Gry

Akcja nowego CoDa przeniesiona do Wietnamu?

Dariusz Wieleba | Redaktor serwisu benchmark.pl
Autor: Dariusz Wieleba
13 komentarzy Dyskutuj z nami

Według nieoficjalnych źródeł, seria Call of Duty przejdzie poważną metamorfozę. Activision chce przenieść akcję z czasów II wojny światowej do konfliktu w Wietnamie. To kolejna już poważna zmiana w obrębie tego tytułu po tym, jak Modern Warfare 2 stał się samodzielną serią. 

Activision uważa, że grę należy "odświeżyć" i dlatego chce nas rzucić w wir walk, jakie toczyły się w latach 1959-1975 w wietnamskiej dżungli. By zbudować tamtejszy klimat, już poszukuje utworów muzycznych z Afryki, Kuby oraz Rosji. Zmiana ta ma rzucić nowe wyzwania zarówno graczom, jak i programistom, którzy pragną stworzyć kolejny świetny tytuł. 

Być może wkrótce informacja o zmianie teatru działań wojennych zostanie oficjalnie ogłoszona. Nie wiadomo jeszcze kiedy na rynku pojawi się nowy CoD. Miejmy nadzieję, że nowe pomysły programistów z Activision okażą się strzałem w dziesiątkę, a sama gra będzie dłuższa od poprzedniczki. 

Źródło: Fudzilla

Komentarze

13
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Szymon331
  Call of Duty całkiem zgrabnie skacze po czasach akcji. Strzelanka zawsze jest dynamiczna więc nie obawiam się o grywalność. Tylko niech wreszcie dodadzą fizykę do tej gry...
 • avatar
  Konto usunięte
  Akcja w Wietnamie oparta na motywach muzycznych z Afryki!?
  Szkoda, że Far Cry 2 nie zrobiono z motywami muzycznymi Eskimosów ;)
 • avatar
  Konto usunięte
  Ja tam wolę jednak II wś. Tego tematu nie da się wyczerpać (mnogość starć i miejsc) a swój niepowtarzalny klimat ma jak żaden inny konflikt na ziemi
 • avatar
  Konto usunięte
  Czy chcielibyście aby w następnym COD (po Wietnamie) jedna z kampanii była odwzorowaniem jakiegoś polskiego epizodu z II WŚ lub nawet kilku?
 • avatar
  Makkk
  Sama gra Vietcong zrobiła na mnie bardzo pozytywne wrażenie, dobra fabuła i jak na tamte czasy - grafika. W dwójkę nie grałem, więc nie mogę jej ocenić.
  Oczywiście jestem za, szkoda tylko, że na pewno znowu będzie się grało dwie różne kampanie na raz (czy nawet więcej), zamiast przejść grę jedną postacią...
 • avatar
  Konto usunięte
  fajnie bybylo gdyby jakieś polskie akcenty były w tej grze - szkoda, że do tej pory sie nie pojawiły :/