Mój sprzęt

 • Nazwa zestawu: Składak ;)
 • Typ zestawu: komputer stacjonarny
 • Procesor: Intel Core i7 930 2,80 GHz | cooler Noctua NH-D14
 • Karta graficzna: AMD Radeon HD5000 5870 | Gigabyte GV-R587UD-1GD + Prolimatech MK-13
 • Płyta główna: chipset Intel X58 | Asus Rampage II Extreme
 • Pamięć RAM: DDR-3 2000 2 GB | GoodRAM PRO PC-16000 Triple Channel
 • Dysk twardy: WD Caviar Black 1 TB | 4x 1TB RAID0
 • Dodatkowe informacje: <div>Gdzie dokonano zakupu: Internet Inne elementy w&nbsp;moim komputerze: Dell U2410, Lian Li PC-V2010B, PSU Seasonic X-750, Samsung F3 500GB, mouse Razer Mamba, keyboard Logitech DiNovo, Bluray LG H20L, Logitech X540 5.1, sound X-Fi Titanium, Logitech QuickCam Pro 9000 Co planuj&#281; zmieni&#263;: Nic Do czego u&#380;ywam zestawu: Do mi&#322;ego sp&#281;dzania czasu na benchmark.pl ;) </div>

Komentarze

 • Dlaczego warto usunąć konto na Facebooku? 10 powodów

  Ocena komentarza: 1
  Po długim czasie w końcu się zalogowałem, żeby skomentować BARDZO PRZYDATNY ARTYKUŁ pomijając resztę z cyklu - 10 NAJLEPSZYCH......
  Podpisuję się rękoma i nogami pod tym wszystkim. Zero życia realnego, tylko wirtualne. Mam już prawie 50 na karku, przy komputerach spędziłem ponad połowę życia, i konto na FB skasowałem chyba 2 tyg. po jego założeniu. Panie i Panowie - STRATA CZASU. Podobnie jak z moim zamiłowaniem do komputerów. Owszem, można się techniką interesować, ale żeby miała decydować o naszym BYĆ, albo NIE BYĆ, to już lekka przesada. Pozdrawiam wszystkich zdrowo myślących.

  57

 • Gdy laptop odmawia współpracy - jak przywrócić system na laptopie

  Ocena komentarza: 0
  To w końcu laptop odmawia współpracy, czy system na nim zainstalowany? Bo to drugie wiem, jak obejść. Gorzej mam z samym laptopem, bo się wiesz w najmniej odpowiednim momencie. I nie mogę dojść, co jest nie tak :-(

  14

 • Windows 10 vs Windows 8.1 vs Windows 7 - testy wydajności

  Ocena komentarza: 1
  Nie mam nic do "cukierkowatości" Win 7. I nie uważam, że taki jest. Po prostu jest przyjemniejszy dla oka, niż czarno białe ikonki W 10. Mam wrażenie, że wracamy do czasów DOS-a i nakładki na niego. Wystarczy popatrzeć na Win 3.1 i porównać W 10. W kwestii graficznej niewiele się różnią. Przynajmniej w niektórych oknach. Ad. pierwszej mojej wypowiedzi - problem z Wifi i hotspotem rozwiązałem - tak mi się wydaje.

  68

 • Windows 10 vs Windows 8.1 vs Windows 7 - testy wydajności

  Ocena komentarza: 2
  Żartujesz? Pokocham Twoją żonę, jak mi wytłumaczy - DLACZEGO. Na wstępie - 10 brzydka jest jak cholera. Wymieszanie graficznie 7 z 8. Problemy w Chrome z odtwarzaniem filmów np. na Youtube w HD. Edge wczytuje w miarę normalnie, Chrome - mieli w miejscu. I olbrzymi problem z udostępnianiem Wifi jako hotspota. To, co w 8.1 działało bez problemu, w 10 stanowi ogromny problem. Zaktualizowałem napalony jak szczerbaty na suchary i już żałuję.

  68

 • MSI GS60 2QC - smukły laptop do gier

  Ocena komentarza: -6
  Recenzja z 28 maja? Komuś się chyba coś pomyliło. Nie dziwię się później userom, że narzekają na Benchmark. Bo faktycznie wychodzi na to, że portal idzie na ilość a nie na jakość. A ten laptopina za 7k to niech sobie schowają w....obojętne :-) Co jak co, ale ta ramka przypomina mi starego kineskopowego Beryla. Brzydactwo.

