Gry komputerowe

Za dużo wydatków w weekend? To może Watch Dogs: Legion lub Anno 1800?

przeczytasz w 1 min.

Ubisoft zdecydował się udostępnić dwie duże gry ze swojej oferty. Wprawdzie tylko na określony czas, ale i tak mowa o dobrej okazji do poznania ich bliżej i podjęcia decyzji o ewentualnym zakupie.

Darmowy weekend z Watch Dogs: Legion

Okazje do przetestowania Watch Dogs: Legion trafiały się już wcześniej, ale przecież raczej nie wszystkim pasowało z nich skorzystać. Pojawiła się kolejna, znów pod postacią tzw. darmowego weekendu. Tym razem z promocji mogą skorzystać gracze posiadający PC, konsole PlayStation 5, PlayStation 4 lub korzystający z Google Stadia.

Zainteresowani mają czas do 5 września. Watch Dogs: Legion miał premierę w październiku zeszłego roku, nadal otrzymuje jednak nowe elementy i można przypuszczać, że twórcy właśnie z tego powodu zdecydowali się na kolejną próbę przyciągnięcia dodatkowych graczy tego typu promocją.

Anno 1800 również do przetestowania

Jeśli Watch Dogs: Legion to nie Twoje klimaty lub jeśli już ten tytuł znacz, jest jeszcze jedna propozycja. Podobna promocja dotyczy również Anno 1800. W tym przypadku czasu na sprawdzanie rozgrywki jest nieco więcej, bo można robić to do 6 września. Tyle tylko, że wyłącznie na PC. To jednak nie zła wola producenta, Anno 1800 nie zadebiutowało na innych platformach.

Też nie jest to tytuł anonimowy, bo w końcu mowa o grze wchodzącej w skład popularnej serii strategii. Gdybyście chcieli dowiedzieć się więcej czasach, w jakich została osadzona oraz o samej rozgrywce to wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie w naszej recenzji.

Źródło: Ubisoft

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  P4Jan
  0
  Na Google Stadia gra wciąż jest dostępna, zdaje się że do godziny 22-ej a nie wiedzieć dlaczego, w informacjach podają, nawet sam Ubisoft, że gra dostępna do 5-ego września. Gram, niedługo kończę grę.
  • avatar
   Abgan
   0
   Dzięki, w niedzielę dopiero przeczytałem i zmierzyłem się z Watch Dogs: Legion. Ciekawa gra, ale te kilka godzin mi wystarczyło. 90 PLN oszczędzone :-D