Avatar użytkownika TheBlur

TheBlur

data dołączenia:

Moje komentarze (1312)

  • Avatar użytkownika Smuga
   Smuga
   @siwyandrew Przy każdej zmianie to samo zrzędzenie. W ogóle najlepiej by było jakby zostali przy interfejsie z DOSa.
   • Avatar użytkownika Smuga
    Smuga
    @MastaLama Nie ma czegoś takiego jak "przeciętny kowalski potrzebuje/nie potrzebuje". Nie tobie o tym decydować. Niektórzy lubią sobie założyć pętlę na szyję i wydawać co miesiąc połowę i tak niskich zarobków na raty, ale przynajmniej coś od życia mają - skoro mogą to czemu nie? Całe życie mają jechać na byle czym? Takim tokiem rozumowania nikt nigdy nie powinien brać kredytu na mieszkanie - przecież można mieszkać z rodzicami! O ile nikt z ich rodziny nie padnie z głodu to nie ma nikt prawa ich oceniać. Jak byłem biednym studenciną to też ze mnie był taki buc co pluł na kupujących "logo". Musiałem się dorobić aby dostrzec jaki byłem żałosny.
    • Avatar użytkownika Smuga
     Smuga
     @duzers Czy ktoś ci każe kupować? Nie? Co po co się wypowiadasz? Aaa - muszą wszyscy wiedzieć jakiś ty mądły i w życiu nie wydasz pienionszkuf na jakiś sprzęt dla snobów.
     • Avatar użytkownika Smuga
      Smuga
      @sn00p Biorąc pod uwagę recenzje i liczbę graczy nowych Doomów - idSoftware nic nie grozi.
      • Avatar użytkownika Smuga
       Smuga
       @wolfclaw Mów za siebie. Jak chcesz "realistyczną" strzelankę to sobie pograj w Call of Duty. Jak chcesz kompletny rozpierdyl to włączasz Dooma. Jak coś ci się nie podoba to pomyliłeś gatunki.
       • Avatar użytkownika Smuga
        Smuga
        @wolfclaw Następny... Idź i graj w Call of Duty albo BFa - tam masz tylko strzelanie. Kolejny baran pomylił gatunki gier?
        • Avatar użytkownika Smuga
         Smuga
         @kombajn Tam nie ma czym się zawieść geniuszu. Jeśli masz jakiś problem to pomyliłeś gry. Autous też by cię zawiódł bo nie wyciąga 0-100 w 3 sekundy?
         • Avatar użytkownika Smuga
          Smuga
          @Mar3k No ja gram w średnio 100-120 fps w ultra szerokim 2k na pełnych - kiedy ze dwa razy zdarzył się moment na kilka sekund zwolnienia do 50 fps przez coś w tle - po prostu nie byłem w stanie grać.
          • Avatar użytkownika Smuga
           Smuga
           @Radmen Co za idiotyzm. Ludzie mnie zadziwiają swoją głupotą.
           • Avatar użytkownika Smuga
            Smuga
            @Tomasz Duda Tak tak, oczywiście. Typowa gadka kogoś kto albo - ma temat gdzieś i nie jest pasjonatem, albo - po prostu go nie stać. Masz czelność gadać komuś, że WŁASNYCH i przez SIEBIE zarobionych pieniędzy nie szanuje bo kupił coś co tobie nie odpowiada? A skąd wiesz co dla niego i ile jest warte? Chcesz powiedzieć, że ja nie szanuję swoich pieniędzy bo kupiłem prosto z salonu Mustanga choć mogłem coś tańszego i wszechstronniejszego? Zmień nazwisko na Cebula panie redaktorze, albo zmień pracę bo chyba wam tam za dużo nie płacą skoro tak ujadacie na majętnych. Jak jeszcze byłem gołodupcem lata temu to też ujadałem jak ty o tym jak inni "nie szanują kasy", bo nie wiedziałem co to znaczy ją mieć.
            • Avatar użytkownika Smuga
             Smuga
             Gdyby spotkania z potworami w W3 były rzadsze i bardziej wymagające - najlepiej dobrego przygotowania - to gra ogromnie by zyskała. A tak to biegamy od wsi do wsi po drodze tratując tabuny utopców i innych kurvinoxów. Takie podróżowanie konną z krainy do krainy to dla mnie idealny Wiedźmin (i trójka jest tego najbliżej, dwójka to liniowa rąbanka) - tylko tępo jest za duże. Dlatego tak RDR2 lubię.
             -3
             • Avatar użytkownika Smuga
              Smuga
              @weteran2000 Idź i siedź w swojej jaskini troglodyto.
              • Avatar użytkownika Smuga
               Smuga
               @saser Nic nie jest uzasadnione. Te nazewnictwo to czysta umowność. Nomenklatura zmienia się z czasem, dzisiaj nie używa się już niektórych określeń z przeszłości (np. palmtop, phablet czy netbook) i rozszerza znaczenie innych (telefon, smartfon). Tkwienie w starym sposobie postrzegania jest jak upieranie się, że samochód to automobil - może i 120 lat temu tak jeszcze go nazywano, ale raczej dzisiaj nikomu tak opisywać go nie będziesz.
               • Avatar użytkownika Smuga
                Smuga
                @fitgame Bzdura, śmiertelność jest na poziomie innych wirusów, góra 1-1.5%. Nie wiem kto takie brednie rozpowiada. Tak, jest wysoce zaraźliwy ale niebezpieczny głównie dla osób starszych i schorowanych, dzieci praktycznie nie tyka, a dorośli przechodzą często praktycznie bez objawów. Jeśli w 60 milionowym kraju 61 osób to dla ciebie dużo to polecam nauczyć się liczyć. Więcej zdąży się zabić w drodze do pracy samochodem niż w ogóle zachoruje na covid-19 (nie wspominając o zgonie z tego powodu). Milcz bo tylko siejesz panikę.