę jest inna relacja pomiędzy tymi obszarami. Tu nie chodzi o to, że wirus ma być przykrywką 5G (bo do innych rzeczy już jest, prawo już się zmieniło i to jest fakt bezdyskusyjny a co jeszcze przed nami zobaczymy).

  Chodzi o to, że wirus ma być bezpośrednim efektem, a raczej odpowiedzią organizmu, na promieniowanie generowanego przez 5G na specyficznych częstotliwościach. Czy to jest prawda? Cholera wie, to co można na ten temat posłuchać momentami trzyma się kupy. Sam fakt, że YT właśnie ten temat blokuje też dla mnie jest zastanawiający... dlaczego nie wirus i NWO albo wirus i likwidacja gotówki czy jeszcze piętnaście innych kombinacji. Dlaczego blokować właśnie wzmianki sugerujące relacje między 5G i wirusem? Nie wiem, jednak na jakimś poziomie mnie to zastanawia.

  Opcja, że wirus w ogóle nie jest problemem (porównując do innych chorób, umieralność itp itd) tylko sztucznie wygenerowaną pandemią strachu też jest intrygująca. Wielu lekarzy o tym mówi, patrząc na statystyki trudno się nie podrapać po głowie. Znowu... cholera go wie jak jest naprawdę. Obserwuję, sceptycznie bo nie inaczej, jakiś ogląd warto sobie wyrobić jednocześnie mając świadomość, że na dobrą sprawę tak naprawdę to nie mamy pewności co jest prawdą.

  Mamy natomiast intuicję, która mi podpowiada, że jakieś drugie dno tu jest ;)

  38

 • YouTube będzie usuwał filmy sugerujące związek sieci 5G z COVID-19

  Ocena komentarza: 0
  @anarchist bo to nie brednie ;) wystarczy poświecić kilka godzin, samemu posłuchać kto co mówi (jak zwykle wiele głosów za i wiele przeciw) żeby uznać, że jednak chyba coś w tym jest...

  38

 • Darmowy edytor tekstu - z którego warto korzystać?

  Ocena komentarza: 0
  U mnie najlepiej spisuje się WPS ale wersja 2016. Nowa edycja jakoś mnie nie przekonuje. Dzięki za informacje o Focus Writer, którego nie znałem a wygląda bardzo ciekawie.

  9

 • Windows 7 mógłby stać się open source (a ty możesz w tym pomóc)

  Ocena komentarza: 1
  @mrocznysedes albo Listary, też znajdzie Ci wszystko od ręki

  23

 • Aplikacje na Windows 10, które musisz mieć

  Ocena komentarza: 0
  @Daro_ufo Ciężko powiedzieć bo Everything nie używałem. Co mnie najbardziej urzekło w Listary to szybkie wyszukiwanie - działa to tak, że w każdym momencie możesz szybko napisnąć dwa razy klawisz CTRL i wyskakuje na środku ekranu okienko gdzie wpisujesz to czego szukasz. To okienko zastąpiło mi wszystkie inne opcje wyszukiwania w Windowsie łącznie z menu start, przez nie otwieram programy, szukam plików, można też tak ustawić, że automatycznie otworzy przeglądarkę i wyśle zapytanie do konkretnej strony (np wyszukiwarki). Dla mnie ktokolwiek to wymyślił jest geniuszem ;)

  66

 • Aplikacje na Windows 10, które musisz mieć

  Ocena komentarza: 0
  @amenistr Dzięki, zerknę sobie bo nie znałem. A.. widzę, że synchronizacja jest w cloudzie. Ja synchronizuje dane tylko ze swoim serwerem/NASem. Widzę natomiast, że można na dockerze to postawić więc QNAP powinien dać radę. Ładnie to wygląda, fajna apka mobilna do tego jest widzę.

  66

 • Aplikacje na Windows 10, które musisz mieć

  Ocena komentarza: 5
  Trochę dla mnie zaskakujący wybór aplikacji no ale każdy ma swoje preferencje. Nie wiedziałem o Shotcut więc dzięki za tą informację. Może się przydać zamiast VideoPad'a do szybkiego montażu bo do większych projektów to jednak DaVinci Resolve jest po prostu genialny.

