Gry komputerowe

Słyszałeś o Battlefield 5 za darmo na Steam? Delikatnie się rozczarujesz

przeczytasz w 1 min.

Nieoficjalne doniesienia sugerowały, iż gracze otrzymają świetny prezent. Ostatecznie do tego nie dojdzie, ale jeśli ktoś chce pograć w Battlefield 5 za darmo, to jest taka szansa.

Battlefield 5 z darmowym weekendem na Steam

Mowa o doniesieniach, wedle których na Steam miano rozdawać grę Battlefield 5. Nie były one szczególnie wiarygodne i ostatecznie okazały się błędne. Owszem, promocję przygotowano, ale ma ona inny charakter. Mowa o dobrze znanym korzystającym z tego sklepu darmowym weekendzie.

Jeszcze przez 2 dni (do niedzieli do godziny 19:00) posiadający konto na Steam mogą bawić się przy wymienionej produkcji DICE. Zdecydowano się jedynie na ograniczenie czasowe, oddając przy tym do dyspozycji wszystkie tryby rozgrywki.

Osiągnięte postępy można będzie zachować w przypadku ewentualnego zakupu. A dodajmy, że ten możliwy jest z rabatem. Do 8 września Battlefield 5 na Steam kosztuje 26,99 złotych i to w wersji Definitive Edition.

W oczekiwaniu na Battlefield 2042

Battlefield 5 to wciąż najnowsza odsłona tej popularnej serii, z premierą mieliśmy do czynienia w listopadzie 2018 roku. Wydaje się, że to jedna z gier, które nie wymagają bliższego przedstawiania, ale gdyby ktoś chciał dowiedzieć się o niej czegoś więcej to dobrym miejscem będzie nasza recenzja. Z niej dowiecie się sporo na temat starć w bitwach II wojny światowej, bo właśnie w jej czasach umiejscowiono akcję.

Promocji związanych z Battlefield 5 (a także starszymi propozycjami cyklu) powinno przybywać. Powodem jest rzecz jasna zbliżający się debiut Battlefield 2042. Jeśli nic się nie zmieni, to doczekamy się go 22 października, a wtedy chętnych do zabawy z poprzednikami znacząco ubędzie. Warto nadmienić, że czeka nas spory przeskok w czasie i tym samym zmiana klimatu, bo tym razem DICE zaplanowało wybieg w przyszłość.

Graliście w Battlefield 5? Polecacie tym, którzy jeszcze tego nie robili?

Źródło: steam

Komentarze

6
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Stashqo
  2
  Oho, weekend z cheaterami...
  • avatar
   Marekpe
   2
   Battlefield dno i kupa mułu nie gra.
   • avatar
    Barubar24
    0
    Mam LTE z Plusa, chyba bym to z tydzień ściągał.
    • avatar
     Blejd
     0
     Było nie dawno za darmo po aktywacji Amazon Prime , wystarczyło dodać byle jaką kartę do konta i aktywować sobie Prime , później można była anulować i kartę usunąć i BF1 + BF5 dostawało się z free :)
     • avatar
      Chiczkok
      0
      Ludzie myśleli że Steam da gre AAA za darmo.... Juz od początku wiedziałem że do tego nie dojdzie, darmowy weekend to maks co mogą zaoferować