• benchmark.pl
 • Gry
 • Premiera Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 znów przełożona. Na całe szczęście
Gry

Premiera Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 znów przełożona. Na całe szczęście

przeczytasz w 1 min.

Pierwsze zapowiedzi Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 wyglądały świetnie, z czasem jednak zaczęło pojawiać się sporo wątpliwości. Z tego względu podjęta właśnie przez twórców decyzja wydaje się słuszna.

Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 nie zadebiutuje w tym roku

To nie jest szczególnie udany dzień dla graczy, którzy nie lubią informacji o przesuniętych premierach. Dziś trzeba przełknąć obsuwę nie tylko Halo Infinite, ale również Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2. Tytuł rozwijany przez Hardsuit Labs ma pojawić się w sprzedaży dopiero w 2021 roku.

Nie jest to szczególnie precyzyjne określenie, ale na ten moment musi wszystkim wystarczyć. Dokładniejsze informacje będą podawane w kolejnych tygodniach. Platformy docelowe pozostają bez zmian, to PC oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One, a także PlayStation 5 i Xbox Series X.

Pracy jest tu jeszcze sporo

Najbardziej zainteresowani Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 mogą kojarzyć, że podobny komunikat już widzieliśmy. Pierwotnie premierę planowano na pierwszy kwartał tego roku, dość szybko przesunięto ją jednak o kilka miesięcy. Teraz zamiast konkretnego terminu otrzymaliśmy kolejny komunikat ogłaszający opóźnienie.

Trudno jednak po pierwsze o zaskoczenie, a po drugie o wielkie narzekanie. Materiały promujące Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 nie wyglądały najlepiej, decyzja twórców wydaje się zatem racjonalna. W końcu mowa o kontynuacji Vampire: The Masquerade - Bloodlines z 2004 roku, które koniec końców (bo początkowo nie brakowało irytujących błędów) wielu graczy bardzo ceni i wspomina z uśmiechem. Dobrze byłoby, aby nadciągająca nowość miała do zaoferowania coś więcej niż jedynie klimat Świata Mroku.

Źródło: @VtM_Bloodlines

Warto zobaczyć również:

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  xbk123
  2
  Ostatni trailer beznadziejny IMO. Sama gra, trochę taki Bloodlines dla gimbazy. Mało ciężkiego, mrocznego, wampirzego klimatu, a ten świat ma potencjał. CDPR powinien się wziąć za taki pomysł. I jakby zrobili coś tej klasy co W3, to byłaby miazga z fajnymi postaciami, dialogami i klimatem.
  • avatar
   myszka91
   1
   Przecież tylko walka wyglądała słabo głównie bronią białą z fatalnymi animacjami i tak tego nie poprawią bo na padzie nie da się grać w gry gdzie swobodnie możemy atakować przeciwników między innymi dlatego we wszystkich nowych grach AAA jest automatyczne namierzanie przeciwników i gier z takę mechaniką walki jak np. Severance Blade of Darkness, Rune, Enclave czy też Jedi Academy niestety już nie ma.