Myszki

Wygoda gdzie chcesz z Logitech MX Anywhere 3

przeczytasz w 1 min.

Logitech MX Anywhere 3 to najnowsza myszka z rodziny tych ergonomicznych. Konkretnie – jak sama nazwa wskazuje – jest kierowana do tych, którzy komfortowo chcą pracować nie tylko przy biurku, lecz gdziekolwiek się znajdą.

Logitech MX Anywhere 3 - ergonomiczna myszka mobilna

Logitech MX Anywhere 3 to dowód na to, że ergonomiczna myszka może być zarazem mobilna. Nie pierwszy zresztą, bo już dwóm poprzednim generacjom niewiele można było pod tym względem zarzucić. Niskoprofilowa konstrukcja i dwa przyciski pod kciukiem to cechy, które można zauważyć od razu, a które już same w sobie mają pozytywny wpływ na komfort podczas pracy. Na tym jednak nie kończy się lista atutów tego gryzonia.

Kolejnym punktem na tej liście jest sensor cechujący się wysoką precyzją i dobrym działaniem na powierzchniach różnego rodzaju, nie wyłączając z tego szkła. Jeszcze większe wrażenie robi kółko MagSeed nowej generacji – ciche oraz (przede wszystkim) automatycznie przełączające się między trybem zapadkowym (skokowym), a szybkim (płynnym), w którym pozwala na przewijanie nawet 1000 linii na sekundę

Logitech MX Anywhere 3 myszka

1 minuta ładowanie = 3 godziny działania

Myszka Logitech MX Anywhere 3 działa do 70 dni na jednym ładowaniu, a w nagłych przypadkach docenisz fakt, że wystarczy podłączyć ją na minutę, by uzyskać 3 godziny pracy. Z maksymalnie trzema urządzeniami naraz może łączyć się przez Bluetooth lub wykorzystując fale radiowe (co wymaga nanoodbiornika Unifying podłączonego do portu USB w komputerze). A ile to wszystko kosztuje?

To myszka klasy premium i producent tego nie ukrywa. Wiąże się z tym także wyższa cena – Logitech MX Anywhere 3 kosztuje 399 złotych. Możesz ją kupić już dzisiaj w jednym z trzech wariantów kolorystycznych: czarnym, białym lub różowym.

Źródło: Logitech

Czytaj dalej o myszkach: 

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  develoop
  4
  Ile ? 400 zł ? Róbcie sobie w wuja kogo innego, nie mnie. Moja Mysz Logitech VX Nano chodzi już 10 rok i ma się bardzo dobrze, a kupiłem ją za 120zł. Przy dzisiejszej technologi i bardzo usprawnionym procesie produkcyjnym MX Anywere 3 powinna kosztować 59zł.
  • avatar
   maxbit
   2
   Cena za tą muszkę to prawdziwe przegięcie po za tym to w zasadzie normalna mysz która równie dobrze mogła by kosztować góra 150 PLN
   Ale nie lepiej frajera zmordowac na 400 PLN

   Logitech miał ostatnio tylko jeden fajny produkt klawiaturę K810 (vel K811) i co i szybciutko znikła z rynku dziś to prawdziwy biały kruk. A ceny potrafią byc kosmiczne choć to też oczywiście przesada ...
   • avatar
    Silver
    1
    Za 400 zł można dostać G502 Lighting więc kogoś solidnie pojechało tam za kawałeczki plastiku. Rozumiem wysoką jakość, ale nic nie usprawiedliwia tego. 200 zł za nowy produkt to uczciwa propozycja, bo gdy spadnie to 150 zł to wówczas byłby dobrze wyważony produkt.... a tak to mamy niepotrzebną kupę, która dobrze się zapowiadała - gdyby nie ta cena.