Gry

Świetny zwiastun nadchodzącego Dark Souls 2

przeczytasz w 1 min.

Jego celem, prócz zachęcenia do gry jest również odpowiedź na pytanie, o co w Dark Souls 2 chodzi.

Dark Souls 2 gra zwiastun

Fani gier RPG z pewnością zacierają już ręce. Coraz bliżej do debiutu Dark Souls 2, a więc gry, co do której oczekiwania są naprawdę bardzo duże.

Za produkcję odpowiada studio From Software, które zapowiada, że połączy najlepsze cechy poprzednika z kilkoma nowymi elementami, dzięki czemu gracze otrzymają produkt spełniający ich oczekiwania. Prócz lepszej oprawy graficznej pojawi się m.in. nieco zmieniony system walki i znacznie usprawniony tryb multiplayer. Bez względu na wszelkie nowości ma być to jednak produkcja bardzo wymagająca.

Na ostatniej prostej przed premierą twórcy postanowili jeszcze raz przypomnieć wszystkim o swojej produkcji. Trzeba przyznać, że zrobili to z dużym impetem, ponieważ umieszczony w sieci zwiastun gry jest naprawdę bardzo dobry i ogląda się go z wielką przyjemnością. Jego celem, prócz zachęcenia do gry jest również odpowiedź na pytanie, o co w Dark Souls 2 chodzi.

"Tu nie chodzi o śmierć, a o twą determinację. O to, czego może nauczyć cię śmierć. O wypełnienie swego przeznaczenia."


Przypominamy, iż światowa premiera Dark Souls 2 odbędzie się 11 marca, ale dodać trzeba, że tego dnia gra pojawi się tylko na konsolach PlayStation 3 i Xbox 360. Dostępna będzie również wersja PC, ale ta zadebiutować ma nieco później.

Źródło: youtube, usgamer

Komentarze

6
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  SamWit
  4
  Tutaj śmierć ( wielokrotna ) naprawdę może nauczyć, jak satysfakcjonujące jest pokonanie wrogiego boss'a. Czekam niecierpliwie !
  • avatar
   Konto usunięte
   1
   Oj czekam czekam :) Pierwsza część świetna, oby druga dała radę :)
   • avatar
    Luiso
    0
    Na konsolach chyba już lepszej grafiki od poprzednika nie uda się osiągnąć.
    • avatar
     Konto usunięte
     0
     Konsola juz czeka na 3 czesc z serii. Oj bedzie sie dzialo jak zawsze :)
     • avatar
      Luiso
      0
      ta gra jest brzydka i taka ma właśnie być. brzydka, ponura, zła itp.
      A na poważnie to wiesz! dla mnie ładna grafika to nie tylko ostre tekstury. Grając w DS często zatrzymywałem się żeby podziwiać świat.
      Grałem w DS na wszystkich platformach i na konsoli gra potrafiła szarpnąć momentami wyraźnie więc nie liczyłbym na wyraźną poprawę oprawy graficznej na konsolach. No ale to jest tylko moje zdania.