Gry

Microsoft mniej radykalny od Sony, ale też nie będzie robił problemów ze zwrotami Cyberpunk 2077

przeczytasz w 2 min.

Graczy mających dość problemów z Cyberpunk 2077 i chcących zwrócić grę niestety nie ubywa. Po Sony stanowisko w tej sprawie zajął również Microsoft.

Kupiłeś Cyberpunk 2077 na konsolę Xbox? Możesz ją oddać

Dzisiejszy poranek w branży gier zdominowały informacje o tym, iż Cyberpunk 2077 został usunięty z PlayStation Store i nie pojawi się tam do odwołania. Można dość łatwo domyślić się, kiedy może ono nastąpić, oczywiście w momencie gdy gra zostanie pozbawiona przynajmniej najpoważniejszych błędów i stanie się grywalna, a nie irytująca, bo niestety tak niektórzy ją określają. Nie trzeba było długo czekać na oficjalne stanowisko drugiego z producentów konsol.

Microsoft również idzie na rękę rozczarowanym graczom. Jak przekazał w oficjalnym komunikacie, każda osoba, która kupiła cyfrową wersję Cyberpunk 2077 w sklepie Microsoft może ją zwrócić i odzyskać wydane pieniądze.

Jednocześnie Cyberpunk 2077 pozostaje w sklepie Microsoft

W tym samym komunikacie możemy wyczytać, iż do tej pory przyznano zwroty znacznej liczbie graczy, którzy o to poprosili. Teraz mamy zatem do czynienia z rozszerzeniem tej praktyki, bo nie trzeba prosić i nerwowo oczekiwać na werdykt. Wystarczy podążać za instrukcją znajdującą się na oficjalnej stronie wsparcia technicznego.

Warto też zauważyć, że ostatecznie Microsoft okazuje się mniej radykalny od Sony. Nie zdecydował się bowiem na zawieszenie sprzedaży, tak jak zrobiło to Sony w swoim sklepie.

Można zwrócić również pudełkowe wydanie gry

Ci, którzy zdecydowali się na zakup wydania pudełkowego nie będą tutaj poszkodowani. Już kilka dni temu padły zapewnienia, że CD Projekt RED pomoże w tych przypadkach, w których sklepy będą niechętnie podchodziły do próśb graczy. Ponownie o tym przypomniano zaznaczając, że chętni powinni podjąć decyzję najpóźniej do 21 grudnia.

„Jednocześnie, chcemy zapewnić Was, że naszym celem jest to, aby każdy, kto posiada pudełkową wersję gry oraz dowód zakupu (i prześle go do nas na adres [email protected] w terminie), otrzymał zwrot kosztów. Jeśli zajdzie taka potrzeba przeznaczymy na to środki z własnej kieszeni. Jeśli masz problem ze zwrotem gry w sklepie, w którym została ona zakupiona, skontaktuj się z nami do 21 grudnia. Z uwagi na fakt, że jest to jednorazowe działanie, poinformujemy wszystkich o dalszych krokach dopiero po terminie zakończenia składania wniosków.”

Kupiliście Cyberpunk 2077 w wersji konsolowej? Czekacie na poprawki obiecane przez twórców czy decydujecie się na zwrot?

Źródło: Xbox Polska

Warto zobaczyć również:

Komentarze

14
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  zdzisjuu
  7
  Dzień bez dowalenia cdprojektowi dniem straconym.
  Większość ludzi przypomina osobników plemienia którzy zjedli misjonarza który chciał dać im ogień.
  • avatar
   szymcio30
   5
   Ale co tu ukrywać oprócz fabuły to ta gra lezy i kwiczy. Mam PC spełniający wymagania do 4K z RT, ale to na papierze bo spadki poniżej 50 fps to norma. Nowa generacja? Doczytajace się cienie na metr od obiektu tego nawet w GTA 4 nie uświadczyłem. Postacie przenikające, potykające sie lub lewitujące w górze to ma byc dopracowany produkt? Recenzenci piali z zachwytu nad oprawa graficzna tylko gdzie oni mieli oczy? Nawet nie jestem sobie w stanie wyobrazić jaki musi być syf na konsolach starej generacji gdzie na sile wydano te grę.
   • avatar
    Paciorkowiec
    1
    Auć. Najpierw Sony, teraz Microsoft dojdzie. Na szczęście ja czekam na swoją grę na PC, podobno lepiej chodzi niż na konsolach. Oczywiście w grę w formie pudełkowej - będzie pamiątka z tej memicznej gry :D
    • avatar
     bullseye
     1
     Za wysoko postawili poprzeczkę swoim marketingiem niestety. Kibicuję im bardzo bo wszak to dobra polska produkcja, i mam nadzieję że dopracują ją tak jak powinno, cena spadnie do przyzwoitych 120-130zł i tyle.

     Obecnie grę oddałem, miałem bardzo irytującego buga gdzie widziałem całą roślinność przez ściany jakby było to na pierwszym planie, nawet w budynkach. Nie dało się ani strzelać (bo las zasłaniał przeciwnika w pomieszczeniu zamkniętym) ani jeździć :(
     • avatar
      MarcinNS
      0
      Przykre że to się tak skończyło.