Smartfony

Kolejne doniesienia na temat Galaxy S8 Active

przeczytasz w 1 min.

Galaxy S8 Active znosić ma nie tylko kąpiele w wodzie, ale również wstrząsy, upadki, a nawet pracę w skrajnych temperaturach.

W sieci pojawia się coraz więcej doniesień na temat Galaxy S8 Active. Wygląda na to, że Galaxy S8 oraz Galaxy S8+ rzeczywiście doczekają się mniejszego, ale jednocześnie cechującego się wzmacnianą konstrukcją brata.

Mniejszego, ponieważ po raz pierwszy doczekaliśmy się wzmianki odnośnie przekątnej ekranu i sugeruje się, że będzie wynosiła ona 5,4 cala. Tak przynajmniej wynika z zapisów w programie GFXBench.

Trzeba jednak zaznaczyć, że w tym przypadku pojawić mogą się nieco szersze ramki, ekran nie zostanie też zakrzywiony. To oczywiście pochodna zwiększonej odporności, Galaxy S8 Active znosić ma nie tylko kąpiele w wodzie, ale również wstrząsy, upadki, a nawet pracę w skrajnych temperaturach.

Galaxy S8 Active specyfikacja

Reszta specyfikacji ma być już niemal identyczną z tą, jaką znamy z Galaxy S8 oraz Galaxy S8+. Pojawić powinien się procesor Qualcomm Snapdragon 835, 4 GB pamięci RAM i 64 GB pamięci wewnętrznej. Nad wszystkim pieczę sprawować powinien system Android Nougat 7.0 z autorską nakładką producenta.

Jeśli rzeczywiście dojdzie do premiery tak prezentującego się urządzenia to raczej nie będzie narzekało ono na brak zainteresowania.

Galaxy S8 Active wygląd

Źródło: wccftech, FrAndroid (foto)

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  r_e_s_e_t
  3
  Niech lepiej zrobią S8 w normalnej wersji bez ekranu krawędziowego.
  • avatar
   Pószek okrószek
   -3
   Jedyna rzecz, która chroni tak chudziutki i delikatny telefon przed upadkami, to dobry case jak OtterBox, który osobiście posiadam w swoim S7. Co prawda nie jest tani, dałem 180zł, ale telefon w nim jest mega chroniony i wcale nie jest ciężki i nie wygląda jak czołg, a na hardkorowe wyprawy w teren, jest jeszcze taka gruba płyta z ABSu na klips na przód telefonu. Polecam. To co Samsung próbuje tu wmówić, że będzię mocny, to zwyczajna ściema.

   Witaj!

   Niedługo wyłaczymy stare logowanie.
   Logowanie będzie możliwe tylko przez 1Login.

   Połącz konto już teraz.

   Zaloguj przez 1Login