  23

 • Goclever Insignia 530 LTE - czy wytrzymuje konkurencję?

  Ocena komentarza: -1
  I ewentualnie "rozważyłbym" zakup :-)

  17

 • Goclever Insignia 530 LTE - czy wytrzymuje konkurencję?

  Ocena komentarza: -1
  Ja bym "zażądał" korekty :-)

  17

 • Co piąty Europejczyk zakrywa swoją kamerę internetową

  Ocena komentarza: 0
  Też zakrywam. Mniej się kurzy :-)

  51

 • ASUS ROG G56: mobilniejszy laptop dla graczy - premiera na IEM 2014

  Ocena komentarza: 0
  A już ta 2cm ramka wokół ekranu to szczyt piękna, prostoty i marzeń :-)

  19

 • ASUS ROG G56: mobilniejszy laptop dla graczy - premiera na IEM 2014

  Ocena komentarza: 0
  Postaw je obok bez makijażu, to nie będziesz miał się czym zachwycać :-)

  19

 • Monitor HP Envy 27 cali

  Ocena komentarza: 2
  A mnie zastanawia jedno - dlaczego znaleziono miejsce na 3 języki pochodzenia orientalnego, a nie uwzględniono bądź co bądź państwa, które zwie się Zielona Wyspa wśród narodów Europy........

  31

 • Superkomputer Cray Titan z 18 688 akceleratorów Nvidia Tesla K20 ma moc 20 petaflopsów

  Ocena komentarza: 1
  Macieju....nie wiem, czy dochodzą, czy dojdą, bo 3 dni temu zgłosiłem komentarz z wulgaryzmami i jakoś nie widzę, aby ktoś na to zareagował. Więc o jakiej współpracy tutaj mowa?

  52

 • Wielozadaniowość w Windows 8 i obsługa okien

  Ocena komentarza: -6
  Nie chwal, bo Cię zaminusują na śmierć :-) Ja podchodzę chyba z 5 raz już do 8 i na razie stwierdzam, że "posiedzę" na nim jakiś czas. Zobaczymy jak będzie się rozwijać wszystko w stronę sterowników. Bo na razie i najnowszy Intel pod RAID ma problemy z racji braku Frameworka w starszej wersji. Trzeba sobie doinstalować z menu systemowego, ale 99% będzie znowu "płakać", że system be, bo coś nie działa.

  115

 • Ulepszamy Sprzęt Benchmarkowców z firmą MSI

  Ocena komentarza: -3
  Nie, żebym marudził, albo liczył na rzeczoną wygraną, ale:
  "Warunki udziału w akcji:

  - aktywne konto na benchmark.pl
  - w profilu uzupełnione podstawowe dane: imię, miasto oraz wiek
  - uzupełniony opis aktualnej konfiguracji komputera „Moje Komputery” (mile widziane fotki)"

  Oraz:

  "Co zrobić, żeby wygrać?
  Trzeba być aktywnym czytelnikiem benchmark.pl. Przy wyborze komputera do ulepszenia zwrócimy uwagę na zaangażowanie czytelnika - komentarze, pochwały na Forum, ankiety, itp.), dobre zachowanie i kulturę osobistą - szczególnie w komentarzach pod publikacjami."

  Więc? Ile w końcu tych warunków? To tak, jakby wygrany w totka wybierany byłby spośród tych, którzy najwięcej kupili losów w kolekturach. Tym samym na straconej pozycji jest ten, kto świeżo się zarejestrował i nie napisał ani słowa pod jakimkolwiek z artykułów.

  197

 • Thermaltake Toughpower XT: bardzo wydajne zasilacze

  Ocena komentarza: 0
  Kolego....pomyśl przez chwilę. Żelazko, czajnik, odkurzacz - nie pracuje non stop przez kilka, -naście godzin dziennie. Komputer niestety tak. Jeśli Ciebie stać, chwała Ci. Ale wiedz, że każdy chciałby płacić jak najmniej za wykorzystaną energię. W tym przypadku może faktycznie jest to sprzęt dla nielicznych, ale jedno nie ulega wątpliwości - zamiast zmierzać do radykalnego ograniczenia poboru energii przez coś, co służy nam codziennie i dość długo, to tworzy się monstrualne potworki.