  Moje typy:

  * Przeglądarka - tylko Vivaldi
  * Office - WPS, o niebo lepszy od Libre/Open
  * Zarządzanie pakietami - chocolatey (dla nieco bardziej zaawansowanych bo wymaga wpisywanie poleceń z wiersza poleceń no ale tych chyba tu nie brak ;). Biblioteka aplikacji nieporównywalnie większa i do tego obsługuje aktualizacje.
  * przeglądanie/prosta obróbka zdjęć - XnView MP
  * Odtwarzacz - VLC bez dodatkowych kodeków
  * Edytor textowy - Sublime Text 3
  * Kompresja/re-kompresja video - Handbrake
  * Kompresja/re-kompresja audio - xrecode II (nowsza wersja płatna, dwójka darmowa)
  * Odtwarzacz audio - foobar
  * Filtr niebieskiego światła - f.lux jest najlepszy
  * Menadżer haseł - KeePass
  * "Przypominacz" przerw - Workrave
  * Lepsze wyszukiwanie w Windowsie - Listary (to jest po prostu MUST HAVE)
  * Backupy/obraz systemu - Macrium Reflect Free
  * Backup - Cobian Backup
  * Monitoring temperatur - Open Hardware Monitor
  * Monitoring systemu/procesów - Process Explorer (od Sysinternals)
  * Szyfrowanie partycji/plików - VeraCrypt
  * Narzędzie do zrzutów ekranu - Screenpresso
  * Nagrywanie animowanych GIFów - LICEcap

  66

 • Bezprzewodowe słuchawki z „nieskończonym” czasem pracy

  Ocena komentarza: 2
  Teraz już firmy komercyjne finansują nowe projekty przez zbiórkę od klientów? Wow... fascynujące. Widać ludzie na tą idą to w sumie czemu nie :O

  11

 • Tryb łowcy - on. Na to poluję na Black Friday

  Ocena komentarza: 0
  @stalkerpl
  I wchodzisz na newsa, który ma "Black Friday" w tytule?
  Ciekawe.

  16

 • Tryb łowcy - on. Na to poluję na Black Friday

  Ocena komentarza: 8
  Fajnie, że opisałeś swoje własne typy i... bardzo chętnie zobaczyłbym podsumowanie tego polowania kiedy Black Friday już będzie za nami. Zrobić takie szczere, faktyczne porównanie tego jakie oferty były dostępne, jakie były różnice w cenach i czy faktycznie była okazja żeby cokolwiek z tej listy kupić ;)

  16

 • Black Friday 2019 - zbliża się Czarny Piątek, czyli dzień wielkich wyprzedaży

  Ocena komentarza: 0
  Sprawdzę, czy narzędzia, których i tak już używam (np. Zoom, ClickUp czy usługa VPN albo bitdefender) mają jakaś specjalną cenę na abonament roczny i potencjalnie przedłużę na kolejny rok. W zeszłym roku to bardzo ładnie zagrało.

  22

 • 5G is ON - Huawei promuje tę technologię, bo to nie tylko w jego interesie

  Ocena komentarza: 2
  Karol, sam piszesz:

  "Mikrofale, częstotliwości kilkudziesięciu GHz, to hasła, które wywołują w nas obawy. Na pewno upłyną jeszcze lata, zanim będzie można ze 100% pewnością powiedzieć, że na pewno dzisiejsi inżynierowie mieli rację (albo się mylili)."

  może dla Ciebie to jest ok, żeby na Tobie i Twojej Rodzinie testować to rozwiązanie i za te lata, które upłyną okaże się, kto miał rację.

  Ja takiej otwartości nie mam i dlatego biorąc pod uwagę dostępne informacje, uważam, że wprowadzanie tej technologii w obecnej formie i bez przeprowadzenia odpowiednich badań jest niedopuszczalne.

  Polecam zapoznać się z wypowiedziami ludzi, którzy w temacie siedzą i samemu sobie na ten temat wyrobić zdanie. Niedawno odbyła się też konferencja na ten temat w polskim sejmie - warto trochę się tym tematem zainteresować.

  - https://www.youtube.com/watch?v=FLn5c783Ia4
  - https://www.youtube.com/watch?v=o4QEuvtgyGE
  - https://www.youtube.com/watch?v=sLUXm3_tpT8
  - https://www.youtube.com/watch?v=6rk-So0tgc8

  12

 • Jaki dobry firewall wybrać?

  Ocena komentarza: 10
  Kurde... Panowie nie wprowadzajcie ludzi w błąd. Wersja darmowa GlassWire w ogóle wyłącza funkcje FW! Darmowa wersja po okresie próbnym może służyć tylko i wyłącznie do monitoringu.

