• benchmark.pl
 • Netflix
 • Kierunek: Noc - niezły serial Netflix z polskimi akcentami powróci w drugim sezonie
Filmy / seriale / VOD

Kierunek: Noc - niezły serial Netflix z polskimi akcentami powróci w drugim sezonie

Wojciech Kulik | Redaktor serwisu benchmark.pl
7 komentarzy Dyskutuj z nami

Podobał wam się serial Kierunek: Noc? 2. sezon nadciąga, abyśmy mogli poznać dalsze losy pasażerów lotu BE Airways 21, uciekających przed śmiercią, jakie niesie ze sobą słoneczne światło.

Netflix potwierdził, że Kierunek: Noc doczeka się drugiego sezonu po tym, jak pierwsza część spotkała się z ciepłym przyjęciem. Ten miks dramatu i thrillera w konwencji science fiction przedstawia opowieść o pasażerach i załodze samolotu, będącego ostatnim schronieniem przed zagładą, jakie niesie ze sobą Słońce – to z jakichś powodów zabija wszystko, co oświetli. Twórcą kontynuacji pozostanie Jason George.

Zobacz zapowiedź 2. sezonu serialu Kierunek: Noc:

Kierunek: Noc to serial z polskimi akcentami

Jedną z głównych ról w serialu gra Ksawery Szlenkier, a do tego w jednym odcinku mogliśmy też zobaczyć Martynę Peszko i Borysa Szyca. Na drugi sezon zaprasza nas właśnie ten ostatni, co może sugerować, że historia jego bohatera zostanie rozbudowana w nadchodzących epizodach. To jednak wciąż nie wszystkie polskie akcenty w tej produkcji. Przede wszystkim przedstawiona w niej opowieść bazuje na książce Jacka Dukaja pod tytułem Starość aksolotla. Autor, wraz z Tomaszem Bagińskim, znajduje się również wśród producentów wykonawczych. 

A zatem to, co jest pewne, to że drugi sezon serialu Kierunek: Noc nadleci na Netflix. Niestety jeszcze jest zbyt wcześnie, by powiedzieć, kiedy się tego doczekamy. A tak właściwie, to czy w ogóle czekacie? Czekamy na wasze komentarze.

Źródło: Netflix Polska

Czytaj dalej o serialach: 

Komentarze

7
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  elkomendante
  Ten serial to nieporozumienie jak większość seriali w Netflix. Nawet Wiedźmin z ich czarnoskórymi driadami to tragedia. Dlatego nie oglądam tego badziewia.
  7
 • avatar
  youkai20
  Kierunek: Noc jest kiepski, pełno w nim głupotek i niedomówień. Niemniej jednak, skoro sezon drugi został potwierdzony, to spoko. Może dostanie większy budżet, to powinno choć częściowo zaleczyć festiwal wygodnych uproszczeń z sezonu pierwszego...
  4
 • avatar
  DzikiWariat
  Dziwne, zarówno mi i moim znajomym się podobał a nie przepadamy za produkcjami NF. Zobaczymy jak będzie dalej.
  2
 • avatar
  PITUCH3
  gdyby to nakrecili z inna obsada i wiekszym budżetem bylby hit
  a tak wyszlo jak wyszlo
  pomysł świetny 10ka
  wykonie 5
  gra aktorska 1+