Gry na konsole

Dla tej gry będzie warto kupić konsolę, spójrzcie jak świetnie wygląda

przeczytasz w 1 min.

Zbliżająca się premiera God of War Ragnarök skłania Sony do coraz chętniejszego dzielenia się z szerszą publicznością materiałami wideo podgrzewającymi atmosferę wokół tej wyczekiwanej produkcji.

Game Informer sprawdza God of War Ragnarök

Kwestia gier ekskluzywnych zawsze budziła gorące dyskusje, a ostatnio także dzięki Sony jest ich naprawdę sporo. Lista gier, których można zazdrościć posiadaczom PlayStation nie wydaje się szczególnie długa, ale znajduje się na niej kilka perełek. Dołączy do nich także God of War Ragnarök, bo chociaż po różnej maści doświadczeniach raczej nie wypada w ciemno określać czegoś mianem wielkiego hitu, to jeden z wyjątków. Trudno oczekiwać w tym przypadku czegoś innego niż doskonałej gry rozbudowującej cenioną serię.

Niemal wszyscy czekają, ale jest pewne grono szczęśliwców mogących zapoznawać się z God of War Ragnarök już teraz. To między innymi redaktorzy serwisu Game Informer. Z racji tego, iż dostali od Sony zielone światło na pokazywanie małego co nieco, to można przynajmniej rzucić okiem na krótkie materiały z fragmentami rozgrywki. Prezentują one krasnoludzkie królestwo Svartalfheim, a także rozbudowany względem poprzednich odsłon system walk oraz malutki przedsmak zagadek środowiskowych.

Gameplay z God of War Ragnarök

Premiera God of War Ragnarök coraz bliżej

Większość graczy zainteresowanych God of War Ragnarök doskonale wie, jak długo przeciąga się oczekiwanie na premierę. Wiele wskazuje jednak na to, że kolejnych przykrych niespodzianek nie będzie i ostatnio podanego terminu uda się dotrzymać. A dodajmy, iż mowa o 9 listopada.

Początkowo God of War Ragnarök określono jako projekt na najnowszą konsolę od Sony, ale ostatecznie zdecydowano, że zostanie wydany również na PlayStation 4. Oczywiście trzeba liczyć się z tym, że na starszym sprzęcie nie zrobi takiego wrażenia pod względem oprawy.

Źródło: Game Informer, playstation

Komentarze

11
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Agencja
  7
  Wygląda jak Tomb raider
  • avatar
   Szamajama_Okutasi
   3
   Wygląda tak samo jak ten ostatni God Of War,
   • avatar
    levusek1992
    2
    Wygląda jak jedynka na PC na kompie za 2500 zł
    • avatar
     Klops
     0
     Proponuję do każdej gry konsolę kupować. Jedna gra, jedna konsola.
     • avatar
      Blejd
      0
      Świetna giera przeszedłem wszystkie poprzednie części ta epicka walka z Walkiriami :) , już nie mogę się doczekać.
      • avatar
       Yetii
       0
       Może być fajne. :)
       • avatar
        Konto usunięte
        0
        konsoli nie warto kupować dla żadnej gry, nawet exclusive.
        z konsolami jest ten problem, że teraz to jest w zasadzie wyłącznie dystrybucja cyfrowa. więc jak producent zacznie odpuszczać ze wsparciem na nasz model, to ....... zostaniemy przy tych grach które zdążyliśmy kupić. a jednocześnie wtórny rynek gier w praktyce przestał istnieć.
        • avatar
         holdmybeerandwatch
         0
         A niechże producenci wgrywają na konsole swoje gry i sprzedają wyłącznie tak. Chcesz nowa grę to od razu konsole będziesz miał nową. I wcale tak cudnie to nie wygląda, w sumie jakby ktoś mi powiedział że to dostatek do ostatniej części to dałbym wiarę.