  Z oficjalnej strony GW:
  "The free version of GlassWire has no firewall functionality, and none of our security features are activated with the free version of GlassWire."
  https://www.glasswire.com/faq/

  GlassWire jest bardzo drogi biorąc pod uwagę, że bazuje na modelu rocznych subskrypcji. Ja z zasady nie kupuję oprogramowania, którego po zakupie nie mam na własność.

  Polecam natomiast bardzo udany NetLimiter 4. Po dłuższych poszukiwaniach był jedynym programem jaki znalazłem, który spełnia wszystkie moje oczekiwania. Wersja dla domu kosztuje około 95PLN (i kupujemy ją na własność).


  22

 • NexDock 2 - sposób na zmianę smartfona w laptop

  Ocena komentarza: 0
  Pomysł mi się bardzo podoba. Dokładnie czegoś takiego szukałem i nie znalazłem. Na ten moment, po lekturze testów DeX'a, ciągle to jeszcze nie domaga w kwestii softu ale fakt, że takie rozwiązania się pojawiają to dla mnie krok we właściwym kierunku.

  Desktop + smartphone i właśnie taki "interfejs" to byłoby idealne połączenie. Na ten moment w końcu kupiłem Lenovo Yoge bo nie ma jeszcze dostatecznie funkcjonalnego sposobu na wykorzystanie telefonu w roli laptopa. Próbowałem z tabletem ale to też się słabo sprawdzało.

  8

 • Nvidia R.O.N. to holograficzny asystent gracza [Prima Aprilis]

  Ocena komentarza: 1
  "to cudeńko do powalania hejterów i trolli internetowych logicznymi argumentami" - takie coś już mamy.... nazywa się mózg :P

  9

 • „Elektryk” za kilkadziesiąt tysięcy złotych? Seat nad tym pracuje

  Ocena komentarza: 1
  Szybko nie powstaną bo cała sieć energetyczna już lewie zipie a prąd do ładowania samochodów ma bardzo duże natężenie. Przy masowym ładowaniu samochodów z sieci ta po prostu padnie. To jest kolejny problem z "elektrykami" o którym się nie mówi.

  21

 • Omijaj reklamy w TV dzięki Advoider Lite

  Ocena komentarza: 18
  Ja znam świetny sposób na unikanie reklam - pozbycie się telewizora ;) Człowiek staje się dużo spokojniejszy :D

  16

 • Szykują się zmiany w systemie Android - Google ustępuje Komisji Europejskiej

  Ocena komentarza: 1
  To co mnie do niej zachęciło, to że można sobie ustawić pasek adresu na dole zamiast na górze okna przeglądarki. Jak by nie było palce są zazwyczaj gdzieś w tych okolicach co ułatwia obsługę.

  22

 • Szykują się zmiany w systemie Android - Google ustępuje Komisji Europejskiej

  Ocena komentarza: 0
  Ja używam Kwik. Prosta, lekka i działa.

  22

 • Pierwszy smartfon prezentem na święta - podpowiadamy który wybrać

  Ocena komentarza: 2
  To co napisał @maaaad to jedno i trudno się z tym nie zgodzić.

  We mnie natomiast wzmaga gniew i jakaś tęsknota za rozsądkiem jak czytam o "telefonach dla dziecka". Jest już tyle badań, która wykazują dosłownie destrukcyjne skutki używania smartfonów (i innych urządzeń z ekranem) na dzieci (począwszy od problemów ze skupieniem kończąc na negatywnym oddziaływaniu fal mikrofalowych).

  Jak czytam "Oczywiście odpowiedzialnie i krok po kroku, ale..." to przypomina mi się taki cytat:
  „wszystko to. co słyszymy przed ale jest gówno warte”

  13

 • Qualcomm Snapdragon 855 oficjalnie - nowy procesor dla topowych smartfonów

  Ocena komentarza: -1
  "wiec o jak duzym zagrozeniu tu mowimy?"

  co musiałbyś zrobić aby samemu z przekonaniem odpowiedzieć sobie na to pytanie?

