Gry

Czym przywita nas Wiedźmin 3: Krew i Wino?

z dnia
Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
18 komentarzy Dyskutuj z nami

Planujecie sięgnięcie po pudełkowe wydanie dodatku Krew i Wino? Oto jaka grafika je ozdobi.

O sukcesie gry Wiedźmin 3: Dziki Gon świadczyć może wiele faktów. Jednym z nich jest bez wątpienia to, iż każda informacja na temat gry wciąż wywołuje ogromne zainteresowanie. Jeszcze przez pewien czas nic się nie zmieni. Czeka nas przecież premiera drugiego z dużych dodatków - Krew i Wino, o którym twórcy dzisiaj przypomnieli.

Wbrew pozorom nie zrobili wiele. Opublikowana została jedna tylko grafika, która jednak dla planujących sięgnięcie po dodatek będzie miała istotne znacznie. Mowa bowiem o grafice, która trafi na opakowania zawierające płytę z dodatkiem. Wprawdzie każdy oceni ją indywidualnie, ale śmiemy zaryzykować stwierdzenie, że głosów narzekania raczej wielu nie będzie.

Wiedźmin 3: Krew i Wino okładka

Jak się podoba? Przypomnijmy, iż wedle wcześniejszych zapowiedzi Krew i Wino oferować ma około 20 godzin dodatkowej zabawy. Będzie to oczywiście dodatek fabularny, zabrać ma nas do nowej krainy - Toussaint.

Kiedy premiera? Tego twórcy wciąż zdradzić nie chcą. Nieoficjalnie mówi się jednak, że może mieć ona miejsce już na początku czerwca.

Źródło: facebook - Wiedźmin, nichegamer

Komentarze

18
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  mordehigh
  Shut up and take my money
  15
 • avatar
  DanyGee
  Będzie na poziomie. Musi być!
 • avatar
  czorcik696
  Btw. Właśnie zacząłem grać jeszcze raz w W3 z opcją gry+ i przypomniałem sobie o największej wadzie Wieśka 3. Historia i misje są tak genialne, że potem większość gier wydaje się być w tych aspektach strasznie kiepska, a dialogi w nich są na poziomie dyskusji dzieci w piaskownicy (jak dla mnie przypadek grania w Fallouta 4 zaraz po ukończeniu W3). Tak więc czekam na dodatek, chociaż pewnie zagram w niego dopiero po wakacjach :(
 • avatar
  czorcik696
  Prosiłbym taką grafikę bez loga na nogach. Gdzieś z boczku może być.
 • avatar
  szefuncio
  Biere w ciemno. Tego po prostu nie mogą spartolić :D
 • avatar
  Konto usunięte
  Sry ale pod koniec maja to juz sie w chacie nie siedzi. Praca a poza tym grill, dzialka, balety, laseczki i te sprawy.
  -23
 • avatar
  Pawlus
  A kiedy wreszcie zbiorcza edycja rozszerzona? :)