Gry

Dwie dobre nowiny dla czekających na Desperados 3

przeczytasz w 2 min.

Wprawdzie twórcy Desperados 3 nie uniknęli swojego czasu drobnego potknięcia, ale ostatnio wszystko szło już po ich myśli. I wygląda na to, że czekający na Desperados 3 mogą teraz spać spokojnie.

Desperados 3 w złocie, premiera gry zgodnie z planem

Pierwotne plany Mimimi Games oraz THQ Nordic zakładały, że Desperados 3 trafi do sprzedaży pod koniec 2019 roku. Jak jednak wiemy, tak się nie stało, ponieważ potrzeba było więcej czasu na dokończenie prac. Kolejnych niemiłych niespodzianek już nie będzie.

Ogłoszono bowiem, że gra Desperados 3 uzyskała status gold. Jest już ukończona i gotowa na premierę, która odbędzie się 16 czerwca. Kwestia platform docelowych od dawna pozostawała bez zmian, Desperados 3 trafi na PC oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One. Być może niektórzy skuszą się na edycję kolekcjonerską z bogatą zawartością.

Są też nowe materiały wideo z Desperados III

A skoro teraz premiery można oczekiwać w spokoju, z większą przyjemnością będzie oglądało się kolejne materiały wideo promujące grę. Ostatnio pojawiły się dwa, co również powinno ucieszyć zainteresowanych tym tytułem.

Pierwszy skupia się na przybliżeniu jednego z bohaterów. Hector Mendoza, bo on nim mowa, nie przebiera w środkach. Wyróżnia go potężny topór, którym brutalnie rozprawia się ze swoimi przeciwnikami. Potrafi jednak eliminować ich także w inny, bardziej podstępny sposób - przy pomocy pułapki na niedźwiedzie. W ostateczności korzysta z niebędącej pierwszym wyborem, ale zawsze wiernej strzelby. To właśnie dzięki niej może pozbyć się kilku przeciwników naraz.

Drugi zawiera mniej fragmentów rozgrywki. Nie znaczy to jednak, że nie jest interesujący. To kolejny odcinek cyklu materiałów zza kulis skupiających się na pracy twórców. Tym razem zdecydowali się opowiedzieć przede wszystkim o tym, skąd czerpali inspirację do prac nad Desperados 3.

Źródło: @MimimiProd, THQ Nordic

Warto zobaczyć również:

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  .Alx.
  2
  Świetna seria, jak dla mnie jedna z najlepszych w jakie grałem.

  ...Pamiętam, dawno temu, w jedynkę namiętnie grał (w pracy) mój kolega z firmy, dochodził do 3 poziomu i koniec... Powiedział, że dalej się normalnie nie da... Wtedy pokazałem mu, że jest taki przycisk jak SAVE i jak zginie, to nie musi zaczynać od samego początku...
  Ale grą mnie zaraził i dzięki mu za to.