  25

 • Qualcomm Snapdragon 855 oficjalnie - nowy procesor dla topowych smartfonów

  Ocena komentarza: -1
  Jak chcesz się czegoś w temacie faktycznie dowiedzieć to sięgnij do źródła. Polecam posłuchać jak "Ojciec chrzestny szczepionek" jak się go nazywa - czyli Dr Stanley Plotkin zeznawał przed kongresem w USA. Można się zaskoczyć z jaką szczerością opowiada o tym co robił, jak działają szczepionki i jak działa ten biznesik.

  https://www.youtube.com/watch?v=rGDNsqk0KR0&index=2&list=PLPasbf7Hsc-8sO7aQNhy93AfkmVbFQ8jw

  25

 • Qualcomm Snapdragon 855 oficjalnie - nowy procesor dla topowych smartfonów

  Ocena komentarza: 0
  Wszystkich zainteresowanym własnym (i nie tylko) zdrowiem zapraszam do zapoznania się czym właściwie jest technologia 5G i jakie niesie za sobą skutki.

  W tej chwili badania już jasno potwierdzają skutki promieniowania RM-EMF na żywe organizmy a plan wdrożenia 5G pod tym względem to bardzo smutna perspektywa dla nas i dla całej natury.

  Polecam zapoznać się z otwartym apelem naukowców z całego świata (podpisanych pod petycją jest 213 specjalistów i naukowców), którzy apelują o wstrzymanie wprowadzania 5G.

  Link: http://www.5gappeal.eu

  PS. Jednocześnie w Polsce Oragne i Huawei już zaczynają testy, o których prowadzeniu w ogóle nie informuje się mieszkańców (pierwszym miastem są Gliwice).

  25

 • Podatki płacone bitcoinami

  Ocena komentarza: 0
  To prawda co napisałeś. Jednocześnie popatrz na wykres historii nieco dłuższej niż 2 lata i zobaczysz jak to faktycznie z tym BTC jest i jakie cykle przechodzi.

  6

 • Wszyscy jesteśmy zaczipowani, taka nasza natura - o (nie)bezpieczeństwach świata mobilnego

  Ocena komentarza: 0
  Fajny i ważny artykuł.

  Jednocześnie aż się prosi aby obok informacji o tych zagrożeniach pojawiła się informacja (albo link do takiej informacji) jak użytkownik smartfona może się przed tymi zagrożeniami chronić.

  W dużej mierze te niebezpieczeństwo można mocno ograniczyć używając odpowiednich narzędzi i wyrabiając sobie nawyki nastawione na dbanie o swoje dane.

  Swego czasu pracowałem w firmie, która sprzedawała oprogramowanie dla sektora reklam. Ilość danych, która jest o nas zbierana jest tak ogromna, że przeciętnej osobie trudno sobie to nawet wyobrazić. Na to nakładane są specjalne algorytmy, które nas segregują i kategoryzują. Jak do tego dodamy AI i Machine Learning to mamy obraz niepokojący.

  Teraz zadajmy sobie pytanie jakie dane zbierają i przechowują rządy i różnego rodzaju "agencje", które mają dostęp do niemal wszystkich danych na zawołanie.

  5

 • Nie, ProtonMail nie został zhakowany

  Ocena komentarza: 6
  Mam, używam, polecam.

  2

 • Mistrzowie przygodówek z Czech powracają - oto Creaks

  Ocena komentarza: 1
  Bardzo ciekawe skąd pomysł na taką nazwę studia ;)

  5

 • Chińskie backdoory odkryte w serwerach Apple i Amazon. Czy aby na pewno?

  Ocena komentarza: 13
  Chyba nikt się nie spodziewa, że takie giganty jak Apple czy Amazon kiedykolwiek by się przyznały do tego typu ataku.

  Samemu warto się zastanowić co jest bardziej prawdopodobne - tak na chłopski rozum.

  1) To, że rząd Chin, w kraju komunistycznym podporządkowanym całkowicie władzy, ingeruje w produkowane w Chinach podzespoły komputerowe na rzecz szpiegowania swoich konkurentów.
  2) Czy to, że cała historia faktycznie nie miała miejsca bo Amazon i Apple tak powiedziały?

  Nie trzeba być agentem 007, żeby wyrobić sobie własne zdanie na ten temat.

  15

 • Co to jest F-Droid?

  Ocena komentarza: 1
  Nie chcąc podpinać telefonu pod systemy googla można spokojnie funkcjonować bez Google Play'a. Ja korzystam głownie z APKPure i Aptoide. Chętnie zerknę też na F-Droida.

