Gry komputerowe

Ancestors Legacy z nową darmową kampanią: Zakon Krzyżacki

przeczytasz w 1 min.

Autorzy gry Ancestors Legacy przygotowali nową kampanię fabularną, którą każdy posiadacz „podstawki” może pobrać zupełnie za darmo. Jej tytuł brzmi Zakon Krzyżacki.

Jak obiecali, tak zrobili. Gliwiczanie z ekipy Destructive Creations udostępnili kolejną kampanię fabularną, dającą powód, by raz jeszcze uruchomić Ancestors Legacy. Tym razem poznajemy historię Zakonu Krzyżackiego. 

Ancestors Legacy to brutalna strategia nawiązująca do rzeczywistych wydarzeń historycznych. Nie jest może doskonała, ale miłośnikom klimatycznych RTS-ów, w których liczy się pomyślunek, raczej przypada do gustu. Warto też zaznaczyć, że twórcy kontynuują jej rozwój – dwa miesiące temu światło dzienne ujrzała opowieść o Bolesławie Chrobrym, a dzisiaj zadebiutowała kampania zatytułowana Zakon Krzyżacki, z akcją osadzoną w XIII wieku.

Ancestors Legacy Zakon Krzyżacki screen

Tak jak ta poprzednia, nowa kampania dostępna jest zupełnie za darmo. Składa się na nią 5 misji i ponad 1700 linijek dialogów, dzięki którym można lepiej poznać historię Herkusa Montego – wychowanka Zakonu Krzyżackiego, który po latach dołączył do buntowników organizujących Drugie Powstanie Pruskie (1260-1274). Opowieść tę poznajemy z perspektywy obu stron. 

Poniżej – oficjalny zwiastun tego dodatku:

Aktualnie gra Ancestors Legacy dostępna jest wyłącznie na PC, ale w planach jest również wydanie konsolowe. Studio Destructive Creations pracuje również nad płatnym rozszerzeniem, które ma oddać do dyspozycji graczy zupełnie nową frakcję. 

Źródło: Cenega, Destructive Creations

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    Kenjiro
    0
    Fajnie, a swoją drogą w Biedronce jest dostępne Ancestors Legacy za 59.99.