• benchmark.pl
 • Gry
 • Dawn of War III z nowym zwiastunem - świetne wprowadzenie w klimat gry
Gry

Dawn of War III z nowym zwiastunem - świetne wprowadzenie w klimat gry

przeczytasz w 1 min.

Jedyną platformą docelową Dawn of War III są komputery PC. Co powiedzielibyście na wersje konsolowe?

Sympatycy strategii zapewne zacierają ręce na myśl o nadchodzącej premierze Dawn of War III. Gdyby dziwnym trafem ktoś o niej zapomniał, twórcy śpieszą z przypomnieniem.

Dawn of War III udostępnione zostanie 27 kwietnia. Data ta widnieje na końcu nowego zwiastuna. Ten nie prezentuje fragmentów rozgrywki, ale doskonale wprowadza w klimat gry i bez wątpienia warto rzucić na niego okiem.

Jedyną platformą docelową Dawn of War III są komputery PC, ale wygląda na to, że studio Relic Entertainment zaczyna spoglądać śmielej także w stronę konsol. Justin Dowdeswell stwierdził w ostatnim wywiadzie, iż na zainteresowaniu się Xbox One i PlayStation 4 dobrze wyszedł chociażby Blizzard.

Pytanie, czy na konsole trafić może także Dawn of War III? Justin Dowdeswell nie rozwiał wątpliwości. Relic Entertainment zastanawia się zapewne, ilu konsolowych graczy mogłoby się tego typu produkcją zainteresować. Jak myślicie?


Źródło: Dawn of War

Komentarze

8
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  C24k3n
  7
  Gra ta dostępna jest od dzisiaj dla kupujących wybrane produkty ASUSa. A przynajmniej tak miało być. Gdyż chyba tylko Niemcy i Holandia to nie Europa wg Asus. My nie możemy wpisać kodów (liczba gier do rozdania jest ograniczona) a wybierając opcję Holandia i Niemcy okazuje się, że kod można wpisać. Jak dla mnie jest to faworyzowanie i nieuczciwe traktowanie klientów.
  • avatar
   KENJI512
   6
   "Jedyną platformą docelową Dawn of War III są komputery PC. Co powiedzielibyście na wersje konsolowe?"


   Nie.