Gry

Divinity: Original Sin - przed i po odświeżeniu

przeczytasz w 1 min.

W przyszłym tygodniu Divinity: Original Sin stanie się jeszcze lepsze. Co konkretnie się zmieni?

Divinity: Original Sin EE

Jeden z najlepszych RPG-ów ostatnich lat już za kilka dni pojawi się w jeszcze lepszej (podobno) wersji. Najnowszy filmik opublikowany przez Larian Studios to porównanie wydanego kilkanaście miesięcy temu oryginału z Divnity: Original Sin Enhanced Edition, które na rynku zadebiutuje już w przyszłym tygodniu.

Już w najbliższy wtorek (27 października) posiadacze konsol PlayStation 4Xbox One również będą mogli zasmakować tego wspaniałego powrotu do RPG-owych korzeni. Z kolei gracze pecetowi, którzy nabyli już swoje egzemplarze Divnity: Original Sin, będą mogli zaktualizować swoje wersje do edycji Enhanced. A warto to zrobić, bo nowości jest od groma.

Divinity: Original Sin EE budynek

Odświeżony interfejs (na który narzekało wielu recenzentów), tryb kooperacji na podzielonym ekranie, wiele nowych linii dialogowych, poprawiony system tworzenia (craftingu), 360-stopniowa kamera, no i znacząco upiększona oprawa wizualna – wyliczankę moglibyśmy kontynuować, ale sami już chyba widzicie, że lista zmian i nowości jest naprawdę imponująca.

To jednak nie wszystko. Producent dorzuca bowiem jeszcze zupełnie nową zawartość. I tak, już i tak długa fabuła zostanie rozszerzona, co przełoży się na kolejne długie, wypełnione misjami godziny pobytu w Rivellonie. Do tego nowe zadania, style walki, lokacje, postacie i alternatywne (ponoć bardziej zadowalające) zakończenie historii.

Divinity: Original Sin EE walka

Nabywcy oryginału otrzymają Divinity: Original Sin Enhanced Edition zupełnie za darmo. Pamiętajcie jednak, że nie jest to aktualizacja, lecz całkowicie odrębna gra. Dlatego też pojawi się w waszych bibliotekach Steam jako osobna pozycja i nie będziecie mieli możliwości przeniesie dotychczasowych stanów gry.

Wiecie już chyba wszystko, zatem nie pozostaje nam już nic innego, jak zachęcić was do obejrzenia filmiku porównującego Divinity: Original Sin przed i po odświeżeniu:

Źródło: PC Gamer, Larian Studios

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  2
  "Jeden z najlepszych RPG-ów ostatnich lat już za kilka dni pojawi się w jeszcze lepszej (podobno) wersji. Najnowszy filmik opublikowany przez Larian Studios to porównanie wydanego kilkanaście miesięcy temu oryginału z Divnity: Original Sin Enhanced Edition, które na rynku zadebiutuje już w przyszłym tygodniu.

  Już w najbliższy wtorek (27 października) posiadacze konsol PlayStation 4 i Xbox One również będą mogli zasmakować tego wspaniałego powrotu do RPG-owych korzeni..."

  3 pierwsze zdania i 3 razy o dacie premiery? Czy to trochę nie przesada?
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   Świetna gra. Od czasu najlepszej gry w historii (a na pewno najlepszego RPG), czyli "Baldur's Gate 2" mój ranking wygląda tak:
   1. "Pillars of Eternity" 9,5/10
   2. "Divinity: Original Sin 9/10
   3. "Wasteland 2" 8,5/10