Gry komputerowe

Finalna wersja Playerunknown's Battlegrounds opóźniona

przeczytasz w 1 min.

Playerunknown's Battlegrounds świetnie radzi sobie w ramach wczesnego dostępu na Steam. Kiedy wydana zostanie finalna wersja gry?

Bluehole Studio poinformowało, iż nie uda się dotrzymać wcześniejszych obietnic i na finalną wersję Playerunknown's Battlegrounds poczekamy dłużej. Pocieszające jest to, że opóźnienie nie powinno być duże.

Pod koniec marca Playerunknown's Battlegrounds zadebiutowało w programie wczesnego dostępu na Steam. Zapowiadano wtedy, że finalna wersja trafi w ręce graczy najpóźniej za pół roku, a więc pod koniec września. Twórcy potrzebują jednak nieco więcej czasu i dlatego teraz mówią o ostatnim kwartale tego roku.

„W ciągu ostatnich kilku miesięcy udzieliłem wielu wywiadów, w wielu z nich powiedziałem, że mamy nadzieję opuścić Early Access po sześciu miesiącach. Zdałem sobie jednak sprawę, że ograniczenie do określonego miesiąca może utrudnić nam dostarczanie w pełni funkcjonalnej gry i doprowadzić do rozczarowania społeczności, która będzie liczyła na konkretny termin wydania.” - Brendan Greene, główny projektant gry

W najgorszym wypadku Playerunknown's Battlegrounds pojawi się zatem pod koniec roku. Nie powinno wywołać to wielkiego zdenerwowania, ponieważ gra ma się naprawdę dobrze i można już stwierdzić, że w tym przypadku wczesny dostęp na Steam okazał się sukcesem. Na zakup zdecydowały się ponad 4 miliony graczy.


Źródło: PC Gamer

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    PITUCH1
    0
    No ja gdzieś czytałem , że jednak w grudniu :(