Ciekawostki

Microsoft będzie produkował lodówki

przeczytasz w 2 min.

Brzmi jak żart, ale wszystko wskazuje na to, że nim nie jest. Do sprzedaży mają trafić mini lodówki wyglądające jak konsola Xbox Series X.

Skusisz się na mini lodówkę Xbox Series X?

W serwisie Twitter trwała ostatnio rywalizacja w ramach Best of Tweets Brand. Mocno zaangażował się w to między innymi Aaron Greenberg, który zadeklarował, że w przypadku zwycięstwa marki Xbox w wielkim finale można będzie spodziewać się wprowadzenia do sprzedaży mini lodówek o wyglądzie Xbox Series X.

Z racji tego, iż wszystko działo się 1 kwietnia nie brakowało osób poddających to w wątpliwość. Zanosi się jednak na to, że nie mówiliśmy o żartach. Marka Xbox ostatecznie zwyciężyła w głosowaniu, a Aaron Greenberg ponownie pochylił się nad tematem i podtrzymał wcześniejszą obietnicę.

Mem na naszych oczach przeradza się w faktyczny produkt

Cała historia jest nieco dłuższa, o czym niektórzy pewnie pamiętają. Zaczęło się od memów porównujących wygląd konsoli Xbox Series X właśnie do lodówek. Zatoczyło to na tyle szerokie kręgi, iż producent zdecydował się wykorzystywać ten wątek w kampanii reklamowej. Przygotowano wtedy jednak pełnowymiarowe lodówki. Później pojawiły się również te mniejsze, które zostały wykorzystane w reklamie napoju ZOA Energy (to właśnie one znajdują się na zdjęciu otwierającym ten tekst).

Producent nie musi się zatem szczególnie wysilać, bo wszystko zrobił już wcześniej, pozostanie jedynie usunięcie logo ZOA Energy i mini lodówka może trafić do produkcji na nieco szerszą skalę. Jaką konkretnie? Kiedy? Ile za nią zapłacą zainteresowani klienci? To pytania, na które póki co odpowiedzi nie ma.

A gdybyście byli ciekawi, poniżej możecie zobaczyć jeszcze całą drabinkę wspomnianej rywalizacji na Twitterze. Pierwsza parta mini lodówek przygotowanych przez Microsoft ma trafić do Skittles - finałowego rywala marki Xbox.

Źródło: twitter - @aarongreenberg, videogameschronicle

Warto zobaczyć również:

Komentarze

7
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Chiczkok
  4
  Jak będzie wersja na 12/24V i faktycznie mini to do samochodu idealna heh
  • avatar
   OpusDei
   0
   To nie tak. To jest jedno z akcesoriów do Xboxów. Jeżeli Xbox użytkownika będzie narażony na przegrzewanie to może on zakupić to coś. Wnęka jest zaprojektowana do włożenia w nią konsoli, będzie to dodatkowa obudowa, w której konsola będzie efektywnie chłodzona, jest też system eliminujący wilgoć we wnętrzu. Te półki, że niby to taka lodówka ...to tylko taki marketing.
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    chyba łatwiej by im było zrobić piekarnik
    • avatar
     Ahura
     0
     to przecież krzak, jak mają się tam mieścić do 6 malutkich puszek z napojami, to szkoda prądu