Słuchawki

Słuchawki, w których dobrze się gada

przeczytasz w 1 min.

Creative HS-720 V2 to zestaw słuchawkowy dla pracownika zdalnego, albo i stacjonarnego, który wiele godzin każdego dnia spędza na wideokonferencjach. Producent skoncentrował się na komforcie noszenia i komforcie rozmawiania.

Komfort przede wszystkim. Słuchawki Creative HS-720 V2

Ważą mniej niż 135 gramów i są wykonane z solidnych, a zarazem miękkich materiałów. Wszystko to, żeby nie trzeba było (a nawet nie można było) narzekać na brak komfortu podczas pracy. Nie bez znaczenia jest też fakt, że słuchawki Creative HS-720 V2 nie wymagają żadnej konfiguracji i są dziecinne proste w obsłudze. 

Creative HS-720 V2 słuchawki

Nowe słuchawki producenta z Singapuru są przystosowane do pracy z najważniejszymi platformami konferencyjnymi, takimi jak Microsoft Teams, Skype, Zoom czy Cisco WebEx. Mają 30-milimetrowe przetworniki, cechują się pasmem przenoszenia od 20 do 20 000 Hz, a z komputerem łączą się za pośrednictwem 2-metrowego przewodu USB – to podstawowe informacje, o których warto wiedzieć.

Rozmowy bez szumów i niechcianych odgłosów zapewnia mikrofon pojemnościowy z technologią redukcji hałasu. Dzięki temu nawet gdy w domu jest gwarno, twój rozmówca usłyszy każde twoje słowo. Na plus należy też zaliczyć elastyczny pałąk, pozwalający na swobodne ustawienie mikrofonu. 

Ciekawostką może być też funkcja bocznego monitorowania otoczenia, gwarantująca sprawną komunikację z osobami w pobliżu. W razie czego możesz też szybko wyciszyć mikrofon – za pomocą pilota na przewodzie (pomoże ci także odbierać połączenia, regulować głośność czy wreszcie odtwarzać i wstrzymywać muzykę).

Creative HS-720 V2 pilot

A ile kosztują słuchawki Creative HS-720 V2? 

Cena słuchawek Creative HS-720 V2 wynosi 149 złotych, a więc jest całkiem przystępna jak na sprzęt o takim profilu. 

Źródło: Creative

Czytaj dalej o słuchawkach: 

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  pawluto
  0
  Co się dzieje z logowaniem zapisanym ???
  Kiedyś nie było z tym problemu - od kilku dni wchodze na portal jako niezalogowany - muszę kliknąć na avatar (pusty) - avatar zmienia się na mój i dopiero można przeglądać benchmarkt jako zalogowany...
  Kiedyć od razy było zalogowane...zmiana na minus czy nowe przepisy ???

  Witaj!

  Niedługo wyłaczymy stare logowanie.
  Logowanie będzie możliwe tylko przez 1Login.

  Połącz konto już teraz.

  Zaloguj przez 1Login