• benchmark.pl
  • Gry
  • Czekacie na Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2? Niestety, jeszcze trochę to potrwa
Gry

Czekacie na Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2? Niestety, jeszcze trochę to potrwa

przeczytasz w 1 min.

Są takie gry, na które z pewnością czeka spora rzesza fanów. Do tego grona spokojnie możemy zaliczyć Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2, jednak twórcy nie spieszą się z wydaniem gry.

Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 – kiedy premiera?

Wygląda na to, że na Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 będziemy musieli jeszcze trochę poczekać. Według wydawcy, firmy Paradox, Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 prawdopodobnie nie zostanie wydane w pierwszej połowie 2021 roku. W wywiadzie udzielonym dla serwisu Placera, dyrektor generalny firmy dodał, że jedną z przyczyn opóźnienia jest chęć przeniesienia gry na konsolę PS 5 oraz Xbox Series X.

„Nie sądzę, aby Vampire The Masquerade – Bloodlines 2 miało zadebiutować w pierwszej połowie 2021 roku” – powiedział prezes Paradox, Ebba Ljungerud.

„Na harmonogram Bloodlines 2 wpłynęły zarówno przerwy w pracy personelu, jak i pandemia. Opóźnienia skłoniły Paradox do podjęcia decyzji o adaptacji gry również na nowe generacje konsol Playstation 5 i Xbox Series X, które zostały niedawno wydane. Te prace adaptacyjne same w sobie przyczyniły się do opóźnienia"  – dodał. Poniżej możecie zobaczyć najnowszy zwiastun pokazany na konsoli Xbox Series X.  

 

Vampire: The Masquerade Battle Royale jest również w drodze

Tytuł, nad którym pieczę sprawuję Hardsuit Labs miał zostać pierwotnie wydany w pierwszym kwartale 2020 roku, ale został opóźniony na późniejszą część roku. Gra została ponownie opóźniona w tym roku w sierpniu, a jej dokładna data premiery, do tej pory nie jest znana. Warto wspomnieć, że w uniwersum Vampire: The Masquerade, powstaje również inna gra z gatunku Battle Royale

Czekacie?

Źródło: Placera, VG247

Warto zobaczyć również:

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    ozyr66
    2
    Tia, ciekawe na co czekać? Ludzie zwalniani na prawo i lewo, opóźnienia, opinie byłych pracowników. Jest masa dowodów na to że będzie to śmieć próbujący zarobić na nostalgii. Swój preorder na EPIC już anulowałem mimo że uwielbiam pierwszą część. Epidemia jest im na rękę jako wymówka i nic więcej.