Filmy / seriale / VOD

Więcej smoków na nowym materiale z House of the Dragon

przeczytasz w 1 min.

Póki co trudno powiedzieć, czy House of the Dragon powtórzy sukces Gry o tron. Rozmach w promowaniu nowego serialu zaczyna być jednak podobny.

House of the Dragon na Comic-Con

Zwiastun serialu House of the Dragon (Ród smoka) mieliśmy okazję obejrzeć nie dalej jak kilka dni temu. Podobał Wam się? Jeśli tak, to raczej z przyjemnością rzucicie okiem na kolejny. Nie jest to zupełnie nowy materiał wideo, ale rozszerzona wersja wcześniejszego, którą przygotowano na okoliczności tegorocznego Comic-Con. Nieco więcej ujęć jeszcze lepiej wprowadza w przygotowywaną opowieść, świat i przybliża nowych bohaterów. Jak wiadomo, będzie to prequel Gry o tron, jednego z największych serialowych przebojów ostatnich lat, akcja ma rozgrywać się 200 lat wcześniej.

Jednocześnie opublikowano również tzw. wideo zza kulis. Za jego pośrednictwem część ekipy oraz aktorów wcielających się w główne postacie opowiada o pracach nad serialem i wyzwaniach, jakie się z tym wiążą.

Ród smoka - zwiastun i materiał zza kulis

Premiera House of the Dragon już w sierpniu

House of the Dragon to jedna z najważniejszych premier, jakie HBO Max szykuje na drugą połowę tego roku. Serial pojawi się na wymienionej platformie już 22 sierpnia.

Źródło: GameofThrones

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    Aro0414
    0
    Zrobili z rodu smoka pośmiewisko. White mattress do cholery !