Technologie i Firma

Bezpieczeństwo to podstawa, zatem home.pl usprawnia swoje zabezpieczenia

przeczytasz w 1 min.

W trosce o większe bezpieczeństwo, home.pl rozpoczyna współpracę z liderem w dziedzinie rozwiązań bezpieczeństwa dla stron internetowych.

home.pl

Dbając o bezpieczeństwo swoich klientów, home.pl zdecydowało się nawiązać współpracę z amerykańską firmą SiteLock LLC, która zabezpiecza na całym świecie już 8 milionów firm, chroniąc je przed atakami cyberprzestępców, wirusami oraz spamem.

- Partnerstwo z home.pl jest elementem rozwoju globalnego SiteLock LLC. Tak jak home.pl, kierujemy swoją ofertę do firm z sektora MSP, więc współpraca w dostarczaniu rozwiązania bezpieczeństwa dla firm na terenie Europy jest strategiczna - ocenia Tom Serani, wiceprezes ds. rozwoju SiteLock.

Sitelock

Sitelock w nieinwazyjny sposób pozwala na przeskanowanie strony internetowej po to, by wykryć luki w zabezpieczeniach, dzięki czemu nie zostaną one wykorzystane przez hakerów. W zależności od wybranego pakietu, Sitelock pozwala na usunięcie złośliwego oprogramowania ze strony www przez skanowanie i analizę plików znajdujących się na serwerze FTP.

- Wdrożenie do oferty produktów firmy Sitelock jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie naszych klientów w kwestii bezpieczeństwa stron internetowych - informuje Łukasz Daszkiewicz, kierownik produktów z grupy bezpieczeństwa w home.pl. - Klienci zgłaszali się do nas z zainfekowanymi stronami www, które nie były odpowiednio zabezpieczone lub zostały stworzone przez osoby nieprzestrzegające podstawowych zasad bezpieczeństwa.

W ramach usług home.pl można wybrać jeden z trzech pakietów: Sitelock Basic Scan, Sitelock Professional Scan, Sitelock Premium Scan. Pakiety różnią się ilością skanowanych podstron, odpowiednio - 25, 100 i 200 oraz opcją automatycznego czyszczenia stron internetowych ze złośliwego oprogramowania.

Źródło: home.pl

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!