Avatar użytkownika Jacek Natkański

Jacek Natkański

data dołączenia:

Moje komentarze (1629)

  • Avatar użytkownika Silver
   Silver
   Papierowe zamiast foliowych opakowań t już lata temu powinni wdrążyć. Moim zdaniem to wstyd, że teraz o tym piszą. Przy czym powinno to wpłynąć również na cenę końcowa co niestety tutaj w ogóle nie ma i nie będzie miało odzwierciedlenia.
   • Avatar użytkownika Silver
    Silver
    Ta potencjalna równowaga to jedno, ale ile więcej serwerowni mają? Ile ludzi jednak pracuje zdalnie aniżeli w biurze? Takie mydlenie trochę oczu pod kątem bycia niby eko.
    • Avatar użytkownika Silver
     Silver
     Najbardziej wręcz szokuje/oburza dysproporcja między TUF a Strix... blisko 850 zł...
     Cena 3,5k jako górna pułap jest jak najbardziej do przyjęcia, bo poprzednia generacja podobnie wypadała.
     • Avatar użytkownika Silver
      Silver
      @Blejd Żaden haczyk - to po prostu forma "promocji". Ponad 90% produktów mających możliwość rozszerzenia gwarancji posiada taką opcję, szczególnie drukarki gdzie z roku do 3 lat można rozszerzyć.
      @jarkko - tak jest prawie z każdym producentem peryferiów - nie zgłaszasz tego bezpośrednio do ich serwisu tylko poprzez sprzedawcę gdyż idzie to do serwisu kanałem dystrybucyjnym. Moim zdaniem to co najmniej debilne rozwiązanie (przepraszam za określenie). Drukarkę, laptopa czy nawet sprzęt RTV - zgłaszasz na infolinii czy nawet mailowo bądź na stronie - dostajesz potem na maila instrukcję, pakujesz i wysyłasz. W kilka dni można załatwić reklamację a nawet w ciągu tego samego tygodnia.
      • Avatar użytkownika Silver
       Silver
       Żadna sensacja, bo 5 lat już wcześniej dawali. 7 lat był by coś w przypadku kart za kilka tysięcy złotych. EVGA mimo to nadal najlepsza - 10 lat gwarancji (dajcie znać jeśli zmieniło się).
       • Avatar użytkownika Silver
        Silver
        Za 500 zł to straszna bieda. Lepiej jakąś poprzednią generacje, gdzie jest te 3-4 GB i mocniejszy procesor. Ten telefon powinien stać w pułapie do 300 zł w podstawowej konfiguracji.
        • Avatar użytkownika Silver
         Silver
         @anemusek Dlaczego? Dla ludzi, którzy dużo piszą i chcą przestać mieć ekran ograniczany przez klawiaturę to świetne rozwiązanie. Moim zdaniem ta konstrukcja odświeża rynek. W dodatku opcja podzielonego ekranu może przystępniej działać oraz zwiększa się obszar "roboczy". Jeśli bardzo często przełączasz aplikację, bo np jedna to messenger a druga to przeglądarka (taki luźny przykład) to masz obydwa podglądy. Wielu reaguje, że to bez sensu. Mi o wiele bardziej podoba się niż składany telefon - przynajmniej trwałość mechaniki 200k to prognoza użytku na kilka lat - akurat jak telefon się zestarzeje.
         • Avatar użytkownika Silver
          Silver
          Wyszło Poco X3 to teraz wypychają leżaki. Gdyby sprzedawali po rozsądnej cenie magazyn mieliby przygotowany na kolejne oferty. Dynamika rynkowa jest tak duża, że dziwi mnie co robią takie firmy, smuci czasem jak bardzo chcą by klienci łykali ich Marianów i Barbary.
          -2
          • Avatar użytkownika Silver
           Silver
           Ciekawe gdzie te głośniki stereo jak tylko u dołu widać, że zamontowane są.
           -1
           • Avatar użytkownika Silver
            Silver
            Jedyne czego by mi brakowało w takim zestawie to jego modularność tak jak to zrobiła firma Alphacool w modelu Eisbaer. Dlaczego? Miałem jedno chłodzenie Corsaira 280mm i minusem były bardzo sztywne przewody przez co ciężko było mi upchać do górnej ścianki obudowy mającej zamontowaną nagrywarkę DVD. W takim zestawie cyk łącznik kątowy albo kolanko do wrzucenia i od razu lepiej.
            • Avatar użytkownika Silver
             Silver
             @brettsinclairdannywilde Dzisiaj się liczy grubość telefonu niż to co sobą oferuje. Gdyby za projektem siedzieli inżynierowie zamiast marketingowców i księgowych mielibyśmy telefony różniące się też grubością i swoją specyfikacją, baterią i innymi opcjami - coś w stylu każdy znalazłby telefon optymalny dla siebie aniżeli kolejna taka sama mydelniczka z inną naklejką.
             Druga sprawa to czy ten ekran był dotykowy? Bo możliwe, że digitizer w smartfonie oraz wszystko co jest przed ekranem ciężko jest upchać. Po za tym podświetlenie polimerowe, które napisałeś to nadal rodzaj podświetlenia i trochę ciężko mi uwierzyć by był oszczędniejszy od dzisiejszych....
             • Avatar użytkownika Silver
              Silver
              @obcypl Ja wiem, Ty wiesz o tym i mnóstwo innych ludzi pewnie również, że tranzystor OLED sam w sobie emituje światło w odróżnieniu od ekranów LCD wymagających podświetlenia i do tego tu zmierzam - tego rodzaju truizm kłuje w oczy na portalu technicznym.

              @Boban79 - obawiam się, że nie zrozumiałeś mojego komentarza. Z resztą ponownie napisałem do czego zmierzam swoim poprzednim komentarzem.
              • Avatar użytkownika Silver
               Silver
               @ZiemoOne Ok tylko to trochę temu. Obecnie miałaby to być alternatywa głównie dla LCD i jeśli faktycznie będzie świetna widoczność przy dużym naświetleniu to w dzień bije wielokroć obecne ekrany, bo nie pożera energii na jego podświetlenie. Moim zdaniem dla takiej technologii miałby znacznie większy sens smartfon z dwoma ekranami - jeden np oled do nocnej obsługi, drugi jak ten do dziennej lub po prostu dorzucenie warstwy świecącej tak, by zapewnić czytelność tego ekranu (dopóki cały proces nie zostanie do tego stopnia dopracowany).