Gry komputerowe

Assetto Corsa Competizione na materiałach z E3 2018

przeczytasz w 1 min.

Od pierwszych zapowiedzi gra określana jest jako realistyczny symulator z dopracowaną oprawą graficzną. Czy słusznie?

W ostatnim czasie o Assetto Corsa Competizione było stosunkowo cicho. Takiej okazji do przypomnienia o grze jak targi E3 2018 twórcy nie mogli jednak odpuścić.

Dzięki temu mamy pierwszą sposobność do rzucenia okiem na fragmenty rozgrywki. Wyglądają całkiem obiecująco, a trzeba zaznaczyć, iż pochodzą z wersji pre-alpha. Zwiedzający targi E3 2108 mieli okazję samemu sprawdzić zmagania na kilku torach.

Od pierwszych zapowiedzi gra określana jest jako realistyczny symulator z dopracowaną oprawą graficzną. Czy słusznie? Wprawdzie dokładnej odpowiedzi można będzie udzielić dopiero po premierze, ale opublikowane materiały dają mały obraz tego, czego można tutaj oczekiwać. Gra bazuje na silniku Unreal Engine 4.


Przypomnijmy, że Assetto Corsa Competizione początkowo pojawi się na PC. Z czasem gra powinna jednak doczekać się odsłon na Xbox One i PlayStation 4.

Źródło: Assetto Corsa Official Media Channel, SimRacing Portugal

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    Stasiek_Zabojca
    0
    Czy to nie zabawne, że Assetto Corsa używa w trailerze Nissana GT-R z naklejkami "Polyphon Digital", "Gran Turismo", "PS4" i "Gran Turismo Academy"? =D