• benchmark.pl
 • Gry
 • Fani kooperacyjnej zabawy mogą otrzymać wkrótce prawdziwą perełkę
Gry

Fani kooperacyjnej zabawy mogą otrzymać wkrótce prawdziwą perełkę

przeczytasz w 1 min.

It Takes Two od pierwszych zapowiedzi jawi się jako bardzo interesująca propozycja dla graczy lubiących zabawę w kooperacji. Najnowszy zwiastun nic w postrzeganiu tej gry nie zmienia.

Oto co czeka Cody’ego i May w It Takes Two

Pracami nad It Takes Two zajmuje się ta sama ekipa, która swojego czasu zaserwowała nam A Way Out. Również tym razem mamy otrzymać grę nastawioną na kooperację, ale już w zupełnie innych klimatach. A w te doskonale wprowadza najnowszy zwiastun opublikowany przez EA. Przybliża nie tylko fantastyczny świat, o jaki pokusili się twórcy, ale też dwójkę głównych bohaterów i to, co na nich czeka. Duże nadzieje związane z It Takes Two wynikają jednak nie tylko z materiałów publikowanych w celu promowania gry. Mieliśmy już okazję spędzić z nią chwilę i nasze pierwsze wrażenia są bardzo pozytywne.

Kiedy premiera It Takes Two?

Wszystko wskazuje na to, że EA nie będzie musiało korygować planów związanych z datą premiery. It Takes Two ma zadebiutować już 26 marca.

A kto może nastawiać się na zabawę? Gra zmierza na PC (Origin oraz Steam), a także na konsole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Warto przy tym zaznaczyć, że dzięki funkcji „Dostęp dla znajomych” można będzie zaprosić kogoś do wspólnej zabawy i taka osoba nie będzie musiała kupować swojego egzemplarza gry. Z kolei decydujący się na wydanie pieniędzy, po sięgnięciu po wersję na PlayStation 4 lub Xbox One mogą spodziewać się darmowej aktualizacji do wersji next-genowej.

Źródło: Electronic Arts

Warto zobaczyć również:

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  kitamo
  4
  bedzie z kobitą grane :)
  • avatar
   kitamo
   0
   • avatar
    jowaj42181
    0
    Google płaci teraz od 17488 USD do 23500 USD miesięcznie za pracę online w domu. Dołączyłem do tej pracy 2 miesiące temu i zarobiłem 21540 $ w pierwszym miesiącu na tej pracy. Mogę powiedzieć, że moje życie zmieniło się - całkowicie na lepsze! Sprawdź, co robię........>>>> netprofit10.com