Gry

Farming Simulator 22 zapowiada się coraz lepiej. Sprawdź ten gameplay

przeczytasz w 2 min.

Farming Simulator 22 wygląda świetnie. Wiemy, bo ekipa GIANTS Software opublikowała gameplay, na którym możemy się dokładnie przyjrzeć nowej odsłonie serii, mającej niemałe grono wielbicieli w Polsce.

Pierwszą zapowiedź Farming Simulator 22 otrzymaliśmy jeszcze w kwietniu. Aż do teraz musieliśmy jednak czekać na konkretny zapis rozgrywki, pozwalający przyjrzeć się z bliska temu, co w najnowszej odsłonie szykują dla domorosłych farmerów ludzie z GIANTS Software. Dwuczęściowy gameplay został zaprezentowany podczas oficjalnej imprezy poświęconej temu tytułowi: FarmCon 2021. Obejrzyj te materiały już teraz, a pod nimi znajdziesz więcej informacji na temat tej produkcji.

Zobacz gameplay Farming Simulator 22 z FarmConu: 

Nadciąga Farming Simulator 22 – co nowego?

Symulator farmy to jedna z najpopularniejszych kategorii gier w naszym kraju i jeden z najlepszych sposobów na przyjemne zabijanie czasu. Nowa odsłona ma być nie tylko najładniejszą, ale i najbardziej rozbudowaną produkcją tego typu. Przygotuj się na przeszło 400 maszyn i narzędzi ponad 100 autentycznych marek, jeszcze więcej lokalizacji, najbardziej zróżnicowany katalog roślin i zwierząt oraz bardziej realistyczne działanie sztucznej inteligencji

Farming Simulator 22 świat

Jedną z najważniejszych nowości w Farming Simulator 22 będzie zaawansowany i realistyczny system pór roku. Wiosna, lato, jesień i zima będą różnić się nie tylko wyglądem, ale też warunkami, co będzie miało realny wpływ na prowadzenie farmy. Będzie więcej do roboty i więcej elementów do uwzględnienia

Farming Simulator 22 pory roku

Na liście nowości i zmian odnajdujemy także: zaawansowane łańcuchy produkcyjne, dynamiczny wpływ wiatru na uprawy, automatyczną regulację wysokości i nachylenia hedera w kombajnie, ręczną zmianę biegów, realistyczny wpływ rodzaju podłoża na rozgrywkę, ulepszoną aplikację gnojowicy oraz realistyczne animacje i dźwięki. Ekipa GIANTS Software zapewnia, że to wszystko to i tak dopiero początek. 

Farming Simulator 22 krowa

Premiera Farming Simulator 22 już blisko

Twórcom pozostało jeszcze trochę czasu na ujawnienie kolejnych nowości, bo premiera Farming Simulator 22 odbędzie się 22 listopada 2021 roku. Na jakich urządzeniach zagramy? Platformy docelowe to komputery osobiste (pecety i maki), konsole PlayStation 5, Xbox Series X|S, PlayStation 4 i Xbox One oraz usługa Google Stadia. 

A jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej na temat gry Farming Simulator 22, to koniecznie obejrzyj dzisiejszą transmisję z FarmConu. Spodziewamy się, że oprócz prezentacji kolejnych nowości doczekamy się też podsumowania, wszak dziś ostatni dzień tej imprezy. Po prostu o godzinie 20.00 odpal oficjalny kanał GIANTS Software na Twitchu

Źródło: GIANTS Software

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  danieloslaw1
  2
  możecie mnie minusować ale czekam aż bedzie fizyka i grafika jak w RL to dopiero zagram. Teraz wyglada to beznadziejnie.
  • avatar
   Monstrum
   2
   Porażka na całej linii, tym bardziej że twórcy tym razem dali sobie 3 lata czasu na zrobienie nowego Farminga. Nadal brak gleby 3D, wbudowanego od podstaw modu orki, zaawansowanej fizyki w szczególności przesypywanie zbóż i poruszanie się pojazdów i cały czas te tandetne tekstury zboża, które widzimy od Farminga 11 (wtedy to jeszcze się nazywało LS 2011). Wspomnę jeszcze o takich pierdołach jak padający deszcz przelatujący przez dach, brak kałuż po deszczu. Rozmnażanie się zwierząt to też jakaś parodia, młode od razu są dorosłymi (brak wzrostu). No i przede wszystkim coś co powinno być już dawno w tej serii, a brakuje tego do dzisiaj i z tego co widzę to w Farmingu 22 też się tego nie doczekamy, a mianowicie brak na mapie poruszających się jakichkolwiek innych pojazdów rolniczych (nie należących do nas) same osobówki tam jeżdżą i parę ciężarówek. Żeby oddać realizm wsi to jednak wypadałoby żeby po tej mapie poruszały się też jakieś ciągniki bądź kombajny sterowane przez boty, a już w ogóle najlepiej by było jakby na polach które nie należą do nas (jeszcze) były widoczne odbywające się prace innych rolników kontrolowanych przez komputer. Czy kiedyś się tego doczekamy?
   • avatar
    DariosBiedak
    0
    Jestem wielkim imperatorem Dariosem! Na kolana pierdolone bogacze i blagajcie o litość!
    Oddawajcie pieniądze biednym i ubogim nobjak nie to będziecie w kamaniniolomaxb zapierdalax do końca życie!!! Skończyło się eldorado o koja armia przejęła władze nad światem i ustaele owy podDekej świata i dla dbogaxzy nie m w nim miejsca!!!!