Gry

Kopara opada? Cyberpunk 2077 z ponad 50 modami odpalony na GeForce RTX 3090

przeczytasz w 1 min.

Wprawdzie Cyberpunk 2077 nie jest już tak elektryzującym tematem jak jeszcze kilka miesięcy temu, ale wciąż są gracze, którzy się przy nim bawią lub mają to w planach. Być może nieliczni na sprzęcie z GeForce RTX 3090.

Dopakowany modami Cyberpunk 2077 na GeForce RTX 3090

Opinie o Cyberpunk 2077 są mocno zróżnicowane, zarówno o całej produkcji jak i poszczególnych elementach. O oprawie graficznej też mówiono sporo, a głównie na tym skupia się ekipa Digital Dreams. Ostatnio pochyliła się właśnie nad Cyberpunk 2077. Niejako tradycyjnie dla siebie uruchomiła zmodyfikowaną wersję gry na topowym sprzęcie.

No bo wypada zgodzić się, że takowym jest PC wyposażony w GeForce RTX 3090, 32 GB RAM oraz procesor AMD Ryzen 9 3900X. Cyberpunk 2077 został uruchomiony w rozdzielczości 4K, na najwyższych ustawieniach i z aktywnym ray-tracingiem. Nic szczególnego? To dodajmy jeszcze, że Digital Dreams wzbogaciło grę o ponad 50 modyfikacji. Efekty możecie zobaczyć poniżej, na tyle, na ile pozwala na to YouTube.

A co planuje CD Projekt RED?

Skoro już pojawiła się okazja do wspomnienia o produkcji CD Projekt RED, warto nadmienić o planach samego producenta. Wprawdzie cały czas pojawiają się kolejne aktualizacje z poprawkami, ale jednocześnie dodawana jest już nowa zawartość (póki co bardzo skromna), trwają również prace nad wersjami dedykowanymi konsolom PlayStation 5Xbox Series X/S.

Jak wyglądają postępy? Przy okazji ostatnich oficjalnych komunikatów podtrzymano, że nadal aktualny pozostaje wcześniej podawany termin, czyli końcówka tego roku. Jednocześnie padają nieśmiałe sugestie, że ewentualne opóźnienie nie powinno być odbierane jako wielka sensacja. Twórcy podkreślają bowiem, iż pamiętają o lekcjach wyciągniętych w ciągu ostatniego roku. I chyba dobrze.

Cyberpunk 2077

Źródło: Digital Dreams

Komentarze

16
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  xbk123
  13
  Nie jest to złe, ale jakoś bardziej zachwycam się grafiką w RDR2.
  • avatar
   kitamo
   7
   Ta gra z 50modami dalej nie jest tym co zapowiadano. WIekowy GTA5 wyglada dalej lepiej pod wzgledem immersji.
   • avatar
    hideo
    6
    jakoś mnie nie zaszokowały te mody pozytywnie na YT, standardowo gra wygląda świetnie
    • avatar
     kombajn
     3
     A czy któraś z tych modyfikacji sprawi że gra nie będzie tak upiornie nudna? Kupiłem ją niestety na weekend, ale po nieco ponad 2 godzinach i pierwszym zadaniu w mieście mam po prostu dość tego bubla. Drętwe dialogi, koszmarna muzyka dudniąca z radia w samochodzie w czasie kretyńskiej przejażdżki przez miasto. Misja trwająca 5 minut i zawierająca minimalne ilości akcji a otoczka wokół tego trwa godzinę. Dno. Nie wiem czego to kwestia ale do tej pory żadna gra CD-Projekt mi się nie spodobała. Nie wiem co ludzie w tej grze widzą mi totalnie nie podeszła.
     • avatar
      bullseye
      2
      Szczególnie piękne jest to przejście światła w 55s filmiku :D
      Ot słońce się nagle wychyliło w trakcie doczytywania czegoś....
      • avatar
       fonzie
       1
       Liczem na glicze...
       • avatar
        piccardo
        1
        Czyli 50 modów żeby kupa nie wyglądała jak kupa xD, o gameplayu nie wspomnę bo to jeszcze gorsza kupa xD... Redzi mogli by pójść po rozum do głowy i wyrzucić ich silnik, jest do d... nie nadaje się do tego typu gier i bardzo wyraźnie pokazał to wiesiek.
        • avatar
         greghostor
         0
         Nie wiem co w tym niezwykłego
         • avatar
          BariGT
          0
          Jakby CP77 jeszcze przez rok poprawiali zamiast przez ten sam rok byc obiektem beki to gra moglaby byc sukcesem na miare Wiedzmina3
          • avatar
           Nick0n
           0
           Nie widzę różnicy między oryginałem a tymi modami :D
           • avatar
            steelek
            0
            Jest jeden mały szkopuł - jak dobrze zmodować GTA5 to wyglada lepiej a pewnie pojdzie i na o wiele slabszym sprzecie pojdzie.