  17

 • Windows 8: dodano obsługę ISO i hub społecznościowy

  Ocena komentarza: 0
  Odnośnie pokazywanie, co blokuje dany plik (folder), też bym się kłócił...nie raz jest tak, że otwierasz plik, niech to będzie zdjęcie, albo jakieś archiwum, zamkniesz wszystko, chcesz usunąć folder, a system na to nie pozwala, uparcie twierdząc, że coś z tego folderu jest otwarte w innym programie. Szukałem, sprawdzałem, nawet Process Explorer nic nie pokazał. Pomaga albo dłuższy czas oczekiwania (nie sprawdzałem jaki), albo restart systemu. I co w tym przypadku "trzyma"?

  27

 • Windows 8: dodano obsługę ISO i hub społecznościowy

  Ocena komentarza: 0
  Brak przewijania:
  Zarządzanie komputerem > zarządzanie dyskami - dolne okno z wyborem napędów
  Zapora systemu Windows - środkowa część okna w głównym menu
  To tylko dwa przykłady, gdzie nie działa. Może nie są szczególnie uciążliwe, bo niewiele tego jest do przewijania, ale najbardziej rzucające się w oczy jest brak scrolla w.....Ikony obszaru powiadomień :) Przyznasz, że praktycznie okienko pod ręką i tak prostej operacji wykonać nie można....

  27

 • Windows 8: dodano obsługę ISO i hub społecznościowy

  Ocena komentarza: 0
  Powiem Ci, że o wiele większą satysfakcję sprawiało mi grzebanie w plikach tekstowych i konfigach i pisanie w konsoli, niż używanie okienek. Po części z tego powodu, że miałem sprzęt, który topornie radził sobie ze środowiskiem graficznym. Co do softu na linuksa to nie zagłębiałem się zbytnio. Ale na pewno masz rację. Większość wytwórców widzi tylko jeden jedyny "słuszny" system. No i do tego dochodzą jeszcze gry ;) Pod tym względem linuks leży na całej linii. Bez względu na to, co zapewnia Wine. Może kiedyś przesiądę się całkowicie na jakąś dystrybucję. I zacznę naukę od nowa :)

  27

 • Windows 8: dodano obsługę ISO i hub społecznościowy

  Ocena komentarza: 0
  Ojj....w linuksie to pomarudziłbym trochę więcej ;-) Ale Debiana uczyłem się twardo sam, jak trzeba było SDI podzielić na 10 osób ;-)

  27

 • Windows 8: dodano obsługę ISO i hub społecznościowy

  Ocena komentarza: 0
  Pożyjemy, zobaczymy. W ogólnym użytkowaniu drażnią naprawdę drobnostki. Dlaczego dalej nie ma pauzy w oknie kopiowania/przenoszenia. Dlaczego nie można dowolnie zmieniać rozmiaru okien (tu - opcje folderów). Dlaczego otwarcie okna usług nie przywraca poprzednio ustawionych szerokości kolumn. Można szukać i szukać....a przecież to są drobnostki, które można wyeliminować, jeśli się chce. Nic tak nie denerwuje, jak najprostsze sprawy.

  27

 • Edycja komentarzy na benchmark.pl

  Ocena komentarza: 0
  Oczywiście z powodu braku edycji dopisuję - "powinna zostać dodana..."

  70

 • Edycja komentarzy na benchmark.pl

  Ocena komentarza: 0
  Możliwość edycji powinna zostać bez rozgłosu, krzyku, awantur i ankiet.....po co to komu? Cała rzesza czytających (i zalogowanych) oddałaby Wam hołd bez zbędnych zabiegów. O wiele lepiej przyjąłbym informację o wprowadzeniu takiej możliwości.

  70

 • Polski Mass Effect - nowe obrazki, pierwsze opinie

  Ocena komentarza: 0
  Tandetę omijam szerokim łukiem :) A na komentowanie wszystkiego, co się pojawi, po prostu szkoda mi palców i klawiatury :) Płynę z prądem i omijam wiry. Tak jest najlepiej ;)

  29

 • Polski Mass Effect - nowe obrazki, pierwsze opinie

  Ocena komentarza: 0
  Nie uważasz, że Polacy to wybitnie naród malkontentów i wiecznie niezadowolonych z życia? Gdzie nie spojrzeć, wszędzie słychać narzekania. Przeszkadza Ci tak bardzo ten tytuł? Albo wzmianka w treści? Jakby porównał to do Tetrisa, to też byłby powód do narzekania, prawda? Brak słów.

  29

 • Polski Mass Effect - nowe obrazki, pierwsze opinie

  Ocena komentarza: 0
  Rozumiesz znaczenie "trochę prowokacyjnie", i dodatkowo ujęte w "..."?

