Wideorejestratory

Mio MiVue 886 to wideorejestrator, któremu nic nie umyka

przeczytasz w 1 min.

Późna pora, słabe oświetlenie ani wysoka prędkość nie ma być przeszkodą dla Mio MiVue 886. Ten nowy wideorejestrator samochodowy został wyposażony w podzespoły, dzięki którym każde zdarzenie będzie zapisane z najdrobniejszymi szczegółami.

Mio MiVue 886 – samochodowy wideorejestrator 4K HDR

W zależności od tego, czy bardziej zależy ci na szczegółowości, czy też na płynności, w wideorejestratorze samochodowym Mio MiVue 886 możesz wybrać jeden z kilku trybów nagrywania wideo, między innymi: 4K w 30 klatkach na sekundę albo Full HD w 120 klatkach na sekundę

Kąt widzenia wynosi aż 160 stopni, więc na nagraniach widać nie tylko to, co znajduje się idealnie przed maską, ale też po bokach. Technologia Night Vision Ultra w połączeniu z HDR-em (dostępnym w trybie WQHD) natomiast sprawia, że kontrast jest wysoki, dzięki czemu znaki na tablicach rejestracyjnych są dobrze widoczne, nawet w nocy i przy słabym oświetleniu.

Mio MiVue 886 promo 

To kawał porządnego urządzenia

Czym jeszcze może pochwalić się to urządzenie? Ano na przykład ostrzeżeniami przed odcinkowym pomiarem prędkości (na bazie GPS-u i odpowiednich algorytmów), a także 3 trybami parkingowymi (stałe nagrywanie w trybie poklatkowym / nagrywanie po wykryciu uderzenia / nagrywanie po wykryciu uderzenia lub ruchu). 

Większość kamer samochodowych zapisuje klipy co minutę. Mio MiVue 886 natomiast robi to co sekundę. Dzięki temu nie musisz obawiać się, że kluczowy fragment zostanie nadpisany, a równocześnie możesz zaoszczędzić miejsce na karcie SD. A skoro już przy niej jesteśmy, to dodajmy, że rekomendowane przez producenta są nośniki U3 o pojemności 256 GB. 

Ile kosztuje Mio MiVue 886?

Nowy wideorejestrator Mio jest już dostępny w sprzedaży. Kosztuje około 1100 złotych.

Źródło: Mio, MiTAC, 4 Publicity

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Przem0l
  6
  "4K w 30 klatkach na sekundę albo Full HD w 120 klatkach na sekundę."
  +
  "Night Vision Ultra w połączeniu z HDR-em (dostępnym w trybie WQHD)"

  Czyli NVU jest w 2k. To już mamy pierwszą niezgodność bo nie podano ile fps jest w tej rozdzielczości. Nie podano również jaka jest natywna rozdzielczość. Czy to właśnie nie 2k a 4k jest interpolowane? Jeżeli tak to oznacza, że w 2k jest tyle samo fps co w "4k" czyli 60.

  Droga redakcjo. Czy tak ciężko było to napisać żebyśmy nie musieli teraz googlować odpowiedzi na te pytania? Nawet jeżeli ktoś chciał kupić kamerkę to już widzi, że coś nie gra. Więc albo będzie marnował czas na szukanie odpowiedzi albo odpuści sobie ten model i wybierze lepiej opisany.
  • avatar
   topiq
   4
   Ok. Wyręczę redakcję. "Wideorejestrator Mio MiVue 886 może nagrywać obraz w rozdzielczości 4K 2160p Ultra High Definition. Oznacza to, że nagrania będą niesamowicie wyraźne. Co więcej, tryb nagrywania w rozdzielczości 2K 1440p / 30 fps z HDR sprawi, że tablice rejestracyjne na nagraniach będą jeszcze bardziej czytelne." Żeby nikt nie musiał googlować tych informacji...
   4K 2160P / 30fps
   2K 1440P / 60fps
   2K 1440P / 30fps HDR
   Full HD 1080p / 120fps
   Full HD 1080p / 60fps
   Full HD 1080p / 30fps
   • avatar
    sabuk2006
    0
    Przedmówca ma rację i zgadzam się z nim w 100%.