Smartfony

Kolejne doniesienia na temat Galaxy S8 Active

przeczytasz w 1 min.

Galaxy S8 Active znosić ma nie tylko kąpiele w wodzie, ale również wstrząsy, upadki, a nawet pracę w skrajnych temperaturach.

W sieci pojawia się coraz więcej doniesień na temat Galaxy S8 Active. Wygląda na to, że Galaxy S8 oraz Galaxy S8+ rzeczywiście doczekają się mniejszego, ale jednocześnie cechującego się wzmacnianą konstrukcją brata.

Mniejszego, ponieważ po raz pierwszy doczekaliśmy się wzmianki odnośnie przekątnej ekranu i sugeruje się, że będzie wynosiła ona 5,4 cala. Tak przynajmniej wynika z zapisów w programie GFXBench.

Trzeba jednak zaznaczyć, że w tym przypadku pojawić mogą się nieco szersze ramki, ekran nie zostanie też zakrzywiony. To oczywiście pochodna zwiększonej odporności, Galaxy S8 Active znosić ma nie tylko kąpiele w wodzie, ale również wstrząsy, upadki, a nawet pracę w skrajnych temperaturach.

Galaxy S8 Active specyfikacja

Reszta specyfikacji ma być już niemal identyczną z tą, jaką znamy z Galaxy S8 oraz Galaxy S8+. Pojawić powinien się procesor Qualcomm Snapdragon 835, 4 GB pamięci RAM i 64 GB pamięci wewnętrznej. Nad wszystkim pieczę sprawować powinien system Android Nougat 7.0 z autorską nakładką producenta.

Jeśli rzeczywiście dojdzie do premiery tak prezentującego się urządzenia to raczej nie będzie narzekało ono na brak zainteresowania.

Galaxy S8 Active wygląd

Źródło: wccftech, FrAndroid (foto)

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  r_e_s_e_t
  3
  Niech lepiej zrobią S8 w normalnej wersji bez ekranu krawędziowego.
  • avatar
   Pószek okrószek
   -3
   Jedyna rzecz, która chroni tak chudziutki i delikatny telefon przed upadkami, to dobry case jak OtterBox, który osobiście posiadam w swoim S7. Co prawda nie jest tani, dałem 180zł, ale telefon w nim jest mega chroniony i wcale nie jest ciężki i nie wygląda jak czołg, a na hardkorowe wyprawy w teren, jest jeszcze taka gruba płyta z ABSu na klips na przód telefonu. Polecam. To co Samsung próbuje tu wmówić, że będzię mocny, to zwyczajna ściema.