Aplikacje mobilne

HYENT: innowacyjna polska aplikacja mobilna debiutuje na Kickstarterze

przeczytasz w 1 min.

Polacy już nie raz zadziwiali świat swoimi pomysłami. Czyżby kolejnym z przełomowych pomysłów miała okazać się aplikacja mobilna?

HYENT aplikacja

Polacy już nie raz zadziwiali świat swoimi pomysłami. Czyżby kolejną z przełomowych idei miała okazać się aplikacja mobilna? Trudno w tej chwili udzielić na to pytanie odpowiedzi, ale HYENT bez wątpienia zapowiada się intrygująco.

To hybrydowa aplikacja mobilna oraz webowa, której celem jest połączenie świata offline ze światem wirtualnym i pobudzanie do działania za pomocą mechanizmów znanych z gier komputerowych.

Społeczność HYENT będzie mogła angażować się w różne aktywności, np. jazda na rowerze, czytanie książki, czy górska wspinaczka, jednocześnie przy tym współpracując lub rywalizując, zbierać punkty i osiągając kolejne etapy w grze. Te będą później przekładały się na konkretne korzyści - gotówkę, unikalne zniżki u partnerów aplikacji czy w końcu pozycje w rankingu HYENT.

"Pragniemy, aby nasza aplikacja odbudowała w ludziach śmiałość do kontaktu w świecie rzeczywistym. Wspólnie z użytkownikami zainspirujemy świat do wspierania się w realizacji własnych pasji i tworzenia przestrzeni dla nich. Równolegle do kreacji nowego wymiaru będzie odbywać się rywalizacja użytkowników. Rankingi wyłonią najlepszych reprezentantów danych aktywności i umożliwią im awans do HOG (HYENT Olympics Games)." - Patryk Szałachwij, CEO HYENT


Apilkacja pojawiła się wczoraj w serwisie Kickstarter i w ciągu pierwszych godzin zebrała ponad 1000 dolarów. Do końca zbiórki pozostaje jeszcze 38 dni. Twócy potrzebują 30 000 dolarów.

Źródło: kickstarter

Komentarze

13
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  8
  Ja myślę, że dogadają się TVN i 5 najlepszych osób będzie odczytanych w Faktach o 19:00 wraz z prezentacją wykresu ich expa.
  • avatar
   Konto usunięte
   7
   Że... co? Taki specjalny program w telefonie, który będzie mnie lubił i dawał mi nagrody za to że żyję? Zbada po kryjomu moją lepszość w "aktywnościach" i da mi za to więcej ekspa? Chyba za nowoczesne dla mnie :-P
   • avatar
    Dudzio993
    3
    I znudzeni "no lajfy" wyjdą na świerze powietrze:) Podoba mi się. Można na to patrzeć w inny sposób, gdy będę na rowerze, spacerze z dziewczyną mogę czerpać z tego dodatkowe korzyści :)
    • avatar
     robgrab
     2
     Bezsens, kolejny społecznościowy sh!t. Komu to potrzebne. Nie ludzie zaczną normalnie życie bez tych gównianych portali.
     • avatar
      d4red3sm
      2
      Tak na szybko przejrzałem, czyli do czego w zasadzie będzie służyć ta aplikacja? Takie endomondo z punktami + reklamy ze zniżkami?
      • avatar
       Konto usunięte
       -1
       Jedynie co mi się podobało w tym filmiku to ta biegająca dupeczka, która widać że nie miał jeszcze prawdziwego samca w sobie!
       • avatar
        shamoth
        0
        ...intrygująca jest łechtaczka w miejscu pępka...
        A tego nawet nie wiem jak nazwać ale na bank jest to narzędzie marketingowe. Poniosłeś lewą nogę 1k razy w nagrodę otrzymujesz rabat 5% na nowe adki w bekathlonie w żółtych tarasach... problem w tym że bez tego osiągnięcia i tej zniżki to samo kupisz 30% taniej poza wskazanym miejscem z promocją ;]
        • avatar
         Konto usunięte
         0
         Ktoś tu chyba czytał "Little Brother", cala ta zabawa się niezbyt dobrze skończyła.