Słuchawki

Wokółuszne słuchawki do domu i na miasto - JBL Tune 750 BT NC

przeczytasz w 1 min.

Niezawodna łączność bezprzewodowa, aktywne tłumienie szumu i potężne brzmienie to trzy najważniejsze cechy nowych słuchawek JBL: Tune 750 BT NC.

Wokółuszne słuchawki bezprzewodowe to rozwiązanie, które równie dobrze sprawdza się w domu, co poza nim. Szczególnie w tym drugim przypadku docenić mamy możliwości modelu JBL Tune 750 BT NC, a to za sprawą technologii aktywnego tłumienia zakłóceń: Noise Cancelling. Dzięki temu, jeśli tylko tak właśnie chcemy, nikt ani nic nie zakłóci nam tych chwil relaksu z ulubioną muzyką.

Słuchawki JBL Tune 750 BT NC mają długo działać, tłumić szumy i dobrze grać

Pełne ładowanie akumulatora trwa około 120 minut i umożliwia słuchanie muzyki nawet przez 15 godzin i to z włączoną redukcją szumu. Wyłączenie tej funkcji pozwala wydłużyć czas pracy nawet o 7 godzin. Jeśli chodzi o łączność, to wykorzystywana jest technologia Bluetooth 4.2 (z A2DP v1.2, AVRCP v1.5, HFP v1.6 i HSP v1.2). Co ciekawe, słuchawki mogą być sparowane z dwoma urządzeniami równocześnie

JBL Tune 750 BT NC słuchawki

Słuchawki JBL Tune 750 BT NC mają zintegrowany mikrofon, dzięki czemu z powodzeniem można prowadzić rozmowy telefoniczne. Mają też składaną konstrukcję, która sprawia, że nieużywane zajmują bardzo mało miejsca. Najważniejsze zaś, że zostały wyposażone w 40-milimetrowe przetworniki, oferują pasmo przenoszenia od 20 do 20 000 Hz i cechują się brzmieniem Pure Bass Sound z głębokim basem i czystą „górą”. 

Ile kosztują słuchawki JBL Tune 750 BT NC? Cena

Do wyboru są cztery wersje kolorystyczne słuchawek JBL Tuner 750 BT NC: biała, czarna, koralowa i niebieska. W każdym przypadku sugerowana cena detaliczna wynosi 549 zł. Czy według was jest ona uzasadniona?

Źródło: JBL

Warto zobaczyć również:

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  tomto
  3
  Przepraszam, ale nie mogłem się powstrzymać - "głęboki bas" przy 20 Hz - po prostu mnie powaliło ...
  • avatar
   Konto usunięte
   1
   skoro jest mowa o bazie głębokim czy płytkim i o czystej górze, to bardzo bym chciał zobaczyć charakterystykę widma, aby nie okazało się że przy tych 20Hz bas się ostro w dół ucina. przy ponad 500zł chce to wiedzieć i tyle, marketingowa papka mnie nie interesuje. btw. jakiś wbudowany equalizer to ma? wbudowane radio FM? wbudowany player MP3 grane z gniazdka microSD jak coś tam się włoży? jak bardzo cicho daje się zejść z dźwiękiem? bo zwykle najcichszy i tak ostro wali po uszach, a szkoda. i tak dalej.
   i oczywiście jak z ładowaniem? potrzebny jest dedykowany kabel USB z jack do ładowania, czy jest w nich od razu gniazdko USB gdzie mogę użyć dowolnego kabla? i oczywiście czy potrafią grać przy podłączeniu przez USB :)
   i jak wygląda sprawa sparowania z telewizorem? generują zauważalne opóźnienie, czy jest synchron tego co się widzi z tym co się słyszy?

   w ogóle specyfikacja w tym artykule jest mocno zaniedbana, więc trudno ocenić czy te chłuchawki są dobre, czy nie, i czy są wystarczająco funkcjonalne. marketingowa papka ...... szkoda słów, nie tego oczekujemy na portalu technologicznym.


   ale nie same negatywy się liczą, widzę też pozytywy :)
   przede wszystkim 4cm przetwornik, oraz że są wokółuszne. nie cierpię słuchawek które trzeba wkładać do ucha, ani tych które na uchu się opierają. te są ok.