Gry

Impostor będzie wygrywał jeszcze częściej

przeczytasz w 2 min.

Among Us od połowy tego miesiąca dostępny jest na czterech platformach sprzętowych. W przyszłym roku dołączą do nich kolejne.

Among Us zmierza na konsole Xbox

Początkowo Among Us trafił na PC oraz urządzenia z systemami Google Android i Apple iOS. Kilka dni temu, 15 grudnia miała miejsce premiera na Nintendo Switch i wygląda na to, że twórcy chcą jeszcze bliżej zaprzyjaźnić się z konsolami.

Oficjalnie potwierdzono, że ta na pierwszy rzut oka wyglądająca niepozornie, a bardzo wciągająca produkcja trafi także na konsole Xbox One, Xbox Series X i Xbox Series S. Ich posiadacze opłacający Xbox Game Pass mogą odnotować, że dołączy także do tej usługi. Kiedy? Dokładnego terminu nie podano. Wiadomo, że w przyszłym roku.

Among Us to hit, Impostor częstszy zwycięzca

Fakt, iż gra zmierza na kolejne platformy to najlepszy dowód na to, jaki sukces odnieśli twórcy InnerSloth. Najlepszy, ale nie jedyny. Wymowne są też miliony pobrań wersji mobilnych czy nagrody także w kategorii gier komputerowych, ostatnie na niedawnej gali The Game Awards 2020 (statuetka za najlepszą grę wieloosobową). Nie tak dawno swoje cykliczne podsumowanie roku przedstawiło Google. Jaka gra była najczęściej wyszukiwana? Oczywiście omawiane tu Among Us.

Na koniec słówko wyjaśnienia dotyczące przywołanego w tytule Impostora. Zabawa w Among Us polega na przygotowaniu statku kosmicznego do kolejnej wyprawy. W zespole znajdują się jednak nie tylko chcący jak najlepiej, ale też sabotażysta, Impostor. Na początku tego miesiąca twórcy gry podali ciekawą informację. Wynika z niej, że to właśnie Impostor okazuje się częstszym zwycięzcą rozgrywki. Jego, a w zasadzie graczy mających nad nim kontrolę, łupem pada ponad 57% meczów. Zapewne również na konsolach Xbox odniesie niejedno zwycięstwo.

Źródło: xbox

Warto zobaczyć również:

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Warmonger
  1
  Kłamcy i oszuści wygrywają najczęściej? Jak w życiu ¯\_(ツ)_/¯
  • avatar
   Logic007
   0
   Gra która daje świetną zabawę na konsolach nowej generacji, ja tam się ciesze. Zastanawiam się nad all access i to mnie jeszcze bardziej przekonywuje. Biblioteka ponad 100 gier za 145zł miesięcznie + konsola.