Gry

Mass Effect będzie miał więcej niż 3 części?

Dariusz Wieleba | Redaktor serwisu benchmark.pl
Autor: Dariusz Wieleba
13 komentarzy Dyskutuj z nami

Jak wszyscy dobrze pamiętamy, pracownicy firmy BioWare zapowiadali przed premierą gry Mass Effect, iż będzie ona trylogią. Obecnie oczekujemy z niecierpliwością na drugą odsłonę serii. Jednak niewykluczone, iż nie jest to przedostani jej akt - być może bowiem Mass Effect będzie miał więcej niż 3 części!

Tą rewelację ogłosił Greg Zeschuk, jedna z najważniejszych osób w BioWare, w wywiadzie dla 360Zine. -"Zapowiadaliśmy, że Mass Effect będzie trylogią. Na pewno więc ujrzycie trzecią jej część. A może i więcej jeśli dobrze pójdzie." Dodał też, że firmie zależy nie tylko na promowaniu nowych tytułów, jak Dragon Age, ale też rozwijanie obecnych już serii.

Jest to więc świetna informacja dla wszystkich fanów komandora Shepparda. Miejmy nadzieję, iż znajdzie ona wkrótce potwierdzenie w oficjalnym stanowisku BioWare. Czy milion sprzedanych egzemplarzy gry w ciągu tygodnia od premiery Mass Effect znaczy dla szefów BioWare, że "dobrze idzie" ? Należy liczyć się także z możliwością, że kolejne części będą jedynie dodatkami do serii, lub rozszerzeniami. Na szczęście zarówno świat gry, jak i ogromna wielowątkowość fabuły pozostawia bardzo szerokie pole możliwości dla twórców potencjalnych, kolejnych części Mass Effect. Oby były tak udane, jak pierwsza część "Efektu Masy".

Źródło: 360Zine, informacja własna

 

Komentarze

13
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  danieloslaw1
  No to szykuje nam sie następny bestseller!
 • avatar
  Konto usunięte
  Nie ma się co dziwić. Zabili by kurę znoszącą złote jajka?
 • avatar
  19dobrzyk64
  Nigdy w to nie grałem, ale po tym co tutaj przeczytałem może warto??
 • avatar
  Konto usunięte
  Jeżeli tylko utrzymają poziom to może być i dziesięć części ;) jedynka była fajna.
  A moja ulubiona z "BioWare" to Jade Empire, stara ale jeszcze jara :P
 • avatar
  Konto usunięte
  Obie części crysisa nie są jej warte. Jest bardzo rozbudowana więc do wszystkiego się za 1 razem nie dojdzie heh. POLECAM
 • avatar
  GLI75
  Dla mnie (a po tym, co przeczytałem na oficjalnym forum, także dla WIELU innych użytkowników) "Crash Effect" skończył się na pierwszej części. Nigdy (na PC od '91) nie grałem w tak fatalnej jakości grę komputerową - pierwszy raz widziałem BSOD-a, a mam pod opieką trochę XP-ków. Pomimo mojego "niezłego" zestawu i tak sprawiała (poważne!) problemy.

  Twierdzono, że "muszę zainstalować aktualne sterowniki". Wolne żarty! Wszystkie sterowniki były nowsze o ponad 6 miesięcy od dostępnej łaty, a prawi o rok od pierwotnego kodu gry. Może "za wcześnie" instalowałem grę? Może powinienem poczekać jeszcze 2 (słownie: dwa) lata...!

  Jeśli BioWare nie wyda SKUTECZNEJ łaty dla ME1, to nigdy więcej nic od nich nie kupię. Rzekłem.
 • avatar
  Konto usunięte
  Aero to krok w przyszłość