Gry na konsole

God of War Ragnarök absolutną gwiazdą State of Play

przeczytasz w 1 min.

God of War Ragnarök mógł podobać się na wszystkich dotychczasowych materiałach wideo. Nie inaczej powinno być z tym najnowszym.

God of War Ragnarök zakończył i rozświetlił State of Play

Dzisiejsza prezentacja z cyklu State of Play mogła być dla niektórych zaskoczeniem, w końcu zapowiedziano ją niespełna 24 godziny przed startem. Zanosiło się również na to, że będzie to ukłon głównie w stronę japońskich partnerów i graczy, ale nie zabrakło wzmianek o produkcjach, które powinny cieszyć sympatyków dobrego grania rozsianych po całym świecie. Bo trudno mieć wątpliwości co do tego, że God of War Ragnarok będzie globalnym przebojem.

Tym razem Sony pokusiło się o zwiastun fabularny, krótkie wprowadzenie w nowe przygody Kratosa i Atreusa. Krótkie, ale widowiskowe, bo zawierające również fragmenty rozgrywki. Ciężko powiedzieć o całości coś innego niż to, że God of War Ragnarök zapowiada się naprawdę świetnie, no ale to w końcu jedna z najbardziej oczekiwanych gier tego roku.

God of War Ragnarök - zwiastun ze State of Play

Sony DualSense w barwach God of War Ragnarök

Nowy zwiastun to nie jedyna przygotowana przez Sony niespodzianka. Zapewne niektórzy gracze będą zainteresowani również limitowaną wersją kontrolera Sony DualSense. Oczywiście jak możecie się domyślać, przystrojonego zgodnie z barwami omawianej gry.

Jego sprzedaż ma ruszyć 9 listopada. Tego samego dnia zadebiutuje God of War Ragnarök.

Źródło: PlayStation

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  KENJI512
  3
  Dawać mie to w wersji na pecety ze wszystkimi DLC :P
  • avatar
   JankukiKurakSzopen
   -9
   Nazywam się Jan Szopen. Jestem światowej sławy ekspertem kryptowalut i wielkim autorytetem na rynku kryptowalut.
   Tylko na samym handlu zarobiłem już 100 milionów$!!!! Dzięki temu sybudowalem gigantyczna posiadłość z cztereama basenami. Kupilemcztwey najdroższe elketryczne Tesle, spotykam się z sama światowa śmietanka towarzyska! Z politykami, sportowcami celebrytami a przede wszystkim sypiam z najpieksnieksyki kobietami świata!!!!! Światowej sławy aktorki, modelki, kandydatki na miss świata a w mojej posiadłości posiadam prywatny harem!!!
   Żyje jak krol i tez mozszesz tak żyć!!!! Kryptowaluty daja potezne możliwości zarobki dlatego chce żebyś zainstalował aplikacje Crypto com na telefon i skorzystał z mojego kodu polecajacego a upoważni co on do otrzymania odetnie az 25$ w kryptowalucie cro!!! Do tego otrzymasz odemnie certyfikat specjalisty handlowca kryptowalut ktory upoważnia cie do podjęcia pracy w bardzo dochodowym biznesie kryptowalut!!!!!
   Wykorzystaj te szanse i dołącz do nas i zostan obrzydliwie bogatym człowiekem!!!!! Ja kiedyś byłem tylko zwykłym studentem informatyki a dzisiajnjestem królem!!!! Tybrze możesz być królem!!!! Oto mój kod!!!!! Szybko ko wykorzystaj jest ważny tylko przez 12 godzin!!!! Kto pierwszy ten lepszy!!!!!! Nn!!!!
   jjey2xxs9c