  29

 • Przezroczyste LCD, wirtualna dziewczyna, wyścigowy laptop - wiadomości wideo (69)

  Ocena komentarza: 0
  Podstawowym problemem nie jest prowadząca, tylko sposób prezentacji przez nią prowadzony....pozwólcie jej wypowiadać się w znacznie dłuższych kwestiach, a nie paro zdaniowych wstawkach, a doda to jej sympatyków i zmieni ogólny charakter wideo....

  64

 • Świetny amatorski film Killzone 3

  Ocena komentarza: 0
  Nie ma to jak malkontenctwo w polskim stylu. Panowie...to ma się oglądać przyjemnie, czego doświadczyłem, a nie szukać dziury w całym. Część z Was dosłownie "rozbiera" na części pierwsze takie wstawki. Po co? Na co? Zamiast czerpać satysfakcję z obejrzenia czegoś, co może i jest amatorszczyzną, a może i nie, to narzekacie jak złe tanecznice na rąbek spódnicy, bo nie pozwala Wam wygodnie tańczyć. Ludzie....ochłońcie. Chwała twórcom tego filmiku. Dzięki takim rzeczom zastanawiam się nad kupnem konsoli, choć prędko raczej to nie nastąpi.

  15

 • Dead Space 2 - kosmos znów wypełnił strach

  Ocena komentarza: 0
  Nie no...benchmark i praca? Przecież tam każdy redaktor ma sekretarkę i to one teksty piszą ;)

  33

 • Dead Space 2 - kosmos znów wypełnił strach

  Ocena komentarza: 0
  Ja się przymierzam właśnie do 1 i jakoś nie mogę się skupić ;)

  33

 • Optymalne karty graficzne do Fallout: New Vegas

  Ocena komentarza: 0
  Jednym słowem Znawca przez duże "Z" :/

  116

 • Optymalne karty graficzne do Fallout: New Vegas

  Ocena komentarza: 0
  No nie wiem, czy takie słabe. Bazuję tylko na wyniku klasyfikacji systemu - z 7,2 podniósł mi na 7,8 po ostatniej aktualizacji do wersji 10.10. W grach nie testowałem.

  116

 • Aktualizacja: Radeon HD 6850 vs GF GTX 460 1 GB

  Ocena komentarza: 0
  Ma rację. Patrząc na numerki, sam mógłbym się oszukać, sądząc, że 6870 jest wydajniejszy od 5870. Zastępując serię 57xx mogliby opisać je jako 67xx. Problem? Nie. A patrząc na kwestie wydajności, chyba jeszcze długo nie zmienię 5870. Ale nie ma się co dziwić. Trzeba czymś zainteresować klientów, jeśli długo po premierze jest jako taki zastój. A czy to kotlet czy nie, to już każdy sam sobie oceni.

  420

 • Najlepsze e-sklepy według Ceneo.pl

  Ocena komentarza: 0
  SPIDER987...nie będziemy się licytować :) Niekoniecznie interesuje mnie sprzęt High End, bo za taki zapłaciłbym 2 albo i 3 razy więcej niż zapłaciłem za to, co mam. Szukam półśrodka, który pozwoli mi jako tako być w miarę na czasie ze sprzętem. Jeśli miałeś ochotę sprawdzić, nie kupiłem procesora z najwyższej półki, grafiki też nie, z zasilaczem też nie wariowałem, choć i tak kosztuje raczej sporo. Na monitor Eizo też się nie rzuciłem zaślepiony opiniami. Zgadza się, że cen jest albo taka sama, albo niewiele wyższa lub niższa od cen w różnych sklepach. W tym przypadku koszty przesyłki też są warte wzięcia pod uwagę. Mając do wyboru sklep pod nosem, sam jestem skłonny dać trochę więcej i nie mieć problemów z realizacją gwarancji, niż wysyłać coś gdzieś w Polskę. Ja Ci nic nie zarzucam. Zwróciłem tylko na pewne aspekty Twojej wypowiedzi. Telefon od pracownika sklepu to żadna rewelacja. Większość już tak postępuje. Jeśli nie ze sklepu, to z firmy kurierskiej. Swój sprzęt kupiłem w 3 sklepach + Allegro. Najwięcej na Techplanet. I nie faworyzuję ich tutaj. Stwierdzam tylko, że mają naprawdę ceny na poziomie.

