Tablety

Apple zaprasza na kolejną konferencję - iPad Air 2?

przeczytasz w 1 min.

Pełna specyfikacja urządzenia pozostaje sporą zagadką, ale kilka elementów typować można w ciemno.

Apple konferencja 16 październik

Wprawdzie od konferencji, na której zaprezentowane zostały smartfony iPhone 6 oraz iPhone 6 Plus nie minęło jeszcze wiele czasu, ale mimo tego Apple już przygotowuje się do kolejnej imprezy. Co więcej, nie będziemy musieli na nią szczególnie długo czekać.

Producent rozpoczął wysyłanie zaproszeń na konferencję, która odbędzie się już 16 października. Tradycyjnie oficjalnie nie dowiadujemy się niczego, a na wspomnianych zaproszeniach zobaczyć można jedynie zdanie "To trwało za długo". Czego zatem możemy się spodziewać?

Niemal pewne jest, że po smartonach przyjdzie pora na urządzenie nieco większe, a więc tablet. Wszystko wskazuje na to, że doczekamy się prezentacji modelu iPad Air 2, o którym spekuluje się już od dawna, a co więcej już nawet jakiś czas temu mogliśmy oglądać zdjęcia prototypu.

Pełna specyfikacja urządzenia pozostaje sporą zagadką, ale kilka elementów typować można w ciemno. Pojawić musi się tutaj procesor Apple A8, czytnik linii papilarnych, a najprawdopodobniej także 2 GB pamięci RAM i kamera 8 Mpix. Wszystko powinno zostać zamknięte w smukłej obudowie.

iPad Air 2 tablet przeciek

Czy poza tabletem zobaczymy coś jeszcze? Zapewne tak, ale ostatecznie przekonamy się o tym za kilka dni.

Źródło: phonearena

Komentarze

8
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  limera1n
  8
  Apple - tyle innowacyjności ;_;
  • avatar
   Konto usunięte
   8
   Jak dla mnie to przegięcie.
   • avatar
    l1nku
    0
    No ! Mam nadzieję że 2GB to nie tylko przecieki, dotychczas podczas pracy na iPadzie Air mógłbym tylko ponarzekać na braku ramu podczas wstępnej obróbki zdjęć w LightRoomie.
    • avatar
     Konto usunięte
     -2
     jak iPad Air się nie wygina, to nie biorę. jak można odbierać taką funkcjonalność rzeszom fanów?