• benchmark.pl
  • Gry
  • Czekasz na Forspoken? W takim razie uzbrój się w cierpliwość
Gry

Czekasz na Forspoken? W takim razie uzbrój się w cierpliwość

przeczytasz w 1 min.

Właśnie dowiedzieliśmy się, że RPG akcji – Forspoken, za którym stoi studio Luminous Productions zostało opóźnione. Na szczęście jest też i dobra wiadomość, bowiem poznaliśmy nową datę premiery produkcji.

Forspoken – premiera gry dopiero w październiku

Już od dłuższego czasu w sieci krążyły plotki o rzekomym przesunięciu premiery Forspoken. Plotki, jak to plotki – część się sprawdza, a do pozostałej części należy podchodzić z dystansem. Niestety, w przypadku opóźnienia gry Forspoken sprawdził się ten pierwszy scenariusz. Studio odpowiedzialne za produkcję – Luminous Productions – potwierdziło na twitterze, że premiera gry zostaje przesunięta. Na pocieszenie otrzymaliśmy nową datę debiutu gry – Forspoken trafi na PS5 oraz PC, 11 października 2022 roku. 

O co chodzi w Forspoken?

W Forspoken wcielamy się w młodą kobietę imieniem Frey Holland, która pochodzi z Nowego Jorku. Bohaterka zostaje przeniesiona do mistycznego i fantastycznego świata Athia, w którym musi odnaleźć drogę do domu. Początkowo produkcja miała zadebiutować 25 maja. Na sam koniec warto dodać, że będzie to również produkcja, która będzie czasowym „exclusivem" na PS5. 

Czekacie na Forspoken? Koniecznie dajcie znać w komentarzach!

Źródło: @Forspoken

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!