Gry

Hellblade 2 wygląda obłędnie. Serio

przeczytasz w 1 min.

Zapowiadając najnowszy materiał z Hellblade 2 prowadzący galę The Game Awards 2021 Geoff Keighley stwierdził, że trudno uwierzyć w to, że nie jest to kinowy zwiastun, lecz faktyczny gameplay. Nie przesadzał.

Gra Senua’s Saga: Hellblade II wygląda obłędnie. Najświeższe fragmenty rozgrywki zaprezentowane podczas gali The Game Awards 2021 nie pozostawiają złudzeń – to będzie jedna z najlepiej prezentujących się gier w historii. Co ciekawe, otrzymaliśmy potężną dawkę tego gameplayu – materiał trwa 6 minut, więc… rozsiądź się wygodnie i podziwiaj:

Zobacz najnowszy gameplay Hellblade 2 z The Game Awards 2021:

Znając ekipę Ninja Theory, liczymy również na to, że ta przepiękna oprawa wizualna będzie tylko (lub aż) dodatkiem do wyśmienitej, wielowarstwowej opowieści. Zresztą pierwszy Hellblade (Senua’s Sacrafice z 2017 roku) był pod tym względem nieprzeciętny i nie spodziewamy się obniżenia poziomu. Cóż, właściwie to liczymy, że będzie wręcz przeciwnie. 

Senua’s Saga: Hellblade II nadciąga

Zapowiada się prawdziwa perełka, która jednak nie będzie dostępna dla wszystkich. Gra Senua’s Saga: Hellblade II trafi wyłącznie na konsole Xbox Series X i S oraz komputery osobiste z systemem Windows. Kiedy premiera? Tego niestety nie wiemy. 

Źródło: Ninja Theory

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Kenjiro
  9
  Ciekawie, bardzo liniowo i filmowo, ale na to właśnie liczę, na konkretną opowieść, która da do myślenia.
  • avatar
   KENJI512
   7
   Pierwsza część była niesamowitym doświadczeniem audio-wizualnym, jak również sposób sterowania postacią podczas walki pozwalał naprawdę wczuć się w akcję.

   Czekam z niecierpliwością.
   • avatar
    szymcio30
    0
    Typowy podrasowany graficznie wycinek rozgrywki, a potem zejście na ziemie i brzydsza grafika. Takich przykładów można i mnożyć
    • avatar
     Shiriu89
     0
     Wygląda nieźle. W tym momencie warto sobie przypomnieć że to dopiero początek tej generacji. Za czasów X360 generacje otwierały tytuły takie jak Quake 4 czy Call of Duty 2. Natomiast na końcu były takie pozycje jak Crysis 3, Gears of Was Judgement czy Forza Horizon 2. To pokazuje jak długą drogę są w stanie przebyć te platformy sprzętowe.