Gry

Arnold Schwarzenegger i Milla Jovovich szybsi od Coca-Coli

przeczytasz w 2 min.

Wargaming już teraz zaczyna przygotowywać graczy na świąteczne klimaty. Ponownie robi to ze sporym rozmachem, ale chyba przyjemniej.

World of Tanks promowany przez znane twarze

Są postacie, których nikomu nie trzeba przedstawiać. Milla Jovovich, a już z pewnością Arnold Schwarzenegger są do takiego grona zaliczani. Śledzący losy produkcji studia Wargaming raczej nie będą zaskoczeni, bo gwiazda filmów akcji ponownie wciela się w Gwiazdora przynoszącego samo dobre do World of Tanks. Tak jak w zeszłym roku, mówimy o zaproszeniu do Operacji świątecznych.

„W zeszłym roku miałem fantastyczne wrażenia z World of Tanks i kiedy poproszono mnie o powrót od razu odparłem… I’ll be back! Wiedziałem, że tegoroczne wydarzenie będzie specjalne i miałem rację. Jestem zaszczycony móc występować obok niesamowitej Milli  Jovovich, to nasza pierwsza wspólna praca. Nagrody i wyzwania w Operacjach Świątecznych sa jeszcze lepsze w tym roku, a ja łączę dwie rzeczy, które uwielbiam - Święta i czołgi!” - Arnold Schwarzenegger, ambasador Operacji Świątecznych

Jeśli zastanawialiście się kiedyś, czy Arnold Schwarzenegger i Milla Jovovich pojawią się razem na ekranie, to okazuje się, że tak. Poniżej możecie zobaczyć materiał filmowy wprowadzający w Operacje świąteczne. I trzeba uczciwie przyznać, że klimat jest tu zdecydowanie bardziej świąteczny niż chociażby w reklamie sprzed roku, a pociąg Świąteczny Ekspres okazuje się szybszy niż ciężarówka Coca-Coli.

Operacje świąteczne 2023 w World of Tanks - zwiastun

Operacje świąteczne World of Tanks - harmonogram

Operacje świąteczne będą dostępne w World of Tanks na PC, World of Tanks Blitz oraz World of Tanks Modern Armor. Arnold Schwarzenegger i Milla Jovovich pojawią się w garażu. Przydzielą graczom wyzwania i zadania, za wykonywanie których można będzie odbierać nagrody. Każda z wymienionych gier zaoferuje inne nagrody, ustalono też różne terminy trwania wydarzenia.

 • World of Tanks PC: 1 grudnia - 9 stycznia 2023
 • World of Tanks Modern Armor: 13 grudnia – 2 stycznia 2023
 • World of Tanks Blitz: 17 grudnia - 27 grudnia 2022

„Jak wielu spośród milionów graczy na całym świecie oglądałem filmy z Arnoldem i Millą. To premierowe partnerstwo z obiema gwiazdami we wszystkich grach naszej flagowej franczyzy to prawdziwe spełnienie marzeń. Zdecydowanie będzie ono wyjątkowe dla graczy World of Tanks, niezależnie od platformy, na której grają.” - Christopher Chung, dyrektor franczyzy World of Tanks

Źródło: Wargaming

Komentarze

10
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Yetii
  8
  Kasa nie śmierdzi. W żadnym wieku. (niczego nie ujmując tej parze świetnych aktorów)
  • avatar
   pawluto
   2
   Ta gra upada na samo dno..Kiedyś hit , dziś mega kit...
   • avatar
    Johnyfin
    2
    Ta gra to jakas porazka. Zero realizmu pola walki, nudy na pudy, itd
    • avatar
     zack24
     2
     Eeee, co by tu powiedzieć. Wyszło tak naturalnie jak dialogi w polskich tasiemcach...
     Całość chyba jedynie ratuje uśmiech Milli :)
     • avatar
      SadSam
      1
      Kupa kasy poszla na reklame, a wyszlo sxtucznie ... Scenariusz dalo by sie cos z tego wyciagnac, ale rezyseria... Dno. Jak filmy maja byc na poziomie jak ludzie nie potrafia zrobic reklamy
      • avatar
       MokryN
       0
       To wszystko fajnie i korowo, tylko w ŻADNYM z tych nowych filmów nie usłyszysz o Jezusie jako tym dla którego są te Christmas.
       • avatar
        Hasta-la-vista-baby
        0
        Hehehe i tym samym Mila i Arni przykładają rękę do specjalnej operacji wojskowej w wykonaniu Putasa i Łukszka, WG to śmierdzące białoruskie studio, które dla niepoznaki przeniosło się na Cypr bo wiadomo raj podatkowy etc. Ale korzenie białoruskie. Pewnie zapuszczają robaka do Word of ShiTanks i innych i szpiegują dla Łukaszka i Putasa.

        btw. gra WOT już dawno spadło na samo dno i teraz nos z nad gófna mu wystaje.