  62

 • Najlepsze e-sklepy według Ceneo.pl

  Ocena komentarza: 0
  Porównaj sobie ceny procesorów i7 z najwyższej półki - 980X i 975. Widzisz jaka jest różnica? Przy 975 wynosi prawie 600zł. Dalej mam wymieniać? Chyba nie muszę. Jedyne co kupiłem ostatnio w Komputroniku do dyski twarde. I to właśnie z tego względu, że mieszkałem 2km od samej centrali. Po prostu miałem pieniądze i kupiłem. Teraz już nie mieszkam i szukam tam, gdzie najtaniej. Na tym polega sukces, gdzie nie ściąga się z klienta ostatniej złotówki. Niech mi ktoś wyjaśni, w czym jest lepszy zakup procesora droższego o 600zł w Komputroniku od takiego, który kosztuje o te 600 mniej? Bo telefon odbierze miły konsultant albo zadzwoni do mnie i poinformuje, że właśnie wyszła przesyłka? No bez jaj....

  62

 • Najlepsze e-sklepy według Ceneo.pl

  Ocena komentarza: 0
  Porównaj sobie cenę Rampage II na techplanet i Komputronik. Różnica 300zł. Na samej płycie. A gdzie reszta? Każdy sam sobie dopowie resztę.

  62

 • Najlepsze e-sklepy według Ceneo.pl

  Ocena komentarza: 0
  500zł to dla Ciebie nic? No cóż. Gratuluję. W przypadku mojego zestawu było właśnie ok. 1,5 tys. Gwarancja jest tu najmniejszym problemem. Musiałbym mieć wyjątkowego pecha, żeby za chwilę odsyłać każdą część do sprzedawcy. Względy ekonomiczne przemawiają same za siebie.

  62

 • Najlepsze e-sklepy według Ceneo.pl

  Ocena komentarza: 0
  30zł więcej przy zakupie jednej rzeczy może dla Ciebie nie jest czymś wyjątkowym. Ale różnica w cenie 1,5tys albo i więcej przy złożeniu całego zestawu, to już nie jest coś, obok czego przechodzi się obojętnie. Wolę poczekać 2-5 dni i mieć te 1,5 w kieszeni, niż cieszyć się zawartością paczki na drugi dzień.

  62

 • Najlepsze e-sklepy według Ceneo.pl

  Ocena komentarza: 0
  "Ranking e-sklepów", "1 miejsce", "Ranking najlepszych e-sklepów jest pierwszym tego typu zestawieniem", "Do konkursu przystąpiło 10 najlepiej ocenianych sklepów internetowych".....tytuł nad wyraz mylący, biorąc pod uwagę zawartość. Panie Pawle....gdzie ten ranking? Gdzie to zestawienie? Gdzie pozostałe 9 e-sklepów? Ja tutaj widzę same peany nad Komputronikiem. Nawet odnośnik mógłby traktować do tego zestawienia, a tutaj wprost jest odsyłanie na stronę Komputronika. Więcej obiektywizmy. Każdy wie, że benchmark jest powiązany z tą firmą. I naprawdę chyba nie trzeba aż tak tego reklamować. Skoro tak dobrze sobie radzą i mają świetne wyniki, to reklama raczej niepotrzebna. A z miłą chęcią poczytałbym, jakie są dalsze pozycje w owym "rankingu".

  62

 • Mistrzostwa Polski w Overclockingu 2010

  Ocena komentarza: 0
  Spróbowałbym, ale jedyne, co "wycisnąłem" ze swego 930 to 4,5GHz :) A i to niezbyt stabilnie. Weryfikacja poszła na stronę CPU-Z, ale co z tego....jakoś niezbyt mi to chyba wychodzi :)

  18

 • Idealny zestaw dla wirtualnego rodzica

  Ocena komentarza: 0
  R2rrO...napisałem to trochę z przekąsem. Zdaję sobie sprawę, że jeśli ktoś robi coś takiego, to nie zasługuje na miano rodzica. Niestety to, o czym piszesz, to proza dnia codziennego. I nie ma tu co winić rodziców. Taki mamy system w naszym pięknym kraje. Ostatnie wydarzenia pokazują ułomności wszystkiego. Człowiek pędzi za kasą. Bo bez niej nie ma nic. Skazany jesteś na wegetację. Miałem też problemy z opieką na dzieckiem. Jakoś tak się ułożyło, że kiedy ja miałem wolne, żona pracowała. Taki miałem system pracy. Teraz siedzi z nim babcia. I jeśli Państwo nie wprowadzi jakichś rozwiązań (przedszkola, żłobki), to będzie jeszcze gorzej. Nie wystarczy rzucić 1 tys. zł na dziecko do odliczenia z podatku. Wiele osób nie może sobie tego odliczyć, bo nie osiąda takiego dochodu, który pozwala na to. Paranoja.

