Klawiatury

Minimalistyczna klawiatura mechaniczna - Cooler Master CK530

przeczytasz w 1 min.

Zajmuje mało miejsca na biurku, ale oferuje wszystko, czego można od niej wymagać – oto nowa gamingowa klawiatura mechaniczna od Cooler Master: CK530.

Cooler Master CK530 to gamingowa klawiatura mechaniczna, która cechuje się minimalistyczną konstrukcją, dzięki czemu nawet gdy na biurku nie mamy zbyt dużo miejsca, dla niej powinno go wystarczyć. Producent osiągnął to, rezygnując z bocznej sekcji numerycznej, co można odbierać jako plus, ale też jako minus. 

Zdecydowanie po stronie plusów należy natomiast zapisać solidną konstrukcję ze szczotkowanego aluminium, nieścieralne znaki na klawiszach oraz możliwość rejestrowania makr „w locie”, czyli bez konieczności uruchamiania specjalnego oprogramowania.

Cooler Master CK530 klawiatura

Do poszczególnych klawiszy przypisane są funkcje, dzięki czemu ułatwione jest sterowanie odtwarzaczem multimedialnym czy też podświetleniem. Dodajmy, że o to ostatnie dbają w tym przypadku LED-owe diody RGB.

Czas na informację najważniejszą. Otóż model CK530 bazuje na mechanicznych przełącznikach Gateron, cechujących się krótkim czasem reakcji oraz wysoką trwałością – ich wytrzymałość szacowana jest na 50 milionów kliknięć. W zależności od osobistych preferencji, do wyboru są switche czerwone, niebieskie i brązowe.

Cooler Master CK530 wygląd

Specyfikacja klawiatury Cooler Master CK530:

 • typ: gamingowa klawiatura mechaniczna
 • przełączniki: Gateron Red / Blue / Brown
 • łączność: przewodowa, USB 2.0, 1,8 m
 • podświetlenie: tak, RGB, regulowane
 • wymiary: 380 x 135 x 40 mm

Klawiatura jest dostępna w sprzedaży, a jej cena wynosi około 350 złotych.

Źródło: Entrymedia, Cooler Master

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Blackshadow
  -2
  Bez numerycznej to jest jakaś namiastka klawiatury.