Smartfony

Galaxy S9+ wybrany najlepszym smartfonem targów MWC 2018

przeczytasz w 1 min.

Organizatorzy MWC 2018 wyróżnili Galaxy S9+ za wyrafinowany wygląd, zaawansowaną kamerę i wyjątkową wydajność. Czy również Waszym zdaniem smartfon ten wypada tak rewelacyjnie?

Zwiedzający targi MWC 2018 nie mogli narzekać na nudę, w Barcelonie pokazano wiele ciekawych urządzeń. Jednym z najbardziej aktywnych wystawców był Samsung, który już chwilę po zakończeniu wspomnianej imprezy może chwalić się ciepłym przyjęciem jego nowości.

Chodzi przede wszystkim o Galaxy S9 oraz Galaxy S9+. Ten drugi wybrany został przez organizatorów najlepszym smartfonem targów MWC 2018, bo właśnie tego typu urządzenia rywalizowały w kategorii Best New Connected Device. Cytując producenta, Galaxy S9+ wyróżniony został ze względu na wyrafinowany wygląd, zaawansowaną kamerę i wyjątkową wydajność (szczegóły dotyczące specyfikacji znajdziecie we wcześniejszej publikacji).

Co do stylistyki wątpliwości będzie zapewne najwięcej. To kwestia gustu i nie każdemu Galaxy S9+ musi się podobać. Co do dużych możliwości fotograficznych oraz wydajności tego modelu wątpliwości raczej nie będzie. Już pierwsze wrażenia z użytkowania Galaxy S9+ napawają optymizmem.

Galaxy S9+

Koreański producent ma więcej powodów do zadowolenia, ponieważ wyróżniono też inne jego produkty. Samsung Pay w kategorii Best Mobile Innovation for Payment, Gear VR (w wersji z kontrolerem) w kategorii Best Mobile VR lub AR oraz Samsung DeX w kategorii Best of MWC 2018.

Czy Waszym zdaniem Galaxy S9+ to najlepszy/najciekawszy smartfon pokazany na targach MWC 2018? Dajcie znać w ankiecie i komentarzach, gdzie podać możecie modele, który zrobiły na Was większe wrażenie.

Źródło: Samsung

Komentarze

9
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Agresor
  4
  Vivo Apex z ekranem pokrywającym 98% przedniego panelu.
  Energizer z baterią 16 000mAh.
  Oczywiście Asus Zenfon 5.
  To są smartfony tych targów!
  • avatar
   Dragonik
   2
   Prawda jest taka że na Sonym, Asusie i innych telefonach z tego roku zrobimy te same rzeczy co na tym brzydkim samsungu.
   • avatar
    Konto usunięte
    -1
    dirt 3 za 5zł https://www.g2a.com/r/gramy-tanio
    • avatar
     Gatts-25
     -2
     Vivo APEX z 98% pokryciem ekranu na obudowie fajna sprawa ale mój ideał wyglądałby mniej więcej tak - https://zapodaj.net/6861dbb8bd5f1.jpg.html
     z pokryciem ekranu na poziomie 95% i relacją długości boku smartfona do szerokości boku 21:9.
     Ideał ,którego w końcu się doczekam.
     • avatar
      Gregor-34
      0
      I super z bateryjką trzymającą 8 godzin spadaj samsung

      Witaj!

      Niedługo wyłaczymy stare logowanie.
      Logowanie będzie możliwe tylko przez 1Login.

      Połącz konto już teraz.

      Zaloguj przez 1Login