Gry

Microsoft zaprezentował zwiastun... lodówki. Co najlepsze, każdy ma szansę ją zdobyć

z dnia
Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
9 komentarzy Dyskutuj z nami

Zgodnie z przypuszczeniami, Xbox Series X będzie promowany w bardzo oryginalny sposób. Microsoft wykorzysta do tego celu lodówkę do złudzenia przypominającą konsolę.

Lodówka Xbox Series X doczekała się zwiastuna

Niewtajemniczonym przypomnijmy, iż wszystko zaczęło się od prezentacji konsoli oraz późniejszych memów związanych z jej wyglądem. Niektórzy dopatrzyli się tutaj podobieństwa do lodówki. Już kilka dni temu stało się jasne, że producent zdecyduje się wykorzystywać ten wątek w kampanii reklamowej. Ostatecznie okazuje się, że będzie ona zakrojona na szerszą skalę niż można było przypuszczać.

Zaangażowany został tutaj między innymi Snoop Dogg, który chwali się omawianym sprzętem w swoich social mediach. Trafia on już także do wybranych youtuberów, a dziś doczekał się zwiastuna. Lodówka w kształcie Xbox Series X to w pełni sprawny sprzęt, który do złudzenia przypomina konsolę, ale działa jak normalna lodówka.

Lodówki Xbox Series X nie kupisz, ale możesz wygrać

Widzielibyście u siebie w domu taką lodówkę? Wprawdzie Microsoft nie planuje wejścia na rynek sprzętu AGD, ale mimo tego jest szansa na jej zdobycie. Producent nie ograniczył się bowiem do kampanii reklamowej ze znanymi postaciami, ale jednocześnie przygotował konkurs.

Jego zasady nie są skomplikowane, aczkolwiek do uczestnictwa potrzebne jest konto w serwisie Twitter. Właśnie tam, na oficjalnym koncie Xbox trwa wspomniany konkurs. Potrwa do 4 listopada.

Źródło: Xbox

Warto zobaczyć również:

marketplace

Komentarze

9
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  bomber2
  Lodówka w zestawie z konsolą...trzeba będzie ją tam trzymać jak się rozkręci ^_^^_^
 • avatar
  Gotakar
  Bez kostkarki i dystrybutora na wodę... phi
 • avatar
  gofish
  Aż CIARKI człowieka przechodzą
 • avatar
  gofish
  Widać coś jest na rzeczy, konsola się grzeje trzeba ja będzie cholodzic, dodatkowe akcesorium do kupienia :-)
 • avatar
  angelboy
  a jakie ma grube ścianki o.O istny KLOC :D
 • avatar
  BariGT
  Zawsze marzyłem o lodówce gejmingowej
 • avatar
  Altru
  To się nazywa, mieć dystans do siebie :)
 • avatar
  albertkizo
  To taka raczej zabawka dla gamerów, ja jednak wolałem kupić lodówkę i tv tej samej firmy. Zresztą dostałem całkiem fajny rabacik to i na iRobota się zdecydowałem. Mega wygodne urządzenie gdy dużo pracujesz a chcesz mieć czysto w domu.