Gry PlayStation 4

Prace nad DriveClub wracają do początkowej fazy

przeczytasz w 1 min.

Nie ma co liczyć na szybką premierę.

DriveClub gra opóźnienie

Zdecydowaliście się już na zakup PlayStation 4? Jeśli tak i jednocześnie mielibyście ochotę pobawić się przy DriveClub, to nadzieje na to możecie porzucić i to chyba na całkiem długi czas.

Tytuł ten pierwotnie szykowany był na jedną z gier startowych nowej konsoli Sony. Niestety, premiera została przełożona, a twórcy nie potrafili określić jej nowego terminu. Spekulowało się, iż gra być może pojawi się w lutym, ale zamiast tego doczekaliśmy się informacji, iż nie ma na to szans, a premiera opóźniona zostaje o kolejne miesiące.

Kiedy więc spodziewać się debiutu DriveClub? Wygląda na to, że poczekamy na to jeszcze długo. Twórcy zdradzili ostatnio, iż prace nad grą cofnięte zostały do fazy projektowania. Nie trzeba chyba pisać, co to oznacza.

"Naprawdę nie chcemy wydać gry, zanim będzie ona gotowa. Czasami tak się dzieje i jest to normalne, ale myślę, że jesteśmy na dobrej drodze do tego, by stworzyć świetną grę. Im bliżej jej jesteśmy, tym bardziej zdajemy sobie sprawę, że wydanie jest zanim będzie w pełni gotowa byłoby wielką krzywdą dla wszystkich. Nie jest łatwo, ale musimy wrócić do deski kreślarskiej i upewnić się, że gra jest świetna. Dopiero wtedy z czystym sumieniem ją wydamy."

Pozostaje nam czekać na nowe, być może lepsze już informacje. Na szybki debiut DriveClub nie ma co jednak liczyć.

Źródło: gematsu, vg247

Komentarze

27
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Łukasz9365
  34
  Jakość>Wydawanie jak najszybciej...tyle
  • avatar
   siwyandrew
   7
   żeby tylko zdążyli przed premierą ps5 z tymi tytułami startowymi
   • avatar
    Balrogos
    2
    EE jak PS4 to NN
    • avatar
     wdowa94
     -1
     Po prostu zrobili zbyt dobrą grę na supernowoczesne konsole supernowoczesnej generacji o jeszcze bardziej supernowoczesnej wydajności aż 2 TFlop...
     • avatar
      Konto usunięte
      -4
      Co jak co ale jakaś ścigawka i bijatyka powinny być dostępne w dniu premiery konsoli - te gatunki to podstawy fun-u z gry na tym sprzęcie.
      • avatar
       bobekk
       0
       nie ma to jak bezsensowne powielanie newsów...do wiadomości autora tych wypocin: gra wróciła na "deski twórców" kilka miesięcy temu a nie teraz więc polecam czytanie zagranicznej prasy ze zrozumieniem