  Tylko raz mi się nie zdarzyło (w ciągu kilku lat), że na alternatywnych platformach nie ma aplikacji której potrzebuje.

  Problemem natomiast czasem jest zakup wersji premium, bo spora część aplikacji licencje sprzedaje tylko przez Google Play i wtedy klops...

  2

 • Uwaga, szybki Internet szkodzi zdrowiu

  Ocena komentarza: 4
  Q'bot masz rację z fazami snu. Ostatnio jednak mówi się o tym, że fazy REM (głęboki sen) wychodzą w nocy po 90 minut i powinno się spać wielokrotność tych 90 min.

  Natomiast w ciągu dnia organizm można nauczyć wejść w REM już w trakcie 20-30min drzemki, dlatego są tak niesamowicie efektywne i pobudzające.

  Dla mnie spanie ponad 6 godzin to już jest słaby pomysł, u mnie dużo lepiej sprawdza się spanie max 6h w ciągu nocy i później drzemka w ciągu dnia.

  Polecam całe zagadnienie "polyphasic sleep" - naprawdę ciekawe. Sam zacząłem to na sobie testować i to działa :)

  Jestem zwolennikiem obserwacji siebie i dochodzenia do własnych wniosków, nie ma "jednej właściwej zasady" dlatego zachęcam do eksperymentowania i obserwacji samego siebie, w poszukiwaniu swojego własnego optimum, w każdym temacie (nie tylko snu).

  34

 • QNAP TS-231P2 - wydajny NAS w domu

  Ocena komentarza: 0
  Dzięki Piotr a podpowiedź! Sprawdze jak to u mnie dokładnie jest ustawione i potestuje skoro już wiem, że się da :)

  7

 • QNAP TS-231P2 - wydajny NAS w domu

  Ocena komentarza: 0
  Kilka miesięcy temu szukałem NASa, kupiłem dokładnie ten model po bardzo dokładnym sprawdzeniu rynku i porównaniu wielu modeli.

  Naprawdę przyjemne jest to pudełko. System bardzo dobrze dopracowany. Wszystko działa jak należy. Opcji jest od groma.

  Naprawdę można ten sprzęcik polecić.

  Jedyna wada (a może ja nie do końca skumałem jak to ustawić) to, że jak ustawie synchronizacje plików w domu to NAS łączy się po LANie i jest ok. Jak wyjdę z domu to już do NASa sie nie łączy wiec synchronizacja następuje jak ponownie zawitam w domu.

  Na mój rozum klient powinien wykrywać, że nie ma NASa w LANie i wtedy probować się łączyć przez myQNAPcloud, który mam poprawnei skonfigurowany.

  Podobnie jest z Music Station/Video Station. Klient na androidzie widzi niejako dwa NASy, jeden "lokalny" i drugi przez myQNAPcloud. W rzeczywistości to ten sam NAS.

  7

 • Hygon Dhyana - Chińczycy będą produkować skopiowany procesor AMD Epyc

  Ocena komentarza: 4
  Zastanawiam się czy żartujesz czy Ty tak na poważnie...

  35

 • Sprawna komunikacja w firmie to teraźniejszość

  Ocena komentarza: 1
  Faktycznie narzędzia komunikacji są już normą i są niesamowicie pomocne. Jednocześnie umiejętność komunikacji nas jako ludzi, jest na niesamowicie niskim poziomie. Niektóre firmy zaczynają coś z tym robic, jednak większość kompletnie nic w tym kierunku nie zmienia.

  Niesamowite jest to, że tak jak pracowników technicznych nieustannie się szkoli, tak kadra zarządzająca od momentu "wskoczenia" na stanowisko kierownicze w ogromnej większości kompletnie przestaje się rozwijać a firma nagle zapomina o tym, że szkolenie tych pracowników jest tak samo ważne (o ile nie ważniejsze bo to właśnie oni mają wplyw na jakość pracy innych osób w firmie).

  1

 • Apple iMac Pro już dostępny w sprzedaży - topowa konfiguracja kosztuje 66 tys. PLN

  Ocena komentarza: 0
  eee... kawa z mlekiem sojowym jest bardzo dobra :P :D

  42

 • NuPrime uDSD – test wzmacniacza słuchwkowego

  Ocena komentarza: 10
  I weźmiesz go z sobą w podróż albo położysz na "zatłoczonym" biurku. Oczywiście amplituner ma tez wejście USB.

  Kompletnie inna grupa docelowa moim zdaniem.

  10

 • Internet LTE Plusa i Cyfrowego Polsatu staje się jeszcze lepszy - co to dla nas oznacza?

  Ocena komentarza: 0
  No nie koniecznie.

  "Net komórkowy" może być bardzo różny i jeżeli jest to 3G, faktycznie pingi są wysokie. LTE akurat pingi spokojnie zapewnia na poziomie 30-40ms. Na kablu w mieście miałem około 80ms standardowo a więc dużo wyższe niż teraz na totalnym zad.....

  41

 • Nawet 15 lat więzienia za publikowanie i oglądanie terrorystycznych treści (w UK)

  Ocena komentarza: 0
  Świat Orwell'a coraz bliżej.

  24

 • Plus zapłaci 30 mln zł kary za „LTE bez limitu”

  Ocena komentarza: 14
  Bawia mnie takie kary. Logika jest, za przeproszeniem, totalnie z d....

  Czyli Plus oszukuje klientow, po czym dostaje kare. Zatem Plus z tej kasy, ktora ma od oszukanych klientow, zaplaci kare do UOKiK, ktory.... sobie ja na cos przeznaczy.

  Klient, ten oszukany, zostaje natomiast w czarnej i jak byl oszukany tak dalej jest oszukany.

  Gdzie tu sense? Gdzie logika?

  Na moje, to Plus skoro zostal "przylapany" powinien dac wybor:
  - Wszystkim oszukanym klientom dac mozliwosc zerwania umowy + zwrot kosztow za poprzednie miesiace
  - Pelny nielimitowany LTE dla wszystkich, ktorzy zostali wprowadzeni w blad

  27

 • HDR, Samsung, Uncharted ‒ pierwsze wrażenia

  Ocena komentarza: 2
  Przewijanie dziala normalnie.

  HDR fajna sprawa, za kilka lat moze bedzie sens jak juz bedzie kontent z HDRem. Teraz to ciekawostka, bardzo droga ciekawostka ;)

  23

 • Łowcy bzdur, czyli Tech-Detox

  Ocena komentarza: 0
  Do screenshot'ow polecam screenpresso.
  Jest rewelacyjny.

  11

 • Envaya ma jaja czyli Denon rządzi

  Ocena komentarza: 0
  Szkoda, ze nie ma porownania do JBL Flip 3. JBL Flip 2 mialem przez dluzszy czas ale wymienilem na JBL Flip 3, ktory ma duzo lepsze basy. Bateria tez sie niesamowicie poprawila, jedny minus to brak pokrowca, ktory byl w zestawie z JBL Flip 2.

  Ten male glosniczki potrafia zaskoczyc, ze wzgledu na okolicznosci moje "pelne" kino domowe lezy w kartonach i filmy zmuszony jestem ogladac wlasnie na czyms przenosnym. Pewnie, ze nie jest to pelen wypas, ale zaskakujaco dobrze daje rade jako rozwiazanie "awaryjne" ;)

  11

 • Jak aparat OnePlus 3T wypada na tle konkurencji?

  Ocena komentarza: 0
  Dajcie RAWy i wtedy mozemy cos porownywac.

  21

 • Google nie radzi sobie z Androidem. To frustrujące.

  Ocena komentarza: 1
  To jest dobry poczatek i fajnie, ze jest taka mozliwosc. Ja jednak chce isc troszke dalej - dlatego wlasnie uzywam Paranoid Androida, stworzonego od podstaw z nastawieniem na ochorne prywatnosci uzytkownika.

  29

 • Google nie radzi sobie z Androidem. To frustrujące.

  Ocena komentarza: 2
  Android ma jedna podstawowa zalete - po kupieniu telefonu, moge sobie wgrac Cyanogen'a albo Paranoida i system jest czysciutki, a na dodatek mam nad nim pelna kontrole.

  Nie wyobrazam sobie uzywania tellefonu, do ktorego nie mam dostepu administratora i mozliwosci zainstalowania chociazby firewalla.

  Dla kazdego cos innego ;)
  Ja sie ciesze, ze jest wybor.

  29

 • Produkcja OnePlus 3 ma zostać wkrótce wstrzymana [AKT.]

  Ocena komentarza: 3
  Carl z OnePlus juz zapostowal, ze zmiany na LCD nie bedzie.
  https://twitter.com/getpeid/status/786463995112808448?s=09

  9