  20

 • Przeciwnicy w Civilization V będą mądrzejsi

  Ocena komentarza: 0
  A nie można było poczekać z miesiąc i dopracować bubla? Na stronie 2k klną ich ile się da.

  12

 • Idealny zestaw dla wirtualnego rodzica

  Ocena komentarza: 0
  To, że świat pędzi do przodu, nie znaczy że mam mieć klapki na oczach i pędzić razem z nim. Jeśli Tobie to pasuje, to ok. Dla mnie każdy może sobie uczepić dzieciaka na łańcuchu do grzejnika, i siedząc w biurze z Panią Basią, patrzeć przez net raz na nie, a raz na jej kolana.

  20

 • Idealny zestaw dla wirtualnego rodzica

  Ocena komentarza: 0
  I w czym taka "opieka" ma pomóc? Co zrobi rodzic siedzący przy monitorze, kiedy dzieciak wejdzie na regał i z nim spadnie? Nic nie zrobi. Może się tylko przyglądać nieszczęściu. Bzdura totalna. Nic nie zastąpi elementarnego przebywania obok dziecka osoby dorosłej. A resztę napisał już nnursiak. I w pełni się z nim zgadzam.

  20

 • Neostrada mocno tanieje

  Ocena komentarza: 0
  I co z tego. Zauważ, że UPC jest dostępne wyłącznie w pewnych lokalizacjach. Mieszkając w domu jednorodzinnym, nawet gdybym miał pod bokiem UPC, raczej nie miałbym szans na podłączenie się. TP to jedyne wyjście dla mnie i pewnie nie tylko dla mnie. A ceny mogą sobie kształtować jak chcą. Dobrze, że obniżają, a nie podwyższają.

  84

 • Neostrada mocno tanieje

  Ocena komentarza: 0
  Dokładnie. A konkretnie po 11 października. Dzwoniłem. Pytałem. Spadnę na nową cenę, a może i zwiększę do 20Mb/s.

  84

 • Neostrada mocno tanieje

  Ocena komentarza: 0
  Hmm...ciekawe. Czy w takim przypadku, mając podpisaną umowę na 10Mb/s na 24 miesiące, przy wcześniejszych obowiązujących cenach, będę płacił teraz 64zł czy jednak 109zł? W chwili obecnej obowiązuje mnie jeszcze stawka chyba 1zł przez pół roku. Umowa zawarta w maju tego roku.

  84

 • Wtyczka zmieniająca wygląd usług Google

  Ocena komentarza: 0
  Nie wiesz po co? Ścian w domu też nie malujesz? Ubierasz się w worek jutowy? Toć to też prostota. Można owijać listy sznurkiem od snopowiązałki i wysyłać papierowymi samolocikami. Też maksymalna prostota.

  22

 • Wtyczka zmieniająca wygląd usług Google

  Ocena komentarza: 0
  Kup se nowe :/

  22

 • 6 rad jak chronić prywatność w sieci

  Ocena komentarza: 0
  Niewiele mnie jest nawet po nicku ;) A trochę lat już mam. Sprawdzanie dla mnie nie ma najmniejszego sensu. Raz że nie zatrudniam nikogo, dwa - nie interesuje mnie to :) Na NK byłem i wybyłem szybciutko. Zdjęć nie publikuję. Krótko mówiąc - dbam o siebie i o swój image w sieci.

  17

 • 6 rad jak chronić prywatność w sieci

  Ocena komentarza: 0
  Chyba nie powiesz, że prosisz potencjalnego kandydata na stanowisko o nick, jakim się posługuje w internecie? Bo raczej nikt przy zdrowych zmysłach nie loguje się na forum przy pomocy imienia i nazwiska. Portale społecznościowe raczej też można tak skonfigurować, że dostęp do ewentualnych danych (na NK można chyba wybrać, co będzie dostępne dla każdego, a co dla znajomych) ma tylko określona grupka osób. A nawet jeśli już coś znajdziesz znając imię i nazwisko, to wiedz, że takich osób może być więcej niż ta właściwa. Moje imię i nazwisko można znaleźć, ale jednak fizycznie jest to inna postać.

  17