• benchmark.pl
  • Gry
  • Co rozpoczęło tę wojnę? Zobacz nowy zwiastun Back 4 Blood
Gry

Co rozpoczęło tę wojnę? Zobacz nowy zwiastun Back 4 Blood

przeczytasz w 1 min.

Nowy, fabularny zwiastun Back 4 Blood wyjaśnia, co tak naprawdę rozpoczęło wojnę pomiędzy Sprzątaczami i Jeźdźcami. Obejrzyj koniecznie.

Back 4 Blood zapowiada się na produkcję godną miana Left 4 Dead 3 (ale – jak wiadomo – trójka nie należy do cyfr lubianych przez Valve). W sierpniu mieliśmy okazję trochę postrzelać i faktycznie jest to tytuł, na który warto czekać – szczególnie jeśli lubisz zabawę w kooperacji. W tym przypadku wspólnie ze znajomymi przyjdzie nam poznać między innymi ciekawą opowieść i to właśnie kampanii fabularnej poświęcony został najnowszy zwiastun.

Zobacz najnowszy zwiastun Back 4 Blood poświęcony fabule: 

W Back 4 Blood trafimy w sam środek wojny z Jeźdźcami, a więc niebezpiecznymi stworzeniami, które kiedyś były ludźmi. Jako Sprzątacze – w maksymalnie czteroosobowej grupie – spróbujemy pokonać te nieumarłe kreatury i odzyskać utracony świat. A wszystko – jak wiesz, jeśli masz już obejrzany zwiastun – zaczęło się od malutkiego robaka. 

Back 4 Blood już z a rogiem

Prace nad Back 4 Blood ograniczają się już tylko do szlifów (i przygotowania tego, co zostanie udostępnione w ramach popremierowych aktualizacji). Dlatego zapowiedziana już jakiś czas temu data premiery – 12 października 2021 roku – wydaje się zupełnie niezagrożona. Platformami docelowymi są pecety oraz konsole PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S i Xbox One. Spodziewaj się też natychmiastowego debiutu w usłudze Xbox Game Pass. 

Źródło: Valve, Turtle Rock, VG247, Warner Bros. Games Polska

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    Kenjiro
    2
    Jakkolwiek ciekawie to nie wygląda (chociaż animacje i reakcje na otrzymanie strzału wyglądają kiepsko), to pamiętajmy "żadnych preorderów".