Na topie

Polacy tworzą mroczny horror - zobacz zwiastun The Beast Inside

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry komputerowe

The Beast Inside to mroczne połączenie horroru i thrillera z dwoma protagonistami oraz akcją osadzoną w XIX i XX wieku. Polacy zapowiadają grę, która ma zachwycać klimatem i opowieścią, a przy tym nie być tylko symulatorem otwierania drzwi.

 • Polacy tworzą mroczny horror - zobacz zwiastun The Beast Inside
A A

Wiele widzieliśmy już gier inspirowanych serią Silent Hill oraz projektem P.T., ale The Beast Inside zasługuje na chwilę uwagi, choćby dlatego, że odpowiada za niego polskie studio Illusion Ray, a zarys fabuły brzmi całkiem nieźle.

Gracz przejmie mianowicie kontrolę nad zatrudnionym w CIA Adamem, szukającym miejsca do odpoczynku i przeprowadzającym się wraz z żoną do nowego domu. Odnajduje pamiętnik niejakiego Nicolasa, który mieszkał tam ponad sto lat wcześniej (i w którego również przyjdzie nam się wcielić). To wszystko prowadzi do bardzo niebezpiecznych zdarzeń.

The Beast Inside screen 1

„Strach, paranoja, przeznaczenie – miks horroru i thrillera z wielowarstwową opowieścią o szaleństwie i zapomnianych, przerażających tajemnicach” – tak o grze czytamy na Kickstarterze, gdzie trwa zbiórka, w której twórcy proszą o 47 tysięcy dolarów. Do dorzucenia się zachęcają zwiastunem, który możecie obejrzeć poniżej:

The Beast Inside – zwiastun gry

 

Podczas zabawy będzie sporo chodzenia i otwierania kolejnych drzwi. Twórcy obiecują możliwość wejścia w interakcję z każdym przedmiotem, znajdującym się w domu i poza nim.

The Beast Inside screen 2

Nie zabraknie także rozwiązywania zagadek, które pozwolą nam posunąć śledztwo do przodu, ale też przetrwać w domu, w którym wyraźnie coś jest nie tak. Co warto podkreślić, będzie również walka. Samej rozgrywce możecie przyjrzeć się na trwającym nieco ponad pół godziny materiale, oto i on:

Zapis rozgrywki z The Beast Inside

Polskim wydawcą gry jest Movie Games.

Źródło: PlayWay, Movie Games, Jimmy Dali na YouTube

Odsłon: 3111 Skomentuj newsa
Komentarze

1

Udostępnij
 1. login1969
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2018-02-22 19:04

  Świetnie się zapowiada.

  Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!