Smartfony

Tak miałby wyglądać iPhone 14 Pro? No to będzie sporo dyskusji

przeczytasz w 2 min.

To, że iPhone 14 Pro i iPhone 14 Pro Max przyniosą odświeżony design jest pewne już od dłuższego czasu. Najnowsze doniesienia w tej sprawie mogą jednak niektórych zaskoczyć.

iPhone 14 Pro pokazany na nowych renderach

Konto apple lab w serwisie Twitter powinno być znane osobom mocno zainteresowanym branżą mobilną, a zwłaszcza działalnością Apple. Często pojawiają się tam rendery urządzeń, które czekają na swoją premierę. Tym razem w centrum uwagi znalazł się iPhone 14 Pro.

Już wcześniej wiele źródeł potwierdziło, że iPhone 14 Pro i iPhone 14 Pro Max przyniosą odświeżony design, głównie z racji rezygnacji z notcha. Niestety wielce prawdopodobne, że zostanie on zastąpiony podwójnym wcięciem (otworami „pigułka + pastylka”), co też trudno uznać za atrakcyjne wizualnie rozwiązanie. Uwzględniono je na omawianych renderach. Jednocześnie jednak w oczy rzuca się tutaj sposób, w jaki ulokowany jest główny aparat fotograficzny. Przypomina to nie ostatnio wydawane smartfony Apple, ale bardziej np. modele Google Pixel 6.

iPhone 14 dla wolących co innego

iPhone 14 Pro i iPhone 14 Pro Max będą wyglądać identycznie, główną różnicą pomiędzy nimi mają być wielkości ekranów. To samo można powiedzieć o dwóch pozostałych propozycjach, jakie jesienią zaprezentuje omawiany producent.

Tyle tylko, że iPhone 14 i iPhone 14 Max (bo o nich mowa) zachowają design znany z zeszłorocznych smartfonów Apple. W ich przypadku należy zatem nastawiać się nie tylko na obiektywy głównego aparatu w kwadratowej wyspie, ale też na wyświetlacze z notachami.

W teorii oferta dawałaby zatem wybór, ale trzeba pamiętać, że modele z dopiskiem Pro będą jednocześnie cechowały się lepszą specyfikacją. Prawdopodobnie czekają nas przy tym wyższe ceny niż przed rokiem, o czym pisaliśmy już wcześniej.

Źródło: twitter - @aaple_lab

Komentarze

8
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  NasHee
  1
  Gdzie jest sens i logika tej dziury obok tej drugiej, podłużnej dziury? Nie da się zrobić jednej, dłuższej dziury albo w ogóle przesunąć to na samą górę w postaci malutkiego notcha, co byłoby w ciul praktyczniejsze i uwalniało więcej ekranu.
  • avatar
   BariGT
   1
   Przydalyby sie wyzsze ceny. 4000 to niedlugo bedzie minimalna i troche bez sensu i obciach miec za tyle ajfona ;)
   • avatar
    bruner
    0
    Symbol jabłka powinien byc większy i wyżej bo tak to zasłoni sie łapą przy rozmowie i inni nie bedą widziec .... acha i dodał bym jeszcze ze dwie dziury w przednim ekranie i moze kilka wycięć i koniecznie ale to koniecznie super ścierke w komplecie
    • avatar
     piomiq
     0
     Jak nie ma nocza to nie ajfon.
     .... pewnie w końcu kupili od Samsunga wyświetlacze z dziurką :D
     • avatar
      Dragonik
      0
      "Prawdopodobnie czekają nas przy tym wyższe ceny niż przed rokiem" no co za szok i niedowierzanie.