Myszki

Razer Naga Pro może założyć aż trzy ubranka

przeczytasz w 1 min.

Razer Naga Pro to myszka dla ciebie, jeśli nie ograniczasz się do jednego gatunku. Tak właściwie to są to trzy myszki w jednym – niczym w modelu Trinity, którego zresztą jest następczynią.

Razer Naga Pro - trzy myszki w jednym

To gamingowa myszka dla tych, którzy oczekują spersonalizowanego doświadczenia. Charakterystyczną cechą Razer Naga Pro jest to, że w zestawie otrzymujemy trzy panele boczne: z 2, 6 lub 12 przyciskami do zaprogramowania. Dzięki magnetycznemu mocowaniu można je wymieniać w prosty sposób i nie zajmie to więcej czasu niż włączenie kolejnej gry. Ten pierwszy panel najlepiej sprawdzi się w strzelankach, drugi – w sieciowych tytułach pokroju MOBA czy Battle Royale, a ostatni znajdzie zastosowanie w strategiach i produkcjach MMO. 

Serduszko w postaci sensora Razer Focus+ gwarantuje płynne i precyzyjne działanie w rozdzielczości aż do 20 000 DPI, autorskie przełączniki optyczne pozwalają liczyć na natychmiastową reakcję (i żywotność na poziomie 70 milionów kliknięć), a niezawodną komunikację z komputerem zapewnia elastyczny przewód Speedflex. Opóźnień nie uświadczymy też przy połączeniu bezprzewodowym, a to za sprawą technologii HyperSpeed. Maksymalny czas pracy w tym trybie wynosi 100 godzin.

Razer Naga Pro myszka

Cena Razer Naga Pro? Nie każdy ją zaakceptuje

Nie można więc mieć wątpliwości, że jest to równocześnie jedna z najbardziej zaawansowanych myszek dla graczy i jedna z najbardziej wszechstronnych propozycji w ofercie producenta z Kalifornii. Oczywiście to wszystko ma też swoją cenę. Jeśli jesteś zainteresowany, to za Razer Naga Pro zapłacisz 170 euro bez centa. Na zakupy możesz wybrać się w każdej chwili – myszka jest już dostępna w sprzedaży. 

Źródło: Razer, Kool Things

Czytaj dalej o myszkach dla graczy: 

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  gormar
  1
  I co się dziwić. Skoro myszka jest naga to musi mieć w co się ubrać ;). Z doświadczenia ja bym napisał, że ma tylko trzy ubranka :).
  • avatar
   030366
   0
   Założy 3 ubranka, a i tak będzie naga ( ͡° ͜ʖ ͡°)
   • avatar
    wolak
    0
    Dobrze że ma te 3 ubrana skoro